از در و دیوار آشپزخانه برای کاهش وزن استفاده کنید

خانه » رژیم ها » رژیم لاغری » از در و دیوار آشپزخانه برای کاهش وزن استفاده کنید

 

ذهن انسان آهن ربا ست  ، یعنی  به هر چیزی  که  فکر کند ، همان را هم  جذب می کند . پس اگر به وزن دلخواه و زیبایی اندام فکر کنید  همان را جذب می کنید . اما اگر همیشه در فکر غم  ، غصه ، چاقی ، شکست در رژیم ها باشید ….مطمئن باشید  همان چیزهایی را که در فکرش هستید جذب می کنید و تلاش شما بی فایده خواهد بود زیرا شما با تلقین های منفی ، منفی ها را به خود جذب می کنید .

تکرار  تلقین های مثبت بر ضمیر ناخودآگاه می تواند تلقین های منفی را که سالها در ذهن شما جا خشک کرده  جایگزین کند و در اثر این جایگزینی می توانید زندگی سرشار از امید داشته باشید

.

متاسفانه بیشتر چاق ها به شکستهای رژیم های قبلی می اندیشند ….

به توقف کاهش های قبلی فکر می کنند …

از مقاومت بدن در مقابل رژیمها ترس دارند….

قطعا این گونه طرز تفکر جز شکست وبدبختی نتیجه دیگری ندارد …

اینگونه افکار اگر در ناخودآگاه رخنه کند ….

زاد و ولد می کند ،و فاتحه موفقیت را برای شما می خواند….

باید افکار مثبت را جایگزین آن کنید….

برای تایید این موضوع  حادثه ای را که خودم شاهدش بودم برای شما بازگو می کنم ….

در اردیبهشت ۱۳۹۰ با هواپیمای عربستان عازم زیارت عمره خانه خدا بودم، هواپیمای غول پیکر ۷۴۷ پر از مسافر و همه در انتظار آقای خلبان بودند که استارت پرواز را بزند ولی متاسفانه بیش از نیم ساعت با این وضعیت گذشت ولی استارت زده نشد و هیچ کس هم از علت تاخیر خبر نداشت ، ناگهان خلبان  با بلندگو اعلام کرد اگر پزشکی در پروازهست خود را معرفی کند …. دیدم کسی حرفی نزد .. خود را به مهماندار معرفی کردم …. ایشان گفت مریض بد حالی در پرواز هست … خلبان اصرار دارد که او را از هواپیما خارج کند ، یااین که پزشکی سلامتی او رادر هنگام پرواز تضمین کند ، مهماندار مرا به صندلی  پیر مرد ۷۴ ساله هدایت کرد  که همراه دخترش عازم خانه خدا بودند.

پیر مرد شدیدا نگران خارج کردنش از هواپیما بود …. او را معاینه کردم ، وضعیت قلب او کاملا به هم ریخته بود و شدیدا نا منظم ، رنگ پیرمرد پریده، و قطرات عرق سرد روی پیشانی اش نشسته، همه وهمه تایید می کردند که این فرد باید هواپیما را ترک کند ، ولی دادن این خبر ناگوار کافی بود که جان این مشتاق خانه خدارا در جا بگیرد ….. وضعیت بسیار برای تصمیم گیری دشوار و خطرناک بود …. برای نجات این پیر مرد باید از تلقین مثبت استفاده می کردم ، فورا گوشی رااز گوشم درآوردم و با  لبخند همراه با اطمینان به پیر مرد گفتم : حاج آقا شما که حالت از من هم بهتر است ، قلبت فوق العاده منظم وفشارخونت خوب است…. حاجی شما یک هواپیما را سر کار گذاشتی…. فوری از جعبه کمکهای اولیه هواپیما یک قرص آرام بخش درآوردم و به او دادم ورو کردم به خلبان که منتظر پاسخی از من بود ، با زبان عربی به او گفتم پرواز کن حال بیمار خوب است و تحمل پرواز را دارد.و خودم تضیمن سلامتی او را بر عهده می گیرم ، به صندلی خودم برگشتم پرواز انجام شد . پس از خاموش شدن چراغ و بستن کمربند … به بالین پیر مرد رفتم … معجزه ای دیدم… حال مسافر کاملا خوب شده بود تپش قلب منظم ، فشار خون طبیعی ورنگ صورت طبیعی و عرق سردی که پیشانی او را پوشانده بودوجود نداشت . دخترش تصور کرد  دارویی که داده بودم مؤثر واقع شده، بلافاصله صمیمانه تشکر کرد وآدرس مطبم را خواست.. همه اطرافیان تصور کردند داروئی که دادم معجزه کرده است …. ولی تنها خودم می دانستم که من به او روحیه دادم و برای او تلقین های مثبت فرستادم …. وآن تلقین مثبت بود که اوتوانست در مقابل این حالت مرگبار غلبه کند.

عبارات مثبت را می توانید بر کارت های کوچک نوشته و آنها را در جاهای مختلف از منزل بر در ودیوار بچسبانید.

روی کاشی های آشپزخانه

آشپزخانه بهترین مکان برای آزمایش قوت اراده شماست.

معنی اراده ( توانایی گفتن  نه در بعضی موقعیت ها است).

 

قاچاق خوری نکنید… دیدی نخور … چشیدی نخور …. بوئیدی نخور ….

 

به زودی خوش اندام خواهم شد.

 

من می توانم….. باید بتوانم …..چرا نتوانم

 

من گرسنه نیستم …… من نیاز به غذا ندارم   …… من فقط رغبت به خوردن دارم …. من اراده دارم …… من می توانم رغبتهایم را پایمال کنم .

 

نگذار کسی اراده ات را سست کند .

 

من باید به وزن دلخواهم برسم …. من می توانم

 

به زودی خوش اندام خواهم شد.

 

همسر عزیزم… برای هر ۳ کیلوگرم کاهش وزن منتظر هدیه از شما هستم .

 

بیرون درب یخچال بنویسید :

 

اول به آینه نگاه کن، بعد در  یخچال را باز کن (خجالت بکش)

 

خوردن ممنوع !

 

یخچال تعطیله!

 

برای چی درب یخچال را باز می کنید .

 

شیطان در کمین است …. در یخچال را باز نکن

 

داخل یخچال بنویسید

 

اگر دیدی نخور !

 

بفرمایید آب خنک!

 

بفرمایید خیار و هویج!

 

روی اجاق گاز یا نزدیک آن

 

مثل ماه مبارک رمضان غذاها را بچشید.

 

چشیدی تف کن .

 

در دیگ بازه حیای ….

 

 

شاد ، سالم ، و سرافراز باشید

دکتر محمد صادق کرمانی    : ن . پ ۱۸۹۴۴

 

 

 

 

 

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*