استفاده از افزودنی های غیرمجاز در نان

افزایش هزینه های نانوایی ها، نانوایان را به کاهش مصرف مخمر و استفاده از افزودنی های غیرمجاز سوق داده است. به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت روزان،رئیس کانون سراسری کارگران نانوایی های کشور با بیان اینکه کمر صنف نانوایی ها شکسته شده است، گفت: سلامت نان کشور در خطر جدی قرار دارد چرا […]

استفاده از افزودنی های غیرمجاز در نان - 2 - - اخبار
امتیاز کاربرها

زمان مطالعه 3 دقیقه

تعداد بازدید 1613

تاریخ انتشار

استفاده از افزودنی های غیرمجاز در نان - 4 - - اخبار افزایش هزینه های نانوایی ها، نانوایان را به کاهش مصرف مخمر و استفاده از افزودنی های غیرمجاز سوق داده است.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت روزان،رئیس کانون سراسری کارگران نانوایی های کشور با بیان اینکه کمر صنف نانوایی ها شکسته شده است، گفت: سلامت نان کشور در خطر جدی قرار دارد چرا که افزایش هزینه های نانوایی ها و عدم گران شدن نرخ نان نانوایان را به کاهش مصرف مخمر سوق داده است.
علی یزدانی اظهار داشت: کارگران نانوایی ها در دو سال اخیر نتوانسته اند از افزایش 25 درصدی حقوق قانونی بهره مند شوند به عبارت بهتر کمر این صنف شکسته شده است.
وی با بیان اینکه سلامت نان کشور در خطر جدی قراردارد، افزود: افزایش هزینه های جاری نانوایی ها آنها را به سمت کاهش مصرف از مخمر و استفاده از افزودنی های غیر مجاز کشانده است.

رئیس کانون سراسری کارگران نانوایی های کشور و اصفهان گفت: علت اصلی این امر عدم افزایش نرخ نان و فشار متعاقب آن به نانوایی هاست چرا که مخمر کیلویی 20 هزار تومان شده و برای واحد خبازی صرف هر روزه آن هزینه بالایی دارد.

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*