ثبت نام و دریافت رژیم غذایی راهنمای ثبت نام 32143-025

سین هشتم 97 را با ما به اشتراک بگذارید

اخبار، اخبار دکتر کرمانی

سلامتی مهمترین سرمایه هر انسان و نعمتی غیر قابل جایگزین است و اغلب آن را فراموش می کنیم. مگر اینکه سلامتی خود را از دست بدهیم که آن وقت برای بدست آوردنش حاضریم هر کاری را انجام بدهیم و بابت بهبود آن هزینه های زیادی را صرف کنیم.

متاسفانه چاقی در حالیکه نه تنها یک بیماری است بلکه عامل بیماری‌های دیگری همچون دیابت، فشار خون، کبد چرب، مشکلات تنفسی، آرتروز،ناراحتی قلبی، اختلالات روحی، افسردگی و سرطان‌ها است.

آمار اضافه وزن و چاقی در کشور ایران دو برابر میانگین جهانی است به طوری که ۶۳ درصد مردم کشور ایران اضافه‌ وزن دارند. بطوریکه در ایران چاقی و چاقی شکمی در دهه گذشته سیر صعودی داشته و چاقی شکمی تا پنجاه درصد افزایش داشته است، بنابراین رسانه‌ها باید تلاش بیشتری برای بالا بردن سطح آگاهی جامعه داشته باشند.

سلامتی و تغذیه سالم، همیشه جز دغدغه های اصلی گروه به اندام دکتر کرمانی بوده و سعی داشته با تولید محتوا و مطالب آموزشی و … آگاهی بخشی لازم را به هموطنان عزیز فراهم کند.
در همین راستا قصد داریم از سال 1397 فعالیت های اجتماعی بالقوه ای را با همراهی شما عزیزان انجام دهیم تا در راستای تغییر سبک زندگی ایرانیان هموطن گامی ارزشمند برداریم.

تجربه نشان می دهد که در ایام عید نوروز خوردن تنقلات و انواع شیرینی ها باعث می شود اشتهای ما، بیشتر از قبل شود و برنامه غذایی منظمی نداشته باشیم و در پایان تعطیلات نوروزی با اضافه وزن و چاقی روبرو شویم. پس از همین حالا که فرصت هست باید چاره ای اندیشید تا پس از تعطیلات حسرت اضافه وزن را نداشته باشیم.

“سین هشتم” موضوع جدیدی است که به بهانه ایام نوروز در نظر گرفته ایم. در این چالش قصد داریم سفره هفت سین را با “سلامتی” تکمیل کنیم و به کمک شما این نعمت گران بها را به دیگران معرفی کنیم.

از این رو در طرح سین هشتم از هشتمین سین سفره هفت سین خود برایمان عکس و فیلم بگیرید و با هشتگ #سین_هشتم در اینستاگرام منتشر کنید.

در تصاویر ارسالی تان به ما بگویید سین هشتم زندگی شما کدام یک از ابزارهای سلامتی است؟ و بگویید چطور مانع اضافه شدن وزن تان می شوید؟
کتاب های سلامت، ترازوی وزن کشی، ترازوی اندازه گیری وزن غذا، ابزارهای ورزشی تان، لیست غذاهای سالم یا هر نمونه دیگری که بیشترین کاربرد را در حفظ سلامت تان دارد.

در جهت ترویج و گسترش این طرح، هر یک از اعضای خانواده و دوستان تان که به سلامتشان اهمیت می دهید را با تگ کردنشان در شبکه اینستاگرام آگاه کنید.

با ما همراه باشید

 

    به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*