روز کارمند مبارک باد

خانه » اخبار » روز کارمند مبارک باد
روز کارمند مبارک باد

روز کارمند مبارک باد

هر سال، در هفته دولت، چهارم شهریورماه به عنوان روز کارمند اختصاص داده می شود و در این روز برای قدردانی از زحمات کارمندان برتر و سخت کوش، از آنها قدرددانی به عمل می آید. وظیفه قشر کارمند، خدمت رسانی به مردم جامعه و تلاش برای سامان دادن و نظم بخشیدن به امور از مجرای قانونی و اداری آن است.

برای هر کسی ۸ ساعت در روز پشت میز نشستن می تواند بسیار سخت باشد تازه اگر ساعت های اضافه کاری را در نظر نگیریم. کارمندی ممکن است برای بسیاری از افراد، شغل ساده و بی دردسری به نظر بیاید اما ساعت های کاری مشخص، محدودیت هایی که در فضای کاری ادارات دولتی وجود دارد، حقوق ناکافی و مزایای کم، مشکلاتی است که کارمندها معمولا با آن روبرو هستند.

یک جا نشستن و یا کار کردن مداوم با کامپیوتر و سر و کله زدن با ارباب رجوع ها، در طول روز می تواند خستگی و کسالت زیادی به وجود بیاورد. هرکارمند باید برای افزایش بازدهی کار، زمان هایی را برای استراحت خود اختصاص دهد که در این موقعیت ها، انجام حرکت کششی و ورزشی بهترین گزینه است.
نوشیدن آب زیاد در طول روز، استراحت دادن به چشم ها هنگام کار با مانیتور و هرازگاهی از روی صندلی بلند شدن و قدم زدن، کارهایی است که شما کارمندان با انجام آنها می توانید از سلامت خودتان محافظت کنید و احساس خستگی کمتری در طول روز داشته باشید.

گروه به اندام، این روز را به شما کارمندان عزیز و پرتلاش تبریک می گوید

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*