شروع به کار بخش تخصصی ورزشی گروه به اندام دکترکرمانی

خانه » اخبار » شروع به کار بخش تخصصی ورزشی گروه به اندام دکترکرمانی
شروع به کار بخش تخصصی ورزشی گروه به اندام دکترکرمانی " فیتامین، ورزش، نشاط، تناسب اندام "

شروع به کار بخش تخصصی ورزشی گروه به اندام دکترکرمانی " فیتامین، ورزش، نشاط، تناسب اندام "

امروزه با توجه به ماشینی شدن زندگی بشر و بروز مشکلات زندگی ماشینی – از قبیل کم تحرکی- سلامتی و تناسب اندام ، دو موضوع مهم در زندگی ما شده اند.
آیا من سالم زندگی میکنم؟ برای داشتن اندام متناسب باید چکار کنم؟ چگونه تحرک بدنی داشته باشم؟ در طول روز لازم است چه مقدار تحرک داشته باشم؟
اینها سوالاتی است که ذهن خیلی از مردم را به خود مشغول کرده است.
داشتن اطلاعات صحیح و کافی در زمینه تحرک بدنی و ورزش، نکته بسیار حائز اهمیتی است که ما را در راه داشتن یک زندگی سالم و پرتحرک یاری میدهد.
گروه فیتامین در مجموعه دکترکرمانی، سعی کرده است این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد. با مراجعه به بخش ورزشی سایت دکترکرمانی (www.fitamin.ir)تمام این اطلاعات، در اختیار شما قرار میگیرد.
همچنین در این بخش شما میتوانید از مشاوره های رایگان کارشناسان ورزشی سود ببرید. کارشناسان ما به شما کمک میکنندتا بهترین نوع حرکات ورزشی را انتخاب کنید ، با ورزشهایی که برای رژیم غذایی مناسب هستند آشنا شوید ، و راههای جلوگیری از آسیبهای ورزشی را بشناسید.
پس برای دستیابی به یک منبع جامع و کاربردی از مطالب ورزشی، همراه ما باشید.

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما

ربابه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶

سلام خدمت اقای دکتر کرمانی من قدم ۱۶۴و وزنم ۸۸ من اصلا نمیتونم رژیم بگیرم وقتی هم اراده میکنم استرس یا ناراحتی پیش میاد یادم میره وهی میخورم وباید بحورم من چیکار کنم ???