رژیم دکتر کرمانی، رژیم سبک و راحتی بود که من اصلا اذیت نشدم - - - رکوردداران

رژیم دکتر کرمانی، رژیم سبک و راحتی بود که من اصلا اذیت نشدم

رژیم دکتر کرمانی، رژیم سبک و راحتی بود که من اصلا اذیت نشدم - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با خانم نجما فخرالدین

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


مصاحبه ما را با جدیدترین عضو رکوردداران دکتر کرمانی بخوانید:
36ساله با قد 157 سانتی متر و ساکن استان اصفهان هستم .تقریبا از10الی11سالگی، دچار چاقی شدم که بسیارعذاب آور بود.ازسن 13سالگی، چاقیم بسیار نمایان شد و من خیلی ازاین موضوع ناراحت بودم.
از آن جایی که آدم بی انگیزه ای شده بودم واصلا تحرک نداشتم، تصمیم به یک تغییربزرگ گرفتم. بعد از آن، روی خوراکم بیشترتمرکز کردم که چه چیزی را کی وچه وقت و به چه اندازه بخورم.
شور و شوق وهیجان زیادی داشتم. احساس کردم بار دیگر متولد شدم واحساس زنده شدن داشتم، چون قبل از این یک مرده بی تحرک شده بودم.
درسال79رژیم گرفتم وبه وزن 60کیلوگرم رسیدم، اما با یک اتفاق ناگوار وبی ارادگی خودم ونبود پشتیبان ومشاور، دوباره بیش ازقبل چاق شدم. چندین مرتبه رژیم سرخود داشتم و نتیجه نگرفتم، چون بدون برنامه ریزی بود.
من دررژیم قبلی ام که سرخود شروع کردم، دچارکم خونی و عفونت شدید شدم و یک سال درمان کردم.اما در رژیم دکترکرمانی، هورمون های بدنم منظم و قاعدگی ام مانند دوران مجردیم سروقت شد.
در حال حاضر، در رژیم تثبیت به سر می برم و بسیار از این بابت، راضی هستم. رژیم دکتر کرمانی، رژیم سبک و راحتی بود که من اصلا اذیت نشدم، چون تنوع غذایی اش بالا بود ومن همه نوع غذایی می توانستم بخورم، فقط به اندازه و با اصول بود.10 ماه طول کشید تا به وزن ایده آلم رسیدم، اما راضی بودم. چون نه ریزش مو پیدا کردم و نه کم خونی وعفونت گرفتم.


وزن اولیه: 80 کیلو گرم

وزن پایانی: 58 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 22 کیلو گرم

رژیم برای من سخت و هم آسان بود.سخت ازاین لحاظ که دیگر نمی توانستم پرخوری کنم. سهل ازاین لحاظ که به موفقیتم نزدیک ونزدیک ترمی شدم وهربارکه خودم را وزن می کردم، خوشحال و هیجان زده بودم.

رژیم دکتر کرمانی، رژیم سبک و راحتی بود که من اصلا اذیت نشدم - 4 - - رکوردداران

من هم لیست دلخواه وهم لیست استاندارد رژیم دکتر کرمانی را امتحان و تجربه کردم که هر دو بسیارعالی بود و برای تنوع، هربار از یکی از آن ها استفاده می کردم.
بیشتر از طریق پیامک و تماس با مشاورین عزیز و گرامی، در تماس بودم. در زمینه رژیم وادامه دادن آن، خیلی مرا یاری کردند وگرنه در رژیم های قبلی ام هربار به خاطر بی ارادگی، رژیمم را کنار می گذاشتم.
الان یک ماه است که رژیم تثبیت دارم و توانسته ام وزنم را ثابت نگه دارم. حالا درجمعی که همیشه خجالت می کشیدم کنارشان باشم حضور پیدا می کنم و از این بابت خیلی خوشحالم و تنفسم هم خیلی عالی شده است. همچنین باشگاه رفتن را شروع کرده ام تا خوش فرم و سالم بمانم.
سایت دکتر، برنامه به اندام و داستان های اموزنده وعالی، خیلی خوب بودند باعث می شدند من انرژی بگیرم وبا قدرت بیشتری، روز بعد را شروع کنم.
دیگر نگران نیستم، چون از تصمیمی که با این رژیم و رویه کاهش وزن و خوردن گرفته ام، از موفقیتم مطمئن هستم و دیگر همیشه با چاقی خداحافظی کردم.
چندین مرتبه پیش آمد که بخواهم رژیمم را بشکنم، اما وقتی می دیدم بقیه با چه پشتکار و اراده ای ادامه می دهند تا صعود کنند، من هم باز ادامه می دادم.
عاشق غذاهای دریایی از نوع کبابی هستم (ماهی ومیگو). به ماهی، لیمو ترش یا سرکه بالزامیک، کمی نمک، فلفل زیاد، کمی روغن زیتون و زعفران اضافه می کنم و بعد آن را روی زغال کباب می کنم که فوق العاده خوشمزه می شود.
قبل از خوردن وعده ی غذایی با خانواده، به توصیه مشاوره عزیزم یک ظرف پر سالاد بدون سس، همراه با یک عدد سیب بزرگ و دو لیوان آب می خورم که باعث می شود احساس سیری کنم ومقدارغذای کمی بخورم.
در طول رژیم از هیچ گونه داروی لاغری استفاده نکردم، چون به داروهای لاغری ومکمل هیچ اعتقادی ندارم. وقتی انسان خودش هدف واراده قوی نداشته باشد، هیچ چیزی برایش معجزه نمی کند.


رژیم دکتر کرمانی، رژیم سبک و راحتی بود که من اصلا اذیت نشدم - 6 - - رکوردداران

می خواهم بدنی سالم وسلامت داشته باشم و بخاطرهمین، این نوع سبک زندگی را ادامه می دهم. به خودم ارزش دادم و برای ورزش کردن وقت گذاشتم و درهرشرایطی ورزش روزانه ام را انجام دادم.
ورزشی که بسیاردوست دارم، شنا هست. وقتی شنا می کنم، بسیار لذت می برم ونشاط پیدامی کنم.
کوهنوردی هم انرژی ونشاط فوق العاده ای به من می دهد و به همین خاطر، به آن علاقه مندم.
درخانه با ورزش های سایت فیتامین، ورزش میکنم و حدود سه ماهی هست که بدنسازی می روم تا عضله سازی کنم تا پوستم جمع شود.
باخوردن سبزیجات درسفره های مهمانی و خوردن سالاد بدون سس، خودم را سیر می کردم تا معده ام جایی برای پرخوری نداشته باشد.
اولین مشوق من در سفربزرگ زندگیم، خواهرعزیز و کوچکم بود و از ایشان تشکر می کنم که دکتر کرمانی را به من معرفی کردند. تمام کسانی که اطراف من بودند مرا یاری کردند ومی خواستند که ادامه دهم.
توصیه من خوب خوردن،سالم خوردن، کم و به اندازه خوردن است که شعار من و توصیه دکتر برای داشتن یک رژیم سالم است. برای خودتان ارزش قائل شوید. وقتی انسان وزن ایده ال داشته باشد، راحت تر حرکت می کند.. بیشتر می خند، بانشاط وشاداب می شود و از اعتماد بنفس بالایی هم برخوردار خواهد بود.
خواستن، توانستن،حرکت واراده ی قوی ومحکم و تلاش دکترکرمانی عزیز و مشاوران گرامی به اندام، باعث موفقیت من شدند.
از دکترکرمانی بزرگوار، خانم نورالهی و خانم عمویی و آقای فضائلی عزیز، کمال تشکر و قدردانی را دارم.

2.6 از 5

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

علی 1399/08/18

سلام آقای دکتر من 20 سال دارم وزنم 88کیلو هست قدمم 155 هست میخوام که لاغر بشم لطفاً راهنماییم کنید ممنون

کارشناس به اندام 1399/08/20

علی عزیز، برای رسیدن به وزن مناسب داشتن یه برنامه غذایی مناسب مهمه. برنامه ای که به سلامتیتون آسیب نرسونه و بعد از یه مدت وزن برنگرده. برای اطلاعات بیشتر روی صفحه ثبت نام رژیم کاهش وزن کلیک کنید.

مریم 1399/06/31

سلام آقای دکتر خسته نباشیدمن ۲۴ سالمه قدم ۱۵۶ رزنم ۷۶ کمک کنید وزنمو بیارم پایین خیلی بخاطر وزنم افسرده شدم ممنون

کارشناس به اندام 1399/07/09

دوست خوبم، برای رسیدن به وزن مناسب داشتن برنامه غذایی اصولی مهمه. یرنامه ای که محدود کننده نباشه به طوریکه فرد بدون نتیجه رهاش نکنه. ما تو مجموعه دکتر کرمانی رژیمی که بتونه تمام این موارد رعایت کنه در اختیارتون میذاریم. برای اطلاعات بیشتر روی صفحه ثبت نام رژیم کاهش وزن کلیک کنید.

فاطمه 1399/06/25

فاطمه هستم 26ساله من از بچگی چاق بودم الا هم 86وزنم هست و قدم هم 163هست

کارشناس به اندام 1399/06/26

فاطمه عزیز، بهتره شما اول بدونید چقدر اضافه وزن دارین، بعد از این میتونید بر اساس یه برنامه غذایی اصولی به وزن ایده‌آل برسین. برای اطلاع بیشتر روی صفحه ثبت نام رژیم کاهش وزن کلیک کنید.

فافاطی 1399/06/04

سلام وقت بخیر ... من ۱۶ سالمه و از طرف پدری و مادری ارثیه ی چاقی گرفتم ... توسن ۱۴ سالگی با یک رژیم سبک شروع کردم و از وزن ۸۰ کلیو به ۷۰ رسیدم در ۴ ماه ... اما اندامم به شکل گلابی شد .. همه از اندامم خوششون میاد اما من دلم میخواد هیکلم میزون باشه الان ۶۸ کیلو هستم و با قد ۱۵۹.. اگه میشه ورزش یا رژیمی رو به من پیشنهاد کنید که باعث لاغری پهلو و ران های بیرونیم باشه

محترم طا هری 1398/10/17

سلام اقای دکتر وزنم88 و قدم 158 سنم 47 کمکم کنید لا غر شوم راده ی رزیم ندارم ورزش دوست دارم ولی

کارشناس به اندام 1398/10/28

سلام و روز بخیر. دوست عزیز ورزش بسیار عالی هست اما به تنهایی نمی تونه باعث کاهش وزن بشه. لازم نیست رژیم افراطی یا محدود کننده بگیرید که در طی مسیر لاغری ارادتون رو از دست بدید. اگر تمایل به رژیم داشته باشید ما می تونیم رژیمی برای شما آماده کنیم که نیازهای شما رو تامین کنه، احساس گرسنگی زیادی بهتون دست نده، در طول رژیم نا امید نشید و در عین حال کاهش وزن رضایت بخشی رو تجربه کنید. برای دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن