به خودم افتخار می کنم

مصــاحبه اختصاصی

با ندا قوامی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


دوست داری به وزن دلخواهت برسی اما هنوز مردد و بی انگیزه هستی؟
پیشنهاد می کنم صحبت های رکورددار جدید رژیم دکتر کرمانی رو بخونی…

۳۰ سالمه و تهران زندگی می کنم، بعد از رژیم دکتر کرمانی، متوجه شدم باید چه مقدار مواد غذایی بخورم و اگر زیادتر از حد مجاز مصرف می کردم، حداقل  دو روز یا سه روز شام نمی خوردم. چون بعضی مواد غذایی هستند که می توان به خاطر یک روز اضافه غذا خوردن، حذفشان کرد و تا الان هم در این مورد موفق بوده ام.

من به علت شغلم، ورزش چندانی نداشتم اما روزانه پیاده روی می کردم. حالا لباس هایی که دوست داشتم بپوشم هم دیگر اندازه ام نیستند، چون نسبت به سایز قبلیم خیلی لاغرتر شده ام.

وزن اولیه: ۸۰ کیلو گرم

وزن پایانی: ۵۱ کیلو گرم

میزان کاهش وزن: ۲۹ کیلو گرم

به خودم سلام جدید می کنم و می گویم خوش آمدی. تو دوباره متولد شدی الان حس خیلی خوبی دارم، اعتماد به نفس دارم، چه وقتی که بیرون می روم و چه وقت هایی که سرکار هستم. همین که من باید خودم را به دیگران معرفی کنم، اعتماد به نفسم را واقعا بالا می برد.

به خودم سلام جدید می کنم و می گویم خوش آمدی. تو دوباره متولد شدی، چون شب هایی بوده است که من خیلی گریه کرده ام، و با خودم گفته ام که دیگر فردا صبح رژیم می گیرم! اما فردا صبح هم آمده و ظهر شده و من  در حد انفجار آن قدر خورده ام که داشتم خفه می شدم. واقعا این حالت برای من پیش آمده است!

الان حس خیلی خوبی دارم، اعتماد به نفس دارم، چه وقتی که بیرون می روم و چه وقت هایی که سرکار هستم. همین که من باید خودم را به دیگران معرفی کنم، اعتماد به نفسم را واقعا بالا می برد.

وقتی برای خرید بیرون می روم، بعضی وقتها هنوز فکر می کنم آنقدر بزرگ هستم که نمی توانم وارد اتاق پرو شوم و ممکن است دستم به این طرف و آن طرف بخورد یا به فروشنده بگویم که می شود یک سایز بزرگ تر بدهید؟! چون این چیزها قبلا برایم پیش آمده که شده یه سایز بزرگ تر نیاز داشتم ولی نتوانستم و خجالت کشیدم بگویم یک سایز بزرگ تر می خواهم. مجبور شدم یا همان لباس را بخرم یا اینکه بگویم خوشم نیامد یا نپسندیدم. ولی الان به خودم افتخار می کنم.

من تا قبل از رژیم نمی دانستم بدنم به چه غذاهایی نیاز دارد و با خودم می گفتم مثلا امروز یک شیرینی خوردم و چیزی نیست و عیبی ندارد! ولی الان دارم هرچیزی که می خورم را محاسبه می کنم. مواقعی پیش آمده که حتی به خاطر اینکه خودم را آرام کنم، وقتی جعبه شیرینی توی خونه آمده، سهم خودم را کنار گذاشته ام که خیالم راحت باشد!
ولی بعدا یا آن یک شیرینی را در حدی که می توانستم خوردم یا اینکه کالری اش را حساب کردم و نخوردم. چون زمان که گذشت دیدم من نیازی به این ندارم، چون هیچ انرژی ای به من نمی دهد و به خاطر کربوهیدرات و شکری که دارد فقط اشتهایم را به خوردن زیاد می کند.

حالا می دانم که چه چیزهایی من را چاق می کنند و در عرض یک هفته یا دو هفته، می توانم ۱۰ کیلوگرم چاق شوم یعنی دیگر بدن خودم را می شناسم.

مصاحبه ویدئویی خانم ندا قوامی را در تا قبل از رژیم نمی دانستم بدنم به چه غذاهایی نیاز دارد بخوانید.

Sending
User Review
3.75 (24 votes)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

مهسا ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

منم دوس دارم رژیم بگیرم ولی وقتی پول ندارم چرا رژیم بگیرم وقتی تنها چیزی که میتونم بخورم نون هست ومجبورم شب وروز نون بخورم خب چاق میشم رژیمم مال پولداراست

سها فرهنگ ۰۳ شهریور ۱۳۹۷

افرین به ارادت منم ۲۵ کیلو با دکتر کرمانی کاهش وزن داشتم والان خیلی خوشحالم هنوزام تحت درمانم ادم وقتی لاغر میشه زیباتر به چشم میاد

هلیا قوی فکر ۰۳ شهریور ۱۳۹۷

وای عالی خوشبحالتون چه حس خوبی رو تجربه کردی