همایش 27 مرداد 94 با حضور رکوردداران کاهش وزن

  رکوردداران کاهش وزن این همایش خانم ندا سید احمد کرمانی با کاهش وزن 42 کیلوگرمی و آقای امیر اردستانی با کاهش وزن 50 کیلوگرمی خود حضور داشتند. • از ویژگی‌های منحصر به فرد شیوه ی کاهش وزن برنامه دکتر کرمانی برگزاری همایش‌ برای متقاضیان شرکت در برنامه رژیم غذایی به اندام با عنوان «روش […]

همایش 27 مرداد 94 با حضور رکوردداران کاهش وزن - 4 - - اخبار
امتیاز کاربرها

زمان مطالعه 3 دقیقه

تعداد بازدید 1771

تاریخ انتشار

 

همایش دکتر کرمانیرکوردداران کاهش وزن این همایش خانم ندا سید احمد کرمانی با کاهش وزن 42 کیلوگرمی و آقای امیر اردستانی با کاهش وزن 50 کیلوگرمی خود حضور داشتند.

• از ویژگی‌های منحصر به فرد شیوه ی کاهش وزن برنامه دکتر کرمانی برگزاری همایش‌ برای متقاضیان شرکت در برنامه رژیم غذایی به اندام با عنوان «روش تقویت اراده و کاهش وزن» و «روش تقویت وزن بدون دارو» برای افراد چاق و لاغر است.

همایش <span dir=• در اهمیت این همایش، همین بس که ایشان معتقدند کسانی که خواهان کاهش وزن یا افزایش وزن خود هستند، بدون شرکت در این جلسه، نخواهند توانست به وزن مطلوب خود دست یابند و معمولاً در اواسط کار انگیزه خود را از دست داده و حتی ممکن است برنامه رژیم غذایی خود را رها ‌کنند .
از این رو دکتر کرمانی جهت تقویت اراده ی مراجعین خود، در این همایش ها حضور بهم رسانده و از تجربیات چندین ساله ی خود سخن می گویند تا مراجعین را در پیمایش مسیر پر فراز و نشیب برنامه رژیم غذایی را سهولت بخشند و آنان را با سختی راه آشنا سازند.‌

همایش <span dir=
همایش <span dir=

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*