سری سوم پاسخ سوالات دکتر کرمانی در لایو اینستاگرام

خانه » دکتر کرمانی » سری سوم پاسخ سوالات دکتر کرمانی در لایو اینستاگرام

از سال ۱۳۵۹ تا ۱۳۹۴ شیوع اضافه وزن در زنان بالغ از ۷/۳۱ درصد به ۳/۲۳ درصد و شیوع اضافه وزن در مردان بالغ از ۹/۲۳درصد به ۳/۳۵ درصد رسیده است و عوارض آن بیش از ۲ میلیارد نفر معادل ۳۰ درصد افراد جهان را گرفتار کرده است. افزایش وزن در سنین میانسالی از ۱۵ تا ۴۰ سالگی با افزایش چشمگیر خطر بیماری های قلبی عروقی همراه است.
همچنین روند چاقی و اضافه وزن در ایران بسیار خطرناک است. پس افراد به دنبال روش هایی برای درمان چاقی هستند تا دچار مشکلات چاقی از قبیل دیابت نوع۲، فشارخون بالا و … نشوند.
روش های لاغری زیادی مثل گوشواره لاغری، قرص لاغری، عمل جراحی و … وجود دارند اما در میان آنها، رژیم غذایی دکتر کرمانی ۱۲ ساعته پاسخگوی تمامی سوالات است و بعد از دریافت رژیم یک پشتیبان همراه شماست و به سوالاتی که ممکن است بیشتر از یک جلسه زمان لازم داشته باشد، پاسخ می دهند.
در این ویدئو نیز دکتر کرمانی متخصص تغذیه؛ همانند سری های قبل به سوالاتی که بسیار درخواست شده بود پاسخ دادند که عبارتند از:
• چطور مطمئن شویم سلولیت داریم؟
• چرا در دوره قاعدگی کاهش وزن داریم؟
• در طول رژیم کمبود ویتامین بدن را چطور جبران کنیم؟

جهت دریافت ویدئوهای قبلی نیز می توانید اینجا را کلیک کنید. شما می توانید هر سوالی که ذهن تان را مشغول کرده در قسمت کامنت همین متن بنویسید. مطمئن باشید به زودی پاسخ سوال خود را دریافت خواهید کرد.

 

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما

فقط خدا ۱۰ مهر ۱۴۰۰

سلام منم شکم و پهلو دارم این ورزش ها کنم آب میشن

کارشناس به اندام ۲۸ مهر ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز مخصوصا اگر در کنار یه رژیم درست و اصولی تغذیه باشن

مقدم ۱۷ بهمن ۱۳۹۹

ممنون از صبحتهای قشنگه دکترکرمانی عزیز

یلدا ۰۲ آذر ۱۳۹۹

آقای دکتر ممنون از صحبتهای خوبتون