با اراده قوی تر اقدام کردم و موفق شدم

با اراده قوی تر اقدام کردم و موفق شدم - - - رکوردداران قدیم
  • نام :نگین صادقی
  • وزن اولیه:86
  • وزن پایان : 56
  • مقدار کاهش وزن :30
  • قد: 158

با اراده قوی تر اقدام کردم و موفق شدم

من شروع اضافه وزنم از 15 سالگی بود که در 18سالگی به 96 هم رسیدم بارها رژیم گرفتم 10کیلو کم میکردم باز روز از نو روزی از نو داستان همیشگی چاق ها برا منم تکرار میشد فرار از عکس، فرار از مهمونی، فرار از نگاه تیز فروشنده فروشگاه پوشاک.
اولین باری که به مطب جناب دکتر کرمانی مراجعه کردم 19 سالم بود که بعد از مقداری کاهش وزن بازم رهاش کردم. تا اینکه با کاهش های جزیی بازم رهاش کردم. ازدواج کردم با اندامی که اصلا دوستش نداشتم لباس عروس پوشیدم زیباترین شب زندگیمو به خاطر لذت آنی خوردن خراب کردم.
تا اینکه بالاخره روزی که عاقل شدم از راه رسید دوباره به دکتر کرمانی مراجعه کردم این بار طی یکسال تلاش 20 کیلو کم کردم و از وزن 86 به 66 رسیدم باردار شدم به خاطر ویار شدید سرم ها و سوزنهای تقویتی و خوردن میوه زیاد بازم شدم 86 .
نه ، کابوس چاقی دست بردار نبود منو رها نمیکرد 6 ماه بعد از زایمانم بازم به دکتر کرمانی مراجعه کردم میدونستم تنها راه صحیحش اینه اینبار مصمم تر با اراده تر قوی تر اقدام کردم و موفق شدم 30 کیلو کم کنم و 56 کیلو بشم با قد 158 خسته ام خیلی خسته، توی این مدت سعی کردم به خیلی ها کمک کنم و اراده بدم.
از خدا میخوام قلب آقای دکتر همیشه در آرامش باشه که راه صحیح تغذیه و ورزش رو به مراجعینشون یاد میدن ماهیگیری مهم تر از ماهی خوردنه.

با رژیم من رفته رفته به طور خودکار شوهرمم اندک اضافه وزنشو از دست داد، طرز صحیح غذا پختن من اشپزخونه و یخچالمونو فیلتر دار کرد.
به امید اراده روز افزون شما دوستان عزیز
نگین صادقی

5/5 - (1 امتیاز)
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*