با گروه فیتامین دکتر کرمانی آشنا شوید

خانه » اخبار » با گروه فیتامین دکتر کرمانی آشنا شوید

حتما تاکنون خبرهایی درمورد  گروه تحرک و تناسب اندام فیتامین، بخش ورزشی رژیم دکترکرمانی شنیده اید . فیتامین یک تیم حرفه ای از مربیان تحصیلکرده و باتجربه است که میتواند بهترین راهنماییها درمورد تحرک و تناسب اندام را به شما ارایه دهند . همچنین کارشناسان فیتامین ، برای اینکه بتوانید صحیح و باکیفیت ورزش کنید بهترین برنامه ورزش که با مشخصات بدنی شما کاملا تطابق دارد را در اختیارتان میگذارند و در طول دوره برنامه ورزشیتان مربی ورزشی درکنار شماست و روند پیشرفت شما را پیگیری می کند.

فیتامین در تلاش است همواره امکانات و ابزار جدیدی در اختیار شما قرار دهد تا بهتر بتوانید در مسیر تناسب اندام و تندرستی قرار بگیرید.

جدیدترین محصول گروه فیتامین ، ویدیوهایی بسیار کاربردی برای پیشگیری از آسیبهای پشت میز نشینی است . در این ویدیوها حرکاتی به شما آموزش داده میشود که با انجام روزانه آنها علاوه بر داشتن مقداری تحرک، از آسیبهایی مثل کمردرد و گردن درد و پادرد پیشگیری خواهیدکرد. این حرکات ، تحت نظر متخصصان فیزیوتراپی و مربیان ورزشی تهیه شده و در ویدیوها نحوه صحیح حرکات را آموزش داده میشود.

اگرکار شما به گونه ای است که ساعتهای طولانی پشت میز مینشینید، مستعد درگیری با آسیبهای زیادی هستید . کمردرد ، گردن درد، پادرد و درد در مفاصل دست ازجمله این آسیبها ست . نحوه نشستن روی صندلی و نحوه کار پشت میز، در شدت و ضعف این آسیبها تاثیر دارد . این آسیبها ممکن است به صورت پنهان در بدن ایجاد شوند یعنی با توجه به سن و مقاومت بدنی، امکان دارد که دیرتر ظاهر شوند اما با بالارفتن سن، حتما اثرات سوء خود را نشان میدهند.

خبر خوب این است که این آسیبها قابل پیشگیری هستند . حرکت دادن صحیح و علمی مفاصل و عضلات، بهترین و ساده ترین راه پییشگیری از این آسیبهای خطرناک است .

ویدیوهای کاربردی فیتامین ، حرکات مورد نیاز برای تحرک کارمندان را بصورت کامل در اختیارتان میگذارد . برای آشنایی با نمونه تمرینات و دانلود رایگان ویدیوهای نمونه، از طریق لینک زیر اقدام کنید.


نمونه تمرینات و دانلود رایگان ویدیوهای نمونه

شاداب و سلامت باشید

حمایت شده توسط: 

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*