مصــاحبه اختصاصی

با سحر نیک پور

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

سحر نیک پور 32 ساله از گرگان هستم. وزن اولیه ام 86.5 کیلوگرم بود و با رژیم غذایی دکتر کرمانی موفق شدم به وزن 62 کیلوگرم برسم. به کمک رژیم غذایی دکتر کرمانی موفق به کاهش 24 کیلوگرم شدم اما باز هم می خواهم رژیم را ادامه دهم تا 2 کیلوی دیگر کم کنم. اعضای خانواده ام وزن نرمالی دارند من هم وزن خوبی داشتم اما به خاطر بارداری چاق شدم و به علت شرایط خاصی که در دوران بارداری برایم به وجود آمد نتوانستم رژیم بارداری بگیرم و 25 کیلوگرم اضافه شدم. بخاطر افزایش وزنی که در این دوران بدست آورده بودم حالت افسردگی گرفته بودم و خیلی سخت بودم. باید تصمیم جدی می گرفتم و به وزن قبل از بارداری ام می رسیدم چون قبلا خیلی سرحال و شاداب بودم. در رژیم غذایی دکتر کرمانی ثبت نام کردم و در دوران شیردهی رژیم را شروع کردم همه خانواده اوایل نگران بودند اما با ادامه رژیم خوشبختانه همه اطرافیان من را حمایت کردند. با رژیم غذایی دکترکرمانی شش ماه طول کشید تا به وزن دلخواهم رسیدم اما دوست دارم که رژیم تثبیت را هم بگیرم که دیگر نگرانی نداشته باشم. از زمانی که وزنم کم شده است هر لباسی را با سلیقه خودم خرید می کنم و نگران نیستم که فروشنده بگوید این لباس را دارم یا خیر و حتی هر رنگ لباسی که بخواهم چون قبلا بخاطر چاقی ام مجبور بودم فقط رنگ تیره بپوشم تا لاغرتر به نظر بیایم. با کاهش وزن اعتماد به نفسم هم از قبل بیشتر شده است. شروع برنامه کمی سخت بود چون به خوردن غذای زیاد عادت کرده بودم و عادات غذا خوردنم خوب نبود اما با تمرین و ادامه رژیم خودم را با شرایط جدید هماهنگ کردم حتی اوایل رژیم کاملا جدا از خانواده غذا می خوردم. کم کم با کاهش وزن با اعضای دیگر خانواده هماهنگ شدم و در کنار سفره خانواده بودم و محدودیت غذایی نداشتم و بسیار از رژیم راضی بودم. مهم ترین چیزی هم که باعث می شد خیلی اذیت نشوم این بود که خانواده من از غذاهای چرب و یا سرخ شده به ندرت استفاده می کردند و بیشتر از غذاهای سالم مثل میوه و سبزیجات در سبد غذایی شان داشتند. در طول رژیم از هیچ داروی لاغری استفاده نمی کردم و تنها به پیشنهاد مشاوران عزیز دکتر کرمانی قرص پریناتال را مصرف می کردم.

وزن اولیه: 86.5 کیلوگرم

وزن پایانی: 62 کیلوگرم

میزان کاهش وزن: 24.5 کیلوگرم

شروع برنامه کمی سخت بود چون به خوردن غذای زیاد عادت کرده بودم و عادات غذا خوردنم خوب نبود اما با تمرین و ادامه رژیم خودم را با شرایط جدید هماهنگ کردم حتی اوایل رژیم کاملا جدا از خانواده غذا می خوردم. کم کم با کاهش وزن با اعضای دیگر خانواده هماهنگ شدم و در کنار سفره خانواده بودم و محدودیت غذایی نداشتم و بسیار از رژیم راضی بودم.

سرحال بودن و سالم بودن به من انگیزه می داد که اینطور زندگی کنم. همچنین ورزش باعث می شد که سرحال تر شوم و احساس سبک بودن داشتم. سه روز در خانه ورزش ایروبیک انجام می دهم و می رقصم. بخاطر پسرم چون هوا اکثرا سرد هست پیاده روی بیرون انجام نمی دهم اما هر وقت هوا خوب باشد پسرم را با کالسکه بیرون می برم و سعی می کنم کمتر از ماشین استفاده کنم. در کنار این فعالیت ها، هفته ای دوبار هم شنا می روم چون از ورزش های مورد علاقه من است. دیگر نگران چاق شدنم نیستم چون سالم غذا خوردن جزیی از زندگی من شده است. خوشبختانه وقتی به هدفم فکر می کردم وسوسه نمی شدم که رژیم را رها کنم چون قبلا طعم وزن دلخواه را چشیده بودم و همین انگیزه مرا بیشتر می کرد. روزی ده لیوان اب می خورم و وعده های غذایی و میان وعده را کاملا استفاده می کردم و چیزی را حذف نمی کردم. در مهمانی ها هر غذایی را که دوست داشتم می خوردم ولی به مقدار کم و اندازه لازم و خودم را از هیچ غذایی محروم نمی کردم و غذاهای خیلی چرب را خیلی دوست دارم ولی نمی خواستم مانعی برای رسیدن به هدفم شود و رعایت می کردم. بهترین مشوقان من مادر و همسرم بودند اما کتابهای اقای دکتر هم خیلی به من انگیزه می داد و تا حالا چندین بار مطالعه کرده ام. در واقع رژیم غذایی دکتر کرمانی بهترین هدیه از طرف خداوند بود. در طول رژیم از برنامه روز منو استفاده می کردم و انتخاب های خیلی خوبی داشتم با برنامه غذایی که از شب قبل انتخاب می کردم با خیال راحت می خوابیدم چون دغدغه خانم ها همیشه در شروع روز این است که چه غذایی درست کنم. از کارشناسان رژیم غذایی دکتر کرمانی به خاطر راهنمایی هایشان سپاسگزارم چون باعث موفقیت بنده می شدند و بیشتر از طریق تلگرام و تماس تلفنی با مشاورین مشکلات خودم را حل می کردم.

کار جالبی که برای انگیزه دادن به خودم انجام می دادم این بود که: • جملات انگیزشی که در پکیج رژیم غذایی دکتر کرمانی بود را به همه جا ( در، دیوار و یخچال) نصب کردم و مدام جلوی چشمانم بود. • چند دست لباس قشنگ و سایز کوچک برای خودم خریدم و جلوی چشمم آویزان کردم و همیشه امتحان می کردم و مصمم تر از قبل به رژیم ادامه می دادم. توصیه من به کسانی که می خواهند رژیم بگیرند: 1. غذای سالم بخورید. 2. آرام غذا بخورید. 3. از غذاخوردن و سالم بودن خودتان لذت ببرید . رمز موفقیت من اراده و تصمیم جدی و تلاش برای رسیدن به هدفم بود و شکست را مقدمه پیروزی می دانستم. پس با نوسان وزن، امید خود را از دست ندهید و برای رسیدن به هدف تان تلاش کنید. هدفم این است که: تا قبل از سال جدید دو کیلو اضافه را هم از وزنم کنم و به وزن موردعلاقه ام برسم.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
همراه سایت 1401/03/31
سلام روز بخیر. من رژیم خاصی نمیگیرم فقط مقاللت دکتر کرمانی رو مطالعه میکنم و برنامه کالری شمار دارم . ورزش خاصی هم حقیقتا وقتش رو ندارم. خودم کم خوری میکنم تقریبا در یک سال از ۱۱۷ کیلو رسیدم به ۷۸ اللن(خانم هستم ۳۴ ساله، قد ۱۶۰، ). متشکرم از گروه دکتر کرمانی

کارشناس به اندام 1401/04/01

سلام دوست عزیز ممنون از همراهی شما
Atefeh 1398/12/27
این سه ماه رژیم چند کیلو وزن کم میکنه

کارشناس به اندام 1398/12/29

دوست عزیز انتظار ما این هست که در صورت رعایت دقیق رژیم و عدم ابتلا به بیماری های خاص مثل پرکاری تیروئید 12 کیلو در عرض 3 ماه کم کنید
maryam 1398/05/24
سلام وقت شما بخیر, من 23سالم هست وزنم 93کیلو هست و قدم 177, خیلی دوست دارم لاغر شوم, آیا جناب آقای دکتر مطب دارند که حضوری مراجعه کنم؟

کارشناس به اندام 1398/05/27

سلام و وقت بخیر. در مراکز حضوری دکتر کارشناسان مورد تایید دکتر کرمانی جهت مشاوره، وزن کشی و راهنمایی حضوری در خدمت شما هستند.
آرزو 1398/05/09
سلام من خانم هستم ۳۵سالمه۱۷۰سانت قدمه ۵۰کیلو هستم خیلی دکتر رفتم هیچ فایده ای نداشت آزمایش کامل دادم مشکلی نداشت تورا خدا کمکم کنید که چاق شوم چون خیلی لاغرم به خاطر لاغری خیلی مشکل دارم .ممنون

کارشناس به اندام 1398/05/10

سلام دوست عزیز. خیلی خوشحالیم بابت اینکه می گید در آزمایشتون هیچ مشکل یا بیماری ای وجود نداشته. پیشنهاد من به شما این هست که از غذاهای پر کالری ، اما سالم برای افزایش وزن استفاده کنید. خوشبختانه در رژیم دکتر کرمانی برنامه ی افزایش وزن هم وجود داره و شما با مراجعه به صفحه ی رکوددارها می تونید شاهد این موضوع باشید. نکته ی مهمی که وجود داره این هست که شما برای افزایش وزن نیازی به پرخوری ندارید بلکه باید در کمترین حجم بیشترین میزان کالری رو از غذا دریافت کنید. برای راهنمایی بیشتر در این مورد می تونید برای مشاوره خرید رژیم عدد 32143 رو به 90007025 ارسال کنید . موفق باشید.
ابواافض خلیلی 1397/12/16
سلام.میخوام‌وزن کم کنم

کارشناس به اندام 1397/12/18