با رژیم دکتر کرمانی اصلا گرسنه نمی شدم - - رکورددار کاهش وزن - رکوردداران

با رژیم دکتر کرمانی اصلا گرسنه نمی شم

با رژیم دکتر کرمانی اصلا گرسنه نمی شدم - 2 - رکورددار کاهش وزن - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با حسن عینی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


حسن عینی جوان 23 ساله تهرانی است که با استفاده از رژیم دکتر کرمانی، موفق شده 48 کیلو وزن کم کند. وی از همان سنین کودکی با چاقی روبرو بوده است اما مشکلاتی مثل بیماری های تنفسی و دشواری های خرید لباس، او را به سمت کاهش وزن تشویق می کند. او با راهنمایی یکی از بستگان خود با رژیم دکتر کرمانی آشنا شده و حالا از اینکه به وزن ایده آل خود رسیده بسیار راضی است. این جوان تهرانی افرادی که از اضافه وزن رنج می برند را تشویق به لاغری می کند و می گوید: غذا خوردن بدون برنامه، ارزش این همه رنج بردن و بیماری را ندارد!
صحبت های ایشان را در ادامه می خوانید:
افراد خانواده ما دارای وزن نرمال بودند و بین آنها، فقط من مشکل اضافه وزن داشتم. چاقی من از سن 9 سالگی شروع شد اما در 22 سالگی واقعا چاقی مشکل بزرگی برایم بود طوری که به خاطر وزن زیاد از خودم بدم می آمد.
از 20 سالگی، مشکل تنفسی پیدا کرده بودم و برای انجام هرکاری نفس کم می آوردم و نمی توانستم راه بروم. یکی دیگر از دردسرهای من، لباس خریدن بود. تقریبا هیچ وقت به سلیقه خودم، لباس انتخاب نمی کردم و چاقی برایم معضلی شده بود. همیشه به لاغری فکر می کردم اما اراده اش را نداشتم تا اینکه یکی از بستگان که با رژیم دکتر موفق به لاغری شده بود، من را با ایشان و سایت دکتر کرمانی آشنا کرد و بالاخره تصمیم قطعی گرفتم که لاغر شوم.
آغاز برنامه غذایی و به خصوص دوهفته اول رژیم کمی سخت بود چون باید خودم را به برنامه غذایی جدید عادت می دادم. بعد از اولین مراجعه ام به دکتر، از اینکه توانسته بودم 3 کیلو وزن کم کنم، خیلی خوشحال بودم. در طول رژیم، هروقت سوالی داشتم یا مشکلی پیش می آمد با مشاورین تماس می گرفتم و آن ها راهنمایی ام می کردند.


وزن اولیه: 136 کیلو گرم

وزن پایانی: 88 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 48 کیلو گرم

خوبی رژیم دکتر کرمانی این بود که در طول اجرای برنامه، اصلا گرسنه نمی شدم چون میزان غذایی که دکتر مشخص می کرد برای سیر شدن کافی بود و در مهمانی ها هم طبق همان برنامه غذا می خوردم و مشکلی نداشتم.

با رژیم دکتر کرمانی اصلا گرسنه نمی شدم - 4 - رکورددار کاهش وزن - رکوردداران

یکی از مزیت های رژیم غذایی دکتر کرمانی این بود که می توانستم هر غذایی که مورد علاقه ام است را انتخاب کنم و چون غذاها تنوع کافی داشتند و هردوهفته یک بار، برنامه غذاییم تغییر می کرد هیچ گونه مشکل خاصی در برنامه غذایی روزانه ام نداشتم. خوبی رژیم دکتر کرمانی این بود که در طول اجرای برنامه، اصلا گرسنه نمی شدم چون میزان غذایی که دکتر مشخص می کرد برای سیر شدن کافی بود و در مهمانی ها هم طبق همان برنامه غذا می خوردم و مشکلی نداشتم. در برنامه رژیم دکترکرمانی اصلا نیازی به استفاده از هیچ داروی لاغری احساس نمی کردم و تنها دارویی که مصرف می کردم قرص های ویتامین بود. با اینکه ورزش هم جزء برنامه روزانه ام بود اما به خاطر مشغله های کاری، فرصت ورزش کردن نداشتم و فقط هفته ای یک بار پیاده روی می کردم.
اطرافیان و به خصوص مادرم، تشویقم می کردند و کاهش وزن تدریجی ام باعث شده بود دوستان و آشنایان، با دیدن لاغر شدنم، مرا به ادامه دادن رژیم و رسیدن به وزن ایده آل تشویق کنند. محرم امسال، وقتی به حسینیه رفتم هیچ یک از دوستانم باور نمی کردند این قدر تغییر کرده و خوش اندام شده باشم.
بدون شک، لاغری و رسیدن به وزن ایده آل بهترین احساسی بوده که در زندگیم داشتم. حالا هر لباسی که دوست داشته باشم را می پوشم و از تیپ و ظاهر خودم لذت می برم.
یکی از چیزهایی که در سایت دکتر کرمانی می دیدم و به ادامه رژیم تشویق و ترغیبم می کرد، عکس افرادی بود که موفق به کاهش وزن شده بودند. با دیدن آنها با خودم می گفتم باید روزی بیاید که من هم یکی از آنها باشم و خوشبختانه همین طور هم شد.


با رژیم دکتر کرمانی اصلا گرسنه نمی شدم - 6 - رکورددار کاهش وزن - رکوردداران

توصیه من به همه کسانی که از چاقی رنج می برند این است که:
• برای رژیم گرفتن امروز و فردا نکنید
• برای لاغر شدن تصمیم جدی بگیرید
• و برای همیشه با دردسرها و مشکلات چاقی خداحافظی کنید

2.1/5 - (16 امتیاز)