عرضه گوشت فله‌ای در فروشگاه‌های بزرگ ممنوع شد

مدیرکل دامپزشکی استان قم از عرضه گوشت بسته‌بندی شده در فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای خبر داد و گفت: اداره کل دامپزشکی استان قم عرضه گوشت فله در فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای استان را ممنوع اعلام کرده است. مهدی رفیعی امروز در گفت‌وگو با فارس از عرضه گوشت بسته‌بندی شده در فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای خبر […]

عرضه گوشت فله‌ای در فروشگاه‌های بزرگ ممنوع شد - 4 - - اخبار
امتیاز کاربرها

زمان مطالعه 3 دقیقه

تعداد بازدید 1191

تاریخ انتشار

عرضه گوشت فله‌ای در فروشگاه‌های بزرگ ممنوع شد - 6 - - اخبار

مدیرکل دامپزشکی استان قم از عرضه گوشت بسته‌بندی شده در فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای خبر داد و گفت: اداره کل دامپزشکی استان قم عرضه گوشت فله در فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای استان را ممنوع اعلام کرده است.

مهدی رفیعی امروز در گفت‌وگو با فارس از عرضه گوشت بسته‌بندی شده در فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای خبر داد و گفت: در راستای اجرای دستورالعمل‌های سازمان دامپزشکی کشور در ارتقاء بهداشت عمومی و سلامت جامعه، اداره کل دامپزشکی استان قم عرضه گوشت فله در فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای استان را ممنوع اعلام کرده است.

وی افزود: دامپزشکی استان قم از ابتدای سال جاری تاکنون به غرفه‌ها و فروشگاه‌های متخلف تذکرات و اخطارهای قانونی لازم را داده و حتی در صورت لزوم به مراجع قانونی معرفی کرده است. مدیرکل دامپزشکی استان قم خاطرنشان کرد: از ابتدای شهریور ماه امسال فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای استان موظف به عرضه گوشت بسته‌بندی شده هستند و در صورت مشاهده هرگونه تخلفی با آنها برخورد خواهد شد.

وی با اشاره به مزایای عرضه گوشت قرمز بسته‌بندی شده گفت: جلوگیری از ایجاد آلودگی در محیط فروشگاه، کنترل و نظارت دقیق‌تر بر نحوه توزیع و عرضه، مشخص بودن تاریخ تولید، انقضاء و مشخصات کارگاه بسته بندی و… گوشت خریداری شده، جلوگیری از آلودگی میکروبی و شیمیایی گوشت در مدت زمان حمل و نقل، نگهداری و عرضه و حفظ و تامین بهداشت عمومی از آثار مطلوب این کار هستند.

رفیعی خاطرنشان کرد: از شهروندان قمی خواهشمندیم در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه با شماره تلفن 1512 سازمان دامپزشکی تماس گرفته و مراتب را گزارش دهند.

عرضه گوشت فله‌ای در فروشگاه‌های بزرگ ممنوع شد - 8 - - اخبار

مریم اصیلی سرپرست محتوای به اندام

از سال 95 با ورود به مجموعه دکتر کرمانی وارد حوزه‌ی محتوا و به طور تخصصی محتوای تغذیه و سلامتی شدم. ابتدا کار رو با ترجمه شروع کردم و بعد از اون بخش سرپرستی و نظارت بر محتوا رو به عهده گرفتم. به شدت عاشق تولید محتوا هستم و به معجزه‌ی کلمات باور دارم.

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*