لاغرهای عزیز باور کنید که می توانید، آنگاه، خواهی توانست.

روزی مسؤل بخش اینترنت برنامه به بنده زنگ زد و گفت: آقای دکتر کرمانی لاغرهای عزیز از دست شما و همکارانتان گله دارند. گفتم: چه گله ای؟ گفت: آنان می گویند چرا دکتر کرمانی تنها برای چاق ها مقاله می نویسد. مگر ما لاغرها خواهان اندام مناسب نیستیم!؟ چرا ما را فراموش کردند و به […]

امتیاز کاربرها

زمان مطالعه 3 دقیقه

تعداد بازدید 1319

تاریخ انتشار

روزی مسؤل بخش اینترنت برنامه به بنده زنگ زد و گفت:
آقای دکتر کرمانی لاغرهای عزیز از دست شما و همکارانتان گله دارند.
گفتم: چه گله ای؟
گفت: آنان می گویند چرا دکتر کرمانی تنها برای چاق ها مقاله می نویسد. مگر ما لاغرها خواهان اندام مناسب نیستیم!؟ چرا ما را فراموش کردند و به فکر ما نیستند. همه مقاله ها و صفحات مجلات و روزنامه ها و حتی اینترنت به درمان چاقی می پردازند و از چگونگی درمان ما غافل اند.
گفتم: من وقتی برای چاق ها مقاله می نویسم و آنان را به رژیم دعوت می کنم فورا ترتیب اثر میدهند و به دنبال درمان خود به برنامه های غذایی و سالن های همایش تغذیه ای روی می آورند.
ولی متاسفانه هر وقت برای لاغرها مقاله می نویسم و آنها را به دعوت به برنامه ویژه ای می کنم عکس العمل آنان آنقدر ضعیف است و تعداد مراجعین لاغر و حاضرین همایش لاغرها آنقدر کم بوده که هیچ میل و رغبتی برای من باقی نگذاشته است.
14 سال از شروع همایشهای لاغرها می گذرد ولی هنوز متاسفانه سالن همایش لاغرها نیمه خالی می ماند.
بنابراین من هستم که باید گله کنم که چرا دعوت ما را لبیک نمی گویند.
ولی با این حال همچنان کار خود و مقالات و همایش لاغرها را ادامه می دهم تا آن عزیزان باور کنند که لاغری مثل چاقی درمان دارند، و مطمئنا تا باور نکنند نتیجه نمی گیرند همان گونه که وین دایر (باور کن که می توانی آنگاه خواهی توانست).
در هر صورت باز هم اصرار دارم که بگویم من در همایش بعدی تغذیه صحیح لاغرها سالن همایش محراب تهران در ستارخان منتظر شما هستم.

شاد، سالم و سرفراز باشید.
دکتر محمد صادق کرمانی
ن.پ 18944

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*