برای رفع قولنج زغال اخته بخورید

 زغال اخته، گياهی با گل‌های زيبای زردرنگ است. ميوه و پوست اين درخت، خاصيت منقبض کننده دارد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان، از ميوه اين درخت برای درمان تب و ناراحتی‌های متعدد روده استفاده می‌شود. خاصيت منقبض کننده آن برای مقابله با بيماری‌های قلبي عروقی مفيد است. گل‌های آن برای درمان […]

رفع قولنج با زغال اخته
امتیاز کاربرها

زمان مطالعه 2 دقیقه

تعداد بازدید 1976

تاریخ انتشار

 زغال اخته، گياهی با گل‌های زيبای زردرنگ است. ميوه و پوست اين درخت، خاصيت منقبض کننده دارد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان، از ميوه اين درخت برای درمان تب و ناراحتی‌های متعدد روده استفاده می‌شود. خاصيت منقبض کننده آن برای مقابله با بيماری‌های قلبي عروقی مفيد است. گل‌های آن برای درمان اسهال به کار می‌رود.
اين گياه در رفع قولنج موثر است. دمنوش آن تب را پايين می‌آورد. استفاده موضعی از جوشانده پوست درخت آن، بواسير را درمان می‌کند. هورمون ملاتونين موجود در آن، به ارتقاي کيفيت خواب کمک می‌کند.
شربت زغال اخته ضدعطش است. مواد مغذی موجود در زغال اخته از رشد سلول‌های سرطانی در ريه، کولون و تکثير سلول‌های سرطان خون جلوگيري می‌کند.
منبع: سلامت نیوز
برای رفع قولنج زغال اخته بخورید - 3 - رفع قولنج با زغال اخته - اخبار

مریم اصیلی سرپرست محتوای به اندام

از سال 95 با ورود به مجموعه دکتر کرمانی وارد حوزه‌ی محتوا و به طور تخصصی محتوای تغذیه و سلامتی شدم. ابتدا کار رو با ترجمه شروع کردم و بعد از اون بخش سرپرستی و نظارت بر محتوا رو به عهده گرفتم. به شدت عاشق تولید محتوا هستم و به معجزه‌ی کلمات باور دارم.

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*