با اراده قوی تر اقدام کردم و موفق شدم

خانه » رکوردداران » رکوردداران قدیم » با اراده قوی تر اقدام کردم و موفق شدم
  • نام :نگین صادقی
  • وزن اولیه:۸۶
  • وزن پایان : ۵۶
  • مقدار کاهش وزن :۳۰
  • قد: ۱۵۸

با اراده قوی تر اقدام کردم و موفق شدم

من شروع اضافه وزنم از ۱۵ سالگی بود که در ۱۸سالگی به ۹۶ هم رسیدم بارها رژیم گرفتم ۱۰کیلو کم میکردم باز روز از نو روزی از نو داستان همیشگی چاق ها برا منم تکرار میشد فرار از عکس، فرار از مهمونی، فرار از نگاه تیز فروشنده فروشگاه پوشاک.
اولین باری که به مطب جناب دکتر کرمانی مراجعه کردم ۱۹ سالم بود که بعد از مقداری کاهش وزن بازم رهاش کردم. تا اینکه با کاهش های جزیی بازم رهاش کردم. ازدواج کردم با اندامی که اصلا دوستش نداشتم لباس عروس پوشیدم زیباترین شب زندگیمو به خاطر لذت آنی خوردن خراب کردم.
تا اینکه بالاخره روزی که عاقل شدم از راه رسید دوباره به دکتر کرمانی مراجعه کردم این بار طی یکسال تلاش ۲۰ کیلو کم کردم و از وزن ۸۶ به ۶۶ رسیدم باردار شدم به خاطر ویار شدید سرم ها و سوزنهای تقویتی و خوردن میوه زیاد بازم شدم ۸۶ .
نه ، کابوس چاقی دست بردار نبود منو رها نمیکرد ۶ ماه بعد از زایمانم بازم به دکتر کرمانی مراجعه کردم میدونستم تنها راه صحیحش اینه اینبار مصمم تر با اراده تر قوی تر اقدام کردم و موفق شدم ۳۰ کیلو کم کنم و ۵۶ کیلو بشم با قد ۱۵۸ خسته ام خیلی خسته، توی این مدت سعی کردم به خیلی ها کمک کنم و اراده بدم.
از خدا میخوام قلب آقای دکتر همیشه در آرامش باشه که راه صحیح تغذیه و ورزش رو به مراجعینشون یاد میدن ماهیگیری مهم تر از ماهی خوردنه.

با رژیم من رفته رفته به طور خودکار شوهرمم اندک اضافه وزنشو از دست داد، طرز صحیح غذا پختن من اشپزخونه و یخچالمونو فیلتر دار کرد.
به امید اراده روز افزون شما دوستان عزیز
نگین صادقی

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ارتباط مستقیم