شیک‌ترین خوراک ماهی در دنیا

خانه » اخبار » شیک‌ترین خوراک ماهی در دنیا
ماهی یکی از غذاهای مقوی و پر انرژی است که برای سلامت بدن توصیه می شود. این خوراک باعث می شود تا بدن توان پیدا کرده و رشد سلول ها بیشتر شود. پزشکان توصیه می کنند هر هفته یک وعده از ماهی استفاده کنید.
تمام خواص ماهی را اگر بدانید حتما به صورت هفتگی از آن استفاده خواهید کرد. ماهی غذای ارزانی نیست و اگر بخواهید آن را در بهترین رستوران یا بهترین حالت نوش جان کنید بسیار گران‌تر هم خواهد شد. این روزها یک رستوران در انگلستان شیک‌ترین خوراک ماهی را سرو می‌کند.

"چارلی بیگام" سرآشپز درجه اول انگلیسی است که این خوراک ماهی را با استفاده از ماهی سالمون، خرچنگ، صدف و میگو درست کرده است اما اینجا پایان ماجرا نیست زیرا این غذای لذیذ درون یک ظرف از طلا قرار گرفته است و دور آن با استفاده از خاویار تزئین شده است.این غذا به صورت کاملا محدود و تنها در دو پرس تهیه شده است و قیمت هر پرس آن ۵۲۰ دلار معادل با ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.دلیل این قیمت بالا طلا و البته موادی است که درون خوراک به کار رفته است. این خوراک را تنها برای سفارش‌های خاص تهیه می‌شود.

سرآشپز این ماهی می‌گوید برای آنکه بتواند طعمی فراموش نشدنی به این غذا بدهد تمام دنیا را سفر کرده و ادویه‌های مختلف و خاص آن‌ها را جدا کرده است. سپس همه این ادویه‌ها به همراه غذا برای مدت سه ساعت در اجاق درست شده است تا بهترین و منحصربه فرد‌ترین خوراک ماهی درست شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ارتباط مستقیم