ثبت نام و دریافت رژیم غذایی راهنمای ثبت نام 32143-025

در آن سوی دردی که داری، چیز خوبیست!

در این ویدئو دواین جانسون ورزشکار و بازیگر ثروتمند آمریکایی از تجربه افسردگی خودش می گوید: «تو تنها نیستی، اولین کسی نیستی که دچارش میشی و قرار نیست آخرین نفر هم باشی»

اگر می خواهید بدانید او چطور شهرت و محبوبیت فعلی اش را کسب کرده است، حتما این ویدئو را ببینید.

متن کامل ویدئو:

من از افسردگی فهمیدم یکی از مهمترین چیزایی که می تونی متوجه بشی اینه که تنها نیستی اولین کسی نیستی که دچارش میشی قرار نیست آخرین کسی باشی که دچارش میشه و بیشتر مواقع اتفاق میافته.

فقط حس می کنی تنهایی و حس می کنی فقط خودتی و درون حبابت هستی و من آرزو می کردم که کاش یک نفرو اون موقع داشتم که که منو بکشه کنار و بگه هی درست میشه درست میشه. بنابراین کاش می دونستم باید به خاطر بسپارم فقط نگه داشتن کیفیت اساسی ایمان، داشتن ایمان.

و در آن سوی دردی که داری چیز خوبیه بعد از حدود یک ماه و نیم موندن توی اون آپارتمان کوچک و تمیز کاری من یک تماس از سرمربی تیمی داشتم که کنارم گذاشته بود و سرمربی کالگری استمپید بهم زنگ زد و گفت هی می دونم کنارت گذاشتیم اما دوست دارم که برگردی من گفتم باشه متشکرم مربی خیلی ممنونم دربارش فکر میکنم اون گفت باشه عالیه.

من تلفن رو قطع کردم و پدرم گفت میری نه؟ من گفتم نه فکر نکنم فکر کنم اونجا برام کافی باشه و اون جواب داد چی؟ من گفتم حسم بهم میگه دیگه کافیه اون گفت می خوای چکار کنی؟ من یه نفس عمیق کشیدم گفتم می خوام وارد کسب و کار بشم اون گفت چه کسب و کاری؟ من گفتم کار کشتی گیری اون گفت همه چیزو خراب میکنی این بدترین اشتباهی هست که انجام میدی اون گفت حرفت رو نابود می کنی من گفتم شاید خوب نبودم اما در قلبم حس می کنم باید این کارو بکنم و همچنین بهت احتیاج دارم که آموزشم بدی یا نیازت دارم که غرقم نکنی.

پدرم چالش رو قبول کرد پس من تمرین کردم و این کار تبدیل شد به یکی از بهترین قسمت های زندگیم.

 

 

    به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *