ثبت نام و دریافت رژیم غذایی راهنمای ثبت نام 32143-025

زندگی برای زجر کشیدن خیلی کوتاهه!

افرادی هستند که یه عضوی از بدن یا بیناییشون رو از دست دادن و از تلخ ترین تجربه های زندگیشون عبور کردند اما بازم راهی پیدا کردند تا شاد باشند. اونا به این باور رسیدند که زندگی برای زجر کشیدن خیلی کوتاهه.

 

اما چطور میشه از زجر کشیدن راحت شد. این ویدئو بهتون میگه چطور می تونید با یه قانون 30 ثانیه ای ساده این کارو انجام بدید.

 

متن کامل ویدئو:

من نمی تونم کنترل کنم که همسرت زنده خواهد موند یا می میرد یا مریض می شود یا ترکت می کند یا طلاق می گیرد من نمی خوام هیچکدوم از اینا برای کسی اتفاق بیافته من از زجر کشیدن متنفرم.

من هرکاری از دستم بر بیاد می کنم تا کمک کنم مردم زجر نکشن اما نمی تونم کنترلش کنم تو می تونی افرادی هستن که دستشون رو از دست دادن بیناییشون رو از دست دادن افرادی هستن که از بدترین تجربیات زندگی عبور کردن و راهی پیدا کردن که همچنان شاد باشن چون این تصمیمو گرفتن که زندگی برای زجر کشیدن بسیار کوتاه هست و راهی که من از زجر کشیدن رها می شم؟ من برای خودم یک قانون نود ثانیه ای دارم واقعا سادس میگم ببین اگر احساس کنم که دارم دچار استرس میشم احساس از کوره در رفتن یا ناراحتی یا نگرانی یا نگران فرزندم هستم هر چیزی متوجه میشم که این احساسات اوضاع رو بهتر نمیکنه زندگی برای زجر کشیدن خیلی کوتاهه و سپس آروم نفس می کشم همه چیز رو آروم می کنم و می بینم که اون فکر میره به اون فکر دیوانه وار نگاه کن چون همه افکار دیوانه وار دارن همه همچین فکر دارن که اون مادر *** رو خواهم کشت، درسته؟ و سپس نمی کشیشون چون به اون فکر باور نداری این افکار استرس زایی هستند که شما باور دارید بهم میریزدتان وقتی اونها رو مورد سوال قرار بدهید این الگو را می شکنید زندگی برای زجر کشیدن بسیار کوتاه است الگو را بشکن.

 

    به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *