مصرف این گیاه عمر را طولانی می‌کند

گیاه جنسینگ روی فعالیت حافظه، استرس و شادابی تاثیر گذار است و با پیری مبارزه می‌کند زیرا هنگامی که انسان شاداب است دیرتر پیر می‌شود. به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، حمید عبدی متخصص تغذیه گفت: گیاه جنسینگ معمولاً در سرزمین‌های با ارتفاع کره شمالی، جنوبی، روسیه و قسمت‌های شمالی کانادا پرورش […]

مصرف این گیاه عمر را طولانی می‌کند - 2 - - اخبار
امتیاز کاربرها

زمان مطالعه 3 دقیقه

تعداد بازدید 1367

تاریخ انتشار

مصرف این گیاه عمر را طولانی می‌کند - 4 - - اخبار گیاه جنسینگ روی فعالیت حافظه، استرس و شادابی تاثیر گذار است و با پیری مبارزه می‌کند زیرا هنگامی که انسان شاداب است دیرتر پیر می‌شود.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، حمید عبدی متخصص تغذیه گفت: گیاه جنسینگ معمولاً در سرزمین‌های با ارتفاع کره شمالی، جنوبی، روسیه و قسمت‌های شمالی کانادا پرورش داده می‌شود به دلیل اینکه در زمین‌های بکر و خاصی پرورش داده می‌شود یکسری مواد کافی و معدنی را جذب می‌کند که در مجموع تقویت وضعیت عمومی بدن را به دنبال دارد.
وی افزود: ماده‌ای به نام جین سینوساید در این گیاه وجود دارد و بیماری‌هایی را که با قدرت و ذهن بدن مرتبط هستند مرتفع می‌سازد همچنین جنسینگ روی فعالیت حافظه، استرس و شادابی تاثیرگذار است.

عبدی تصریح کرد: این گیاه از خانواده عشقه است و با پیروی مبارزه می‌کند زیرا هنگامی که انسان شاداب است دیرتر پیر می‌شود.

این متخصص در پایان خاطرنشان کرد: جنسینگ "سیستم ایمنی" و سوخت وساز بدن را تقویت می‌کند و زمانی که سیستم ایمنی قدرت پیدا کند بیماری‌هایی نظیر سرماخوردگی، سردرد، بی‌خوابی و عوارض یائسگی در انسان کمتر رخ می‌دهد همچنین این گیاه فشار و قند خون را تنظیم می‌نماید و افسردگی را تحت الشعاع قرا رمی‌دهد.

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*