آیا دوباره تلاش خواهید کرد؟!

حتما برایتان پیش آمده مواقعی که شکست خورده اید و فکر کرده اید دیگر قدرت ادامه دادن ندارید. نا امید می شوید و دست از تلاش کردن برمی دارید یا اینکه بارها و بارها تلاش می کنید؟! در این ویدئو به صحبت های مردی گوش کنید که بدون داشتن دست و پا، فقط با یک […]

آیا دوباره تلاش خواهید کرد؟! - - - اخبار
امتیاز کاربرها

زمان مطالعه 5 دقیقه

تعداد بازدید 2793

تاریخ انتشار

حتما برایتان پیش آمده مواقعی که شکست خورده اید و فکر کرده اید دیگر قدرت ادامه دادن ندارید. نا امید می شوید و دست از تلاش کردن برمی دارید یا اینکه بارها و بارها تلاش می کنید؟!

در این ویدئو به صحبت های مردی گوش کنید که بدون داشتن دست و پا، فقط با یک عضله به یک نوازنده درام تبدیل شده است. او می گوید موفق شدن برای من، آن هم با این شرایط باید غیرممکن باشد اما نیست! من 100 بار تلاش خواهم کرد تا بلند شوم!

اگر فکر می کنید همه امیدهایتان به باد رفته و به پایان مسیر رسیده اید، با دیدن این ویدئو تمام تصوراتتان تغییر خواهد کرد…

 

متن کامل ویدئو:

از دیدنتون خوشحالم اسم من نیک ویچیچ هست و بودن با شما باعث خوشحالیه. من نه دست دارم نه پا و در واقع همینطوری به دنیا اومدم و هیچ دلیل پزشکی وجود نداره که چرا همچین اتفاقی افتاده.

من ران ندارم اما این چوب درام کوچک رو دارم من درام می زنم باورتون میشه؟ این بالا ماشین درام دارم و اینطوریه چیزی که اساسا هست یک صفحست و حدود 16 دکمه داره و هر دکمه نمایشگر یک صدا است درسته؟ بنابراین من دکمه پخش یا هر چیزی شبیهش رو نمیزنم خوشتون اومد؟ خوشتون اومد؟

صادقانه در طول مسیر اگر زمین بخورید مثل این، آماده اید؟ سلااااام اگر زمین بخورید چکار می کنید؟ بلند می شید همه بلد هستن چطور بلند بشن چون اگر شروع به راه رفتن کنم به هیچ جایی نمی رسم اما من بهتون می گم در مواقعی از زندگی وقتی زمین خوردی و حس می کنی قدرت بلند شدن نداری فکر می کنید امید داشته باشید؟

چون بهتون می گم من این پایینم رو به پایین و نه دستی دارم نه پایی بلند شدن برای من باید غیر ممکن باشه بلند شدن برای من باید غیر ممکن باشه! اما نیست ببینید من 100 بار تلاش خواهم کرد تا بلند بشم و اگر 100 مرتبه شکست بخورم اگر شکست بخورم و تسلیم بشم فکر می کنید من هرگز بلند نخواهم شد؟ نه چون تا وقتی تلاش کنم همیشه شانسی برای بلند شدن خواهد بود به عقل جور درمیاد؟  و این پایان نیست تا زمانی که تسلیم بشید.

اما ازتون می خوام بدونید که این آخرش نیست مهم اینه که چطور تمومش کنی آیا شما با قدرت تمومش می کنید؟ و شما آن قدرت را برای بلند شدن پیدا خواهید کرد مثل این.

اگر من شکست بخورم، دوباره و دوباره و دوباره تلاش می کنم اگر شما شکست بخورید آیا دوباره تلاش خواهید کرد؟

 

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*