هدف امسالم، رسیدن به وزن ایده آل است

آقای مجید فرهادی

وزن اولیه: 138.5 کیلوگرم
وزن پایانی: 91 کیلوگرم
میزان کاهش وزن: 47 کیلوگرم

آقای مجید فرهادی جدیدترین رکورددار سایت دکتر کرمانی و ساکن شهرستان کوار استان فارس است .وی موفق شده است در طول 15 ماه، 47 کیلوگرم کاهش وزن داشته باشد.آقای فرهادی می گوید: پس از چندین بار تصمیم گرفتن برای رژیم لاغری، با سایت دکتر کرمانی آشنا شدم و بالاخره بعد از دریافت برنامه، رژیم دلخواه خودم را شروع کردم.

گزیده ای از صحبت های ایشان را در ادامه بخوانید:
اوایل سال 94 برای خوابیدن و نشستن بطور جدی با مشکل روبرو شدم و ادامه آن وضع برایم مقدور نبود. همان جا بود که چاقی برایم به یک معضل جدی تبدیل شد. قبل از آن هیچ رژیم خاصی را به طور جدی استفاده نکرده بودم من همیشه از رژیم وحشت داشتم. گمان می کردم اگر رژیم بگیرم، زندگیم کاملا تغییر می کند و دیگر از آن لذت نمی برم. اما این بار با دفعه های قبل فرق داشت و بالاخره تصمیم گرفتم این ترس کاذب را با رژیم دکتر کرمانی از بین ببرم.

هنگام ثبت نام برای دریافت برنامه رژیم دکتر کرمانی در اردیبهشت سال 94، 5/138 کیلوگرم وزن داشتم و حالا (مهر ماه 95) وزنم به 91 کیلوگرم رسیده است. میزان کاهش وزنم در این مدت 47 کیلوگرم بوده و همچنان برای رسیدن به وزن ایده آلم تلاش می کنم.

توصیه ام درباره خوب غذا خوردن این است که همراه با غذاهای اصلی سالاد بخورید. شناسایی غذاهای کم کالری، جویدن بیشترغذا و آرام غذا خوردن و همچنین غذا نخوردن در موقعیت های استرس زا به کاهش وزن سالم کمک می کند.

من رژیم دلخواه را انتخاب کردم و فقط با رعایت نکات پخت سالم، کالری غذاهای مصرفیم را کاهش دادم. با قطع مصرف غذاهای بیرون و به همراه داشتن بسته غذای طبخ شده در منزل و مصرف غذاهای سالم توانستم الگوی غذاخوردنم را تغییر دهم.

من بیرون از خانه ورزش می کنم و ورزش مورد علاقه ای که بیشتر اوقات انجام می دهم پیاده روی سریع است. به خاطر آزادی زمانی و مکانی که برای انجامش وجود دارد و همچنین ورزش هوازی مورد علاقه ام پیاده روی سریع و دو است.

بهترین توصیه من برای کسانی که تازه شروع به ورزش کرده اند، این است که هیچ ورزشی مثل پیاده روی سریع همراه با رژیم غذایی کم کالری به کاهش وزن کمک نمی کند.

هیچوقت ناامید نشدم

با تغییر نگرش و برنامه ریزی روزانه توانستم سبک زندگی سالم را با زندگی خودم ادغام کنم. همچنین تشویق دوستان و خانواده و حس رضایت خودم به من انگیزه می داد تا این سبک زندگی را ادامه دهم. حالا رسیدن به وزن ایده آل هدف امسالم است.

دشوارترین چیزی که در طول رژیم با آن درگیر بودم ورزش و وسوسه های غذایی بود. با این حال در طول برنامه رژیم هیچوقت ناامید نشدم چون روز به روز به هدفم نزدیک تر می شدم. وقتی در هر مرحله کاهش وزنم را می دیدم، از غذا خوردن لذت نمی بردم. ورزش کردن و پیاده روی همه عشق و علاقه من شده بود و هیچ وسوسه ای نداشتم.

نزدیک شدن به وزن ایده آل، افزایش اعتماد به نفس، بهبود روابط کاری و خانوادگی از جمله اهدافی بود که توانستم در سال گذشته به آنها دست پیدا کنم.

کاهش وزن روی روابط اجتماعی من هم تاثیر داشته و باعث شده است با اعتماد بنفس بیشتر در جلسات کاری حاضر شوم. تمایل بیشتری به ارتباطات و مهمانی های خانوادگی دارم و هر روز با پاسخگویی به دوستان و آشنایان درباره کاهش وزن و راهکار دادن به آنها، اشتیاق بیشتری برای ادامه مسیر در خودم می بینم.

فایل صوتی مصاحبه با آقای مجید فرهادی

امتیاز کاربرها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

رهام ابراهیم زاده 1400/03/21

آره خیلی خوب است من ۷ سال دارم می توانم رژیم بگیرم ممنون

کارشناس به اندام 1400/03/24

سلام دوست گلم از سن 8 سالگی به بعد ما در خدمت شما هستیم و میتونید رژیم بگیرید

میلاد 1395/07/18

با عرض سلام وخدا قوت. به تازگی کلیپی رو توی سایت دیدم که نشان دهنده ی شل شدن پوست بعد از لاغری میشود. میخواستم ببینم ایم موضوع برای شما دوست عزیزی که لاغر شدین اتفاق افتاده یا نه؟ ممنون میشم جواب سوالم رو بگیرم. با تشکر

صابر 1395/07/16

سلام واقعا بهتون تبریک میگم ای کاش این همت و پشتکار رو ما لاغرهایی که میخوایم چاق بشیم هم داشتیم!