از مربی ورزشی سلبریتی ها چه چیزی می توان آموخت

خانه » زندگی رژیمی » ورزش و زیبایی » از مربی ورزشی سلبریتی ها چه چیزی می توان آموخت

مربی ورزشی سلبریتی ها

 

بسیاری از مردم سلبریتی ها را منبع الهام خود برای بسیاری چیزها می بینند. چون این گروه از افراد بیشتر اوقات بسیار شسته رفته و با لباس هایی زیبا ظاهر می شوند ( البته نه همه ) بنابراین مربی ورزشی سلبریتی ها منبع اطلاعات زیادی هستند. همچنین برخی از سلبریتی های بسیار مطرح همیشه در بهترین فرم بدنی نیز هستند. مسلما این افراد چنین کاری را به تنهایی انجام نمی دهند.

 

مربی های بسیاری در پشت صحنه حضور دارند که به ستاره مورد علاقه شما کمک می کنند روی فرم باشد و سلامتش را حفظ کند. یکی از این مربیان فوق العاده حرفه ای جکی وارنر است.

 

وارنر را برای ورزش های فوق العاده اش که به شکل گرفتن عضلات شکم کمک می کنند می شناسند. خودِ وارنر می گوید داشتن چنین عضلات شکمی را مدیون ترکیب ورزش های دراز و نشست، اسکوات و حرکت شنا است. اما در کنار اینها وارنر علاقه به انجام ورزش های کوتاه مدت با شدت بالا ( که در وقت هم صرفه جویی می کنند ) دارد و از غذاهای بدون چربی پرهیز می کند.

 

به گزارش مجله Allure تریسی اندرسون که مربی ستارگان معروفی مانند مدونا و جنیفر لوپز است. توصیه می کند هنگامی که با تردمیل یا اسکی فضایی کار می کنید تلویزیون تماشا نکنید. چون باعث می شوند نتوانید با شدت بالایی فعالیت کنید.

 

رامونا برازانگا یکی دیگر از مربیان بنام اهل لس آنجلس است که با ستارگانی مانند هلی بری و جسیکا آلبا کار می کند. او اخیرا یکی از مهمترین نکات تمریناتش را در مصاحبه با مجله Glamour گفته است. او معتقد است خانم ها نباید فقط تمرینات هوازی انجام دهند. چون شاید باعث شود لاغر شوند اما بدنشان فرم و حجم نمی گیرد.

 

تدی باس که مربی ستارگانی مانند کامرون دیاز و لوسی لو است می گوید: در هنگام ورزش باید توجه ویژه به آنچه می نوشید داشته باشید. می توانید نوشیدنی های ویتامینه یا انرژی زا بنوشید که سرشار از قند و کالری هستند. در پایان هم به همان اندازه که نوشیده اید کالری بسوزانید. همچنین تدی باس توصیه می کند بهتر است هنگام صبح ورزش کنید.

 

اما گاهی قبل از اینکه آماده ورزش کردن شوید باید کمی به خود انگیزه دهید.  به همین خاطر لیسی استون که یکی دیگر از مربی های حرفه ای است می گوید هر روز صبح که از خواب بیدار می شوم با خودم مثبت صحبت می کنم. می گویم تو می توانی به نظرم هر کسی به چنین حدیث نفسی نیاز دارد و اگر در طول روز فرصت ندارید چند ساعت ورزش کنید برای خود بزرگش نکنید. چون گونار پترسون یکی دیگر از مربی های حرفه ای می گوید هر روز مقداری ورزش کردن بهتر از این است که هر چند روز یکبار مقدار زیادی ورزش کنید.

 

مجموعه به اندام دکتر کرمانی

 

حمایت شده توسط: 

 


ثبت نام رژیم اینترنتی دکتر کرمانی
امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*