همایش های دکتر کرمانی

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد رژیم غذایی دکتر کرمانی، برگزاری همایش‌ «روش تقویت اراده و کاهش وزن» و «روش تقویت وزن بدون دارو» برای متقاضیان رژیم لاغری  است. در اهمیت و تاثیر گذاری شرکت در این همایش ها، همین بس که دکتر کرمانی معتقدند کسانی که خواهان کاهش یا افزایش وزن خود هستند، بدون شرکت در این جلسه، نمی توانند به وزن مطلوب خود دست یابند و معمولاً در اواسط کار انگیزه شان را از دست داده و حتی رژیم غذایی را رها می‌کنند.

 

 

در همایش دکتر کرمانی به چه موضوعاتی پرداخته می شود که در پیشبرد رژیم غذایی مؤثر است؟

همایش دکتر کرمانی با اجرای خودشان برگزار می شود، و تلاش بر این است تا باور افراد را نسبت به کاهش یا افزایش وزن عوض کرده و انگیزه آنان را فراتر از تناسب اندام و زیبایی تغییر یابد و نگرش آنها نسبت به سبک زندگی سالم همراه با تغذیه و ورزش سازمان یافته تر شکل گیرد.

 

نتایج سالها تجربه دکتر کرمانی طی یک برنامه نگرشی و آموزشی در اختیار مخاطبین قرار می گیرد تا از این راه شرکت کنندگان بتوانند  بدون نیاز همیشگی به رژیم غذایی، وزن خود را کنترل کنند و از سلامت و شادابی بهره‌مند باشند.
از جمله مفاهیمی که به اثبات این حقیقت می پردازند این است که چاقی و لاغری پدیده ای ارثی نیست، بلکه رفتارهای پرخوری یا کم‌خوری هستند که از سایرین به ارث می‌رسد و لذا می‌توان با مشاوره و آموزش، این رفتارها را تغییر داد.

از رکوردداران کاهش وزن  موفق تر نیز که به تازگی رکورد خود را ثبت نموده اند دعوت به عمل می آید تا از تجربیات خود برای حاضرین شرح دهند.

حتی اگر قبلا هم به همایش های دکتر کرمانی حضور داشته اید، می توانید یکی از افرادی باشید که برای چندمین بار پیاپی در همایش ها شرکت می کنند.

 

لازم به ذکر است، دکتر کرمانی علاوه بر برگزاری همایش‌های مربوط به کاهش یا افزایش وزن، جلسات تخصصی دیگری را نیز با عناوین زیر برگزار می‌کنند:

  • پوکی استخوان، پیشگیری و درمان؛
  • نقش تغذیه در سلامت انسان؛
  • نقش تغذیه و ورزش در افزایش قد؛
  • خداشناسی و تقویت ایمان

و اینگونه در جهت سلامت روحی و روانی افراد گام برمی دارد.

سایت دکتر کرمانی آماده همکاری با تمامی وزارت خانه‌ها، نهادها، شرکت‌ها و مؤسسات دولتی و خصوصی در تمامی نقاط کشور به منظور برگزاری این‌گونه همایش‌ها می‌باشد. متقاضیان می‌توانند درخواست خود را به آدرس الکترونیکی دکتر کرمانی به نشانی d.kermany@yahoo.com ارسال کنند یا با شماره تلفن ۸۸۳۷۱۳۲۶ ـ ۰۲۱ تماس بگیرند.


ثبت نام رژیم اینترنتی به اندام دکتر کرمانی
۱/۵ - (۴ امتیاز)
-