اطرافیانم باور نمی کردند که فقط با رژیم غذایی بتوان لاغر شد

مصــاحبه اختصاصی

با جمیله عاشوری

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


جملیه عاشوری ۵۱ ساله از گیلان هستم.

وزن اولیه ام ۹۷ کیلوگرم بود که الان ۷۳ کیلوگرم هستم.
با کمک رژیم غذایی دکتر کرمانی موفق شدم ۲۴ کیلوگرم وزن را کاهش دهم و اکنون در مرحله تثبیت وزن هستم.
از دوران کودکی همیشه اضافه وزن داشتم ولی با افزایش سن شرایط دیگر مثل قبل نبود. کمر و زانو درد همراه همیشگی ام شده بودند و تپش قلبم بالا رفته بود یعنی وقتی راه می رفتم نفسم در حال قطع شدن بود.
تصمیم جدی برای کاهش وزن از زمانی شروع شد که به مشهد مقدس رفته بودم. با اینکه سفر چند روز بیشتر نبود ولی خیلی اذیت شدم و گفتم برگردم رژیم را شروع می کنم.
در همان ابتدای رژیم تمام غذاهای ناسالم و شیرینی ها را از یخچال و کابینت ها دور کردم تا دیگر هوس نکنم و اگر هم وسوسه شدم چیزی نباشد که بردارم. شروع برنامه برایم سخت بود ولی خیلی زود عادت کردم. به خصوص وقتی عدد روی ترازو را دیدم باورم نمی شد چون روش های زیادی مثل دمنوش های لاغری و داروهای گیاهی را انجام ولی نتیجه نگرفته بودم. با رژیم غذایی دکتر کرمانی لاغر شدن آسانتر از آن چیزی بود که فکر می کردم و هر روز شاهد کاهش وزنم بودم.


وزن اولیه: ۹۷ کیلو گرم

وزن پایانی: ۷۳ کیلو گرم

میزان کاهش وزن: ۲۴ کیلو گرم

پشتیبانان رژیم غذایی دکتر کرمانی خیلی با دقت و حوصله جوابگو هستند و زمانی که می بینم افراد می گویند کسی پاسخگو نیست برایم عجیب است چون من هر ساعتی که زنگ زدم یا پیام دادم پاسخم را دریافت کردم.


اطرافیانم باور نمی کردند که فقط با رژیم غذایی بتوان لاغر شد اما کاهش وزن مرا که دیدند خیلی راحت پذیرفتند. رژیم غذایی دکتر کرمانی اصلا محدودیت غذایی نداشت و حتی بیشتر هم غذا می خوردم. تنوع غذایی این رژیم بسیار زیاد است.
قبل از رژیم راه رفتن برایم سخت بود و تا نانوایی سرکوچه هم نمی رفتم اما از زمان کاهش وزن، پیاده روی و باشگاه رفتن برایم عادت شده است.
وقتی هرکسی خودش را باور داشته باشد به همه چیز می رسد. همه به من می گفتند صورتت خیلی خراب شده است اما تا زمانی که خودم نخواستم رژیم را شروع نکردم. هنگام ناامیدی هم کتاب تقویت اراده دکتر را مطالعه می کردم و واقعا اثر گذار بود.
در کنار رژیم غذایی دوچرخه سواری را خیلی دوست دارم چون به من آرامش می دهد. در خانه دوچرخه می زنم و باشگاه هم می روم. گاهی اوقات در حالت سکوت می نشینم و نفس می کشم با این کار تمام افکار منفی از ذهنم بیرون می رود و به چیزهای مثبت زندگی فکر می کنم.
همراه با رژیم غذایی ریزش مو داشتم ولی به قول دکتر کرمانی کسی با این رژیم غذایی کچل نشده است. پشتیبانان رژیم غذایی دکتر کرمانی خیلی با دقت و حوصله جوابگو هستند و زمانی که می بینم افراد می گویند کسی پاسخگو نیست برایم عجیب است چون من هر ساعتی که زنگ زدم یا پیام دادم پاسخم را دریافت کردم. با وجود رژیم غذایی دکتر کرمانی دیگر نگران افزایش وزنم نیستم چون اصول درست غذاخوردن و مقدار غذاخوردنم را یاد گرفتم و به امید خدا می توانم.هدفم این است که:
۱٫ وزنم را برای همیشه ایده آل نگه دارم.
۲٫ کارهایی را انجام دهم که قبلا به دلیل افزایش وزنم برایم امکانپذیر نبود یا مرا مسخره می کردند.
هر زمان در طول رژیم احساس گرسنگی می کردم یک لیوان آب می خوردم چون گاهی اوقات تشنگی با گرسنگی اشتباه گرفته می شود اما اگر ادامه دار می شد سراغ غذاهای آزاد مثل هویج یا خیار می رفتم که کالری کمی دارند. سعی می کردم خیلی در طول رژیم غذایی زیاد مهمانی نروم تا بتوانم کامل رژیم را رعایت کنم یا اینکه اگر می رفتم کمتر غذا می خوردم. همچنین در طول رژیم غذایی اصلا از هیچ داروی لاغری استفاده نکردم.
همسرم و دخترم بهترین مشوق ها در طول رژیم بودند و همراهی می کردند.
پیشنهادم به بقیه دوستان این است که:
• هنگام عصبانیت یک لیوان آب سرد بنوشید تا سراغ غذاهای ناسالم نروید.
• کابینت ها را از غذاهای و تنقلات ناسالم تمیز کنید.
اگر هنوز خود را باور نکرده اید رژیم را شروع نکنید چون بعدا می گویید این رژیم خوب نبود. من با تمام وجودم خواستم و توانستم پس شما هم می توانید.

Sending
User Review
4.28 (76 votes)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

قمر ابراهیمی ۰۹ تیر ۱۳۹۸

سلام خسته نباشید من میخوام لاغر بشم چه کار باید بکنم

کارشناس به اندام ۰۹ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. بهتون پیشنهاد می کنم با اندازه گیری BMI بدنتون اول از میزان اضافه وزنتون باخبر بشید و بعد از اون اگه لازم بود می تونید برای رژیم اقدام کنید. برای اینکه از میزان اضافه وزنتون باخبر بشید به این لینک مراجعه کنید. لینک محاسبه BMI

ف مصاحبی ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

سلام من ۱۳ سال پیش با رژیم دکتر کرمانی ۴۳ کیلو وزن کم کردم -خیلی خوشحال بودم و هیچ مشکلی هم پیش نیامد چند سال بعد باردار شدم و نیمی از آن وزن برگشته الان به امید خدا دوباره رژیم را شروع کرده ام ‌موفق خواهم بود انشالله

کارشناس به اندام ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

سلام. خوشحالیم که دوباره مسیر سلامتی رو پیش گرفتین و تصمیم به کاهش وزن دارین. امیدواریم با تلاش و پشتکار موفق بشین.

طاهره جعفری ۱۴ خرداد ۱۳۹۸

آفرین خوشبحالتون منم درحال رژیمم امیدوارم بتونم مث شما موفق بشم سن ۴۱قد ۱۶۴وزن ۷۸

کارشناس به اندام ۱۹ خرداد ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. امیدواریم با مطالعه ی مطالب رکورددارها شما هم بتونید به وزن ایده آلتون برسید.

معصومه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸

افرین منم رژیم دکتر کرمانی رو گرفتم 94بودم الان شدم 85تقریبا سه ماه میگذره اراده ام خیلی قوی شده مخصوصا که بعداز دوهفته میرم رو ترازو تا وزنمو بگم واقعا رژیم عالی همه چیز توش هست هیچی هوس نمیکنه ادم

فریده رضوی ۰۲ خرداد ۱۳۹۸

فریده رضوی وزن 96 قد 157 سن 44

کارشناس به اندام ۲۹ خرداد ۱۳۹۸