خستگی از طولانی بودن برنامه

خانه » رژیم ها » رژیم لاغری » خستگی از طولانی بودن برنامه
همچنان كه اطلاع داريد، علم پزشكی فقط اجازه كاستن يك كيلوگرم وزن در هفته را به هر فرد چاق مي دهد. از همين روست كه مدت پيروی از برنامه های تغذيه،برای افرادی که اضافه وزن زیادی دارند کمی طولانی و خسته كننده به نظر مي رسد. درصد زيادی از شركت كنندگان نيز به‌رغم دست يافتن به موفقيت چشم گير در برنامه، سرانجام چاقی را مي پذيرند و ادامه ی برنامه را رها مي كنند.

عزیزان چاق خسته نباشید …..شما سالها زحمت کشیدید واین چربی ها را انبار و ذخیره کردید . علم پزشکی و دانش تغذیه به ما اجازه نمی دهد که بیش از یک کیلو در هفته از آن ها آب کنیم . اما آنان که ادعا می کنند که می توانند هر ماه ده کیلوگرم کم کنند ،آنان شیادان از خدا بیخبرند که سلامتی شما برای آنان مهم نمی باشد .

  • برای آنان مهم نیست که سرعت کاهش ماهیچه های بدنت را به جای دنبه ها آب کنند و اندامت را بد ریخت کنند،
  • برای آنان مهم نیست که با سرعت بیش از حد کاهش از ریزش شدید مو سرت را کچل بکنند .
  • برای آنان مهم نیست که اختلال قاعدگی شدید و خونریزهای تکراری ایجاد برای خانم ها ایجاد کنند ….
  • برای آنان مهم نیست که در هورمون های بدن اختلال ایجاد کنند ومانع افزایش قد بشوند(برای اطفال زیر ۱۶ سال ).

عزیزان از طولانی بودن راه وحشت نکنید واز ادامه رژیم خود دست نکشید. کاهش وزن و پس از آن نگهداشتن از آن دست آورد خیلی کار سختی است و لی ارزش والای نتایج به دست آمده ارزش اینهمه صبر تحمل و فداکاری را دارد شما قدمهای استوار تان را به سوی دو گنج گران قیمت برمی دارید:

اولی سلامتی است و دومی خوش اندامی است که سالهاست که فکر آن هستید. عزیزان شما خوب می دانید که دست یابی به گنج زحمت زیادی می طلبد و از قدیم گفتند : (نادیده رنج گنج میسر نمی شود ).

والسلام
شاد، سالم،و سرفراز باشید
دکتر محمد صادق کرمانی
ن.پ ۱۸۹۴۴

 

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*