در سن 35 سالگی باید تغذیه را بیشتر جدی بگیرید

سن 30سالگی آغاز سنی است که افراد باید در کنار تمام فعالیت‌ها و تلاش‌های روزانه خود وقت مشخصی را نیز به ورزش و خوراک خود اختصاص دهند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران،‌ مصرف آب زیاد یکی از ضروری‌ترین نیازهای بدن برای تمام گروه‌های سنی به ویژه میانسالان است زیرا افزایش درجه […]

در سن 35 سالگی باید تغذیه را بیشتر جدی بگیرید - 2 - - اخبار
امتیاز کاربرها

زمان مطالعه 3 دقیقه

تعداد بازدید 2046

تاریخ انتشار

در سن 35 سالگی باید تغذیه را بیشتر جدی بگیرید - 4 - - اخبار سن 30سالگی آغاز سنی است که افراد باید در کنار تمام فعالیت‌ها و تلاش‌های روزانه خود وقت مشخصی را نیز به ورزش و خوراک خود اختصاص دهند.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران،‌ مصرف آب زیاد یکی از ضروری‌ترین نیازهای بدن برای تمام گروه‌های سنی به ویژه میانسالان است زیرا افزایش درجه حرارت بدن در این بازه سنی باعث می‌شود تا بدن بیش از حد داغ شود و فرد احساس گرگرفتگی زیادی داشته باشد که این پدیده در خانم‌ها به دلیل آغاز سن یائسگی به مراتب بیشتر است.

بررسی‌ها نشان می‌دهند غذاهای خانم‌ها بعد از سن 40 سالگی باید آب زیادی داشته باشد و مصرف مایعات به آن‌ها کمک می‌کند تا در این ایام بیشتر بتوانند با تغییرات فیزیکی و روحی- خلقی خود کنار بیایند.
گفتنی است، مصرف میوه و سبزیجات به فاصله هر 2-3 ساعت برای میانسالان ضروری است در غیر این صورت با افزایش سن چروک پوست و روند پیر شدن سن سریع تر می‌شود و طول عمر فرد کاهش می‌یابد.

نتایج مطالعات نشان می‌دهند گروه غذایی پروتئین‌ها به ویژه گوشت مرغ نقش زیادی در پاکسازی بدن ایفا می‌کنند و سالمندان برای افزایش سلامتی خود باید در هفته حداقل 4 وعده غذایی خود را به آنها اختصاص دهند.

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*