مصــاحبه اختصاصی

با زهره حسین پور

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

زهره حسین پور ۳۴ساله ازتهران هستم. وزن اولیه ام ۸۴ کیلو و الان به 63 کیلوگرم رسیدم. با کمک رژیم غذایی دکتر کرمانی موفق به کاهش 21 کیلو شدم. 9 ماه طول کشید ولی ارزشش را داشت و باید موفق می شدم. خانواده من همگی چاق هستند و یا اضافه وزن دارند. چاقی من هم از سن نوجوانی شروع شد و هر روز وزنم بالا می رفت. زمانی رسید که دیگر هیچ یک از لباس هایم اندازه ام نبود و این خیلی وحشتناک بود. تصمیم گرفتم که لاغر شوم تا بتوانم لباس های مورد علاقه ام را بپوشم و دیگر نگران اینکه فروشنده بگوید لباس سایز شما را نداریم، نباشم. در دوران نوجوانی یک بار رژیم گرفتم ولی اصولی و ادامه دار نبود.

وزن اولیه: 84 کیلوگرم

وزن پایانی: 63 کیلوگرم

میزان کاهش وزن: 21 کیلوگرم

شروع برنامه خیلی عالی بود و با انرژی فوق العاده شروع کردم. در ضمن تنوع غذایی برنامه دکتر کرمانی بسیار عالی است. رژیم لاغری دکتر کرمانی محدودیتی ندارد و هر چه که دوست داریم را با توجه به نیاز بدن استفاده می کنیم، مخصوصا منوی دلخواه که باعث تفاوت این رژیم لاغری با بقیه رژیم ها شده است. همیشه از رژیم گرفتن می ترسیدم ولی با رژیم دکتر کرمانی خیلی آسانتر از آن چیزی بود که فکرش را می کردم. همیشه پیش خودم می گویم ای کاش زودتر شروع کرده بودم.

این بار باید سبک زندگی ام را تغییر می دادم که رژیم غذایی دکتر کرمانی را ثبت نام کردم و هر روز برای رسیدن به هدفم تلاش می کردم. شروع برنامه خیلی عالی بود و با انرژی فوق العاده شروع کردم. در ضمن تنوع غذایی برنامه دکتر کرمانی بسیار عالی است. رژیم لاغری دکتر کرمانی محدودیتی ندارد و هر چه که دوست داریم را با توجه به نیاز بدن استفاده می کنیم، مخصوصا منوی دلخواه که باعث تفاوت این رژیم لاغری با بقیه رژیم ها شده است. همیشه از رژیم گرفتن می ترسیدم ولی با رژیم دکتر کرمانی خیلی آسانتر از آن چیزی بود که فکرش را می کردم. همیشه پیش خودم می گویم ای کاش زودتر شروع کرده بودم. با کمک رژیم دکتر، اصول غذا خوردن صحیح را یاد گرفتم و به وزن و هدف اصلی ام یعنی سلامتی رسیدم. توانستم با رژیم دکتر الگوی غذایی خودم را تغییر دهم. در طول رژیم از هیچ داروی لاغری استفاده نکردم و تنها با تجویز دکتر مکمل زینک پلاس و مینرال می خوردم. حالا که وزنم کاهش پیدا کرده، دوست دارم بیشتر فعالیت بدنی داشته باشم و در جمع حضور پیدا کنم. گاهی اوقات در خانه ورزش انجام می دهم ولی باشگاه نمی روم.‌ در کنار ورزش خانگی، در طول هفته هر زمانی که وقت داشته باشم به استخر می روم، چون در کاهش سایزم موثر بود.

در ورزش های صبحگاهی پارک ها هم شرکت می کنم، چون خیلی روحیه ام را شاداب می کند. من حتما این سبک زندگی را ادامه می‌دهم چون اعتماد به نفس بالایی پیدا کرده ام. در میان اطرافیان کسانی بودند که قصد تضعیف روحیه ام را داشتند ولی من با اراده قوی تر راهم را ادامه دادم و بهترین مشوق خودم، واقعا خودم بودم و کسی مرا کمک نکرد. نگرانم که روزی وزنم برگردد ولی با تلاش خودم و گرفتن رژیم تثبیت از سایت دکتر کرمانی، این نگرانی خیلی کاهش پیدا کرده است، ولی هیچ وقت نتوانستم رژیم را بشکنم. در میهمانی ها فقط به وزنم فکر می کردم که هر دو هفته یکبار باید آن را اعلام می کردم. سایت دکتر کرمانی فوق العاده است، تمام نکات تغذیه ای را آموزش می دهد. هدفم برای امسال این است که وزنم را ثابت نگه دارم. سه توصیه ام برای خوب غذا خوردن این است که: • که آرام غذا بخورید. • زمان تماشای تلویزیون غذا نخورید. • برای رژیم گرفتن در درجه اول خود فرد باید اقدام کند، کمی مطالعه و صحبت با کسانی که در این راه موفق شدند هم خیلی کمک می کند. ویس خانم حسین پور را از اینجا بشنوید:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
زینب 1398/04/31
زینب بیت سیاح ۴۰ سال دارم.وزنم ۱۱۶ کیلو گرم

کارشناس به اندام 1398/04/31

سلام دوست عزیز. خوشحالیم از اینکه به شما انگیزه ی کافی برای رسیدن به تناسب اندام و پیشرفت در مسیر سلامتی رو دادیم. برای دریفت رژیم به دو صورت می تونید عمل کنید یا مستقیما به این لینک برای مشاوره خرید رژیم عدد 32143 رو به 90007025 ارسال کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. امیدوارم شما رو در لیست رکورددارهای دکتر کرمانی ببینم. موفق باشید.
زهره حسین پور 1397/09/14
حتما رژیم دکتر شروع کنید،مطمئن باشین مثل بنده جواب خواهید گرفت
مهری 1397/09/12
سلام من هر کاری میکنم لاغر نمیشم وزنم۶۷ قدم۱۶۴هستشالبته ۷۰ کیلو ۶۰۰ بودم واز آبان رژیم گرفتم ولی خسته شدم لطفا کمکم کنید
زهره حسین پور 1397/09/10
باسلام ممنون ازشما به اندامی های عزیز
فرشته 1397/09/10
دریچه ای به زندگی نو ........تولدنو.......اگر بشه.....چی میشه.......