تصمیماتی برای سال جدید تا احساس و اندامی بهتر داشته باشیم

تصمیمات هوشمندانه برای سال جدید تصمیمات خود را تا میتوانید ساده کنید از ورزش کردن گرفته تا مدل آرایش و کاهش وزن. در این مقاله توصیه هایی برای کمک به تصمیمات سال جدید شما داریم. روی تصمیمات سال جدید خود تمرکز کنید لیست بلندی از راه های تغییر زندگی خود دارید؟ آرام آرام جلو بروید […]

تصمیماتی برای سال جدید تا احساس و اندامی بهتر داشته باشیم - 14 - - ورزش و زیبایی
امتیاز کاربرها

زمان مطالعه 7 دقیقه

تعداد بازدید 1939

تاریخ انتشار

تصمیمات هوشمندانه برای سال جدید

تصمیمات خود را تا میتوانید ساده کنید از ورزش کردن گرفته تا مدل آرایش و کاهش وزن. در این مقاله توصیه هایی برای کمک به تصمیمات سال جدید شما داریم.

روی تصمیمات سال جدید خود تمرکز کنید

تصمیماتی برای سال جدید تا احساس و اندامی بهتر داشته باشیم - 16 - - ورزش و زیبایی لیست بلندی از راه های تغییر زندگی خود دارید؟ آرام آرام جلو بروید اجبار نیست که به همه چیز در یک آن برسید. این را فراموش نکنید در مسیر ایجاد تغییر شکست اجتناب ناپذیر است. مهم این است که یک شکست شما را هفته ها یا ماه ها از مسیر هدفتان دور نکند. تصمیمات خود را اولویت بندی کنید تا بتوانید بهتر نتیجه بگیرید.

آنچه اهمیت بیشتری دارد را انتخاب کنید

تصمیماتی برای سال جدید تا احساس و اندامی بهتر داشته باشیم - 18 - - ورزش و زیبایی احتمال موفقیت زمانی که روی یک هدف ( یا دو هدف ) تمرکز کنیم که از اهمیت بیشتر برخوردار است و انگیزه بیشتری برای انجامش داریم بیشتر است. با خود فکر کنید که اتفاق افتادن کدام تصمیم در سال جدید بیشتر خوشحالتان میکند. هر کدام را که آنچنان برایتان مهم نبود را حذف کنید تا به مهمترین تصمیمات خود برسید.

فراتر بیاندیشید

تصمیماتی برای سال جدید تا احساس و اندامی بهتر داشته باشیم - 20 - - ورزش و زیبایی وقتی تصمیم میگیرید 30 دقیقه در روز ورزش کنید به این فکر نکنید که قرار است کلی وقت بگذارید و یا اینکه فرصتش را ندارید. به این فکر کنید که زمانی که میگذارید چه نتایجی در آینده در پی دارد و یا مثلا هزینه برای دریافت رژیم شاید برای شما دل مشغولی ایجاد کرده باشد، با خود فکر کنید در برابر هزینه ای که میدهید چه چیزی دریافت خواهید کرد، مسلما ارزش سلامتی بسیار بسیار بیش از هزینه ای است که میپردازید.

به خودتان فرصتی برای استراحت بدهید

تصمیماتی برای سال جدید تا احساس و اندامی بهتر داشته باشیم - 22 - - ورزش و زیبایی به کاری که مطمئن هستید میتوانید انجام دهید فکر کنید و سپس آن را به دوقسمت تقسیم کنید. مثلا فرض کنیم میخواهید 10% از درآمد هر ماهتان را نگه دارید. ابتدا روی 5% تمرکز کنید شاید بعضی اوقات نتوانید درست و حسابی به نتیجه برسید اما نا امید نشوید. حتی 2% هم نشان میدهد که در مسیر هدفتان هستید. در طول مسیر بلندی و پستی های زیادی در پیش است.

با اراده باشید

تصمیماتی برای سال جدید تا احساس و اندامی بهتر داشته باشیم - 24 - - ورزش و زیبایی میگویند اگر در حال انجام کاری باشیم و در میان آن چیزی مانند یک پیامک یا ایمیل حواسمان را پرت کند 15 دقیقه طول میکشد تا به تمرکز قبلی برسیم. پس اگر شروع به کاری میکنید تمام تمرکز خود را روی تمام کردن آن بگذارید و تا پایان به هیچ چیز توجه نکنید. با این کار برای انجام کارهای دیگر نیز بیشتر وقت خواهید داشت.

خود را آماده کنید

تصمیماتی برای سال جدید تا احساس و اندامی بهتر داشته باشیم - 26 - - ورزش و زیبایی وقتی میخواهید وارد کاری شوید از قبل برای آن تدارک ببینید. مثلا فرض کنید میخواهید ورزش کنید از قبل باید وسایلی مانند کفش و لباس داشته باشید یا اگر میخواهید رژیم بگیرید از قبل باید به فروشگاه رفته و مواد مورد نیاز هفته ی خود را بخرید. وقتی بدون تدارکات اقدام به انجام کاری کنید هرچقدر هم انگیزه داشته باشید شکست خواهید خورد.

ایجاد انگیزه

تصمیماتی برای سال جدید تا احساس و اندامی بهتر داشته باشیم - 28 - - ورزش و زیبایی اگر دوست دارید وزن کم کنید و تصمیم شما برای سال جدید چنین چیزی است. خرید لباس با سایز حال حاضر اشتباه است و مغایر با تصمیم شما است. کسی که به صورت جدی تصمیم به انجام کاری میگیرد تمام کارهایش باید نشان دهنده ی تمایل به رسیدن به هدف باشد. لباسهایی که میخرید سایزی باشد که دوست دارید به آن برسید. دیدن این لباسها انگیزه و تمایل برای رسیدن به وزن ایده آل را بالا میبرد.

کاری از گروه ترجمه به اندام (دکتر کرمانی)

 

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*