فاصله بین وعده های غذایی چقدر باید باشد؟

مهم ترین سوالات رژیمی های به اندام را در سری ویدئوهای جدید به اندام، تدارک دیده ایم تا به ساده ترین روش ممکن پاسخ سوالات رژیمی تان را بگیرید. اگر شما هم سوالی دارید که ذهنتان را مشغول کرده و پاسخی برای آن نیافته اید، در کامنتها با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی سوالاتتان […]

زمان مطالعه < 1 دقیقه

تعداد بازدید 14489

تاریخ انتشار

دکتر کرمانی

دکتر کرمانی
توسط کارشناسان تغذیه دکتر کرمانی بررسی و تایید شده است.

فاصله بین وعده های غذایی چقدر باید باشد؟ - 2 - - اخبار
میانگین امتیاز 5 از 5

مهم ترین سوالات رژیمی های به اندام را در سری ویدئوهای جدید به اندام، تدارک دیده ایم تا به ساده ترین روش ممکن پاسخ سوالات رژیمی تان را بگیرید.

اگر شما هم سوالی دارید که ذهنتان را مشغول کرده و پاسخی برای آن نیافته اید، در کامنتها با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی سوالاتتان باشیم.

در این قسمت بهترین فاصله بین وعده های غذایی  را بررسی می کنیم .

 

 

فاصله بین وعده های غذایی چقدر باید باشد؟ - 4 - - اخبار

مریم اصیلی

از سال 95 با ورود به مجموعه دکتر کرمانی وارد حوزه‌ی محتوا و به طور تخصصی محتوای تغذیه و سلامتی شدم. ابتدا کار رو با ترجمه شروع کردم و بعد از اون بخش سرپرستی و نظارت بر محتوا رو به عهده گرفتم. به شدت عاشق تولید محتوا هستم و به معجزه‌ی کلمات باور دارم.

میانگین امتیاز 5 از 5
تاریخچه ویرایش

نسخه فعلی

1396/11/25

نویسنده: مریم اصیلی

    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
محمد رضایی مهر 1398/02/22

سلام. فرض بفرمایید ساعت 3:45 تا 4:00 تخم مرغ ابپز میل شود مثلا 4 عدد و نیم ساعت بعد در ساعت 4:30 شیر یا ماست همراه با پودر پروتیین وی مصرف کنیم. ایا این صحیح است. در دستگاه گوارش چه اتفاقی می افتد. من ورزشکار هستم و الان روزه گرفتم. ساعت 12 شب وعده دوم را که اغلب لبنیاتی است میخورم ولی بعضی وقتا خوابم میبره و ساعت 3 بیدار میشم و تا ساعت 5 که اذان میگه دو بار غذا میخورم. البته وعده صبح من از غذاهای رایج در صبحانه است و گوشت و ... نمیخورم.