ورزش کالری سوز را با جیلیان میشلز تجربه کنید

ورزش کالری سوز را با جیلیان میشلز تجربه کنید - - ورزش کالری سوز - ورزش و زیبایی

وزن اضافی را با ورزش کالری سوز سریع آب کنید

وقت کمی دارید؟ مشکلی نیست. این روتین ورزشی سالم توسط جیلیان میشلز طراحی شده است. ترکیبی از ورزش های هوازی و قدرتی است که کمکتان می کند علاوه بر کاهش وزن به بدن خود شکل نیز دهید. می خواهید ورزشی انجام دهید که بیشترین تاثیر را روی کالری سوزی و اندامتان داشته باشد. هر حرکت را به مدت 30 ثانیه تا اندازه ای که می توانید انجام دهید و سپس حرکت بعدی را شروع کنید. چرخه ی ورزش را هر دو هفته 3 بار تکرار کنید.


ثبت نام رژیم اینترنتی دکتر کرمانی

ورزش کالری سوز را با جیلیان میشلز تجربه کنید

قانون کلیدی جیلیان:

استراحت نکنید! نباید یک حرکت را که انجام دادید صبر کنید و سپس به انجام حرکت بعدی بپردازید. حرکات را یکی پس از دیگری انجام دهید. با این کار در حالی که یک گروه از عضلات استراحت می کنند به سراغ عضلات دیگری می روید. برای مثال اگر شنا رفتید بعد از آن خیز زدن را امتحان کنید و همینطور به حرکت ادامه دهید.

 

حرکت: Crunch circle with hollow man

دراز بکشید و صورتتان رو به بالا باشد، دستها پشت سر به حالت استراحت قرار بگیرد. پاها را 7 تا 15 سانتی متر بالا بیاورید. عضلات شکم و پهلو را درگیر کنید. نیم تنه را بالا بیاورید. سپس نیم تنه را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید. در جهت مخالف نیز تکرار کنید.

ورزش کالری سوز را با جیلیان میشلز تجربه کنید

حرکت: then rotate it so ribs draw a clockwise circle

بایستید پاها را به عرض باسن باز کنید، یک دمبل سبک 2 تا 3.5 کیلویی را در دست راست خود نگه دارید. دست چپ را در ارتفاع شانه باز کنید. در حالی که به حالت اسکات پایین می روید پای چپ خود را به سمت خارج بدن باز کنید. دمبل را از زیر پای چپ رد کنید و به دست چپ برسانید ( مانند تصویر B ) دستها زیر زانوی چپ حلقه می شود. در یک حرکت روان دمبل را که حالا به دست چپ دادید از زیر پای راست به دست راست خود بدهید. به انجام حرکت و تعویض دمبل ادامه دهید.

ورزش کالری سوز را با جیلیان میشلز تجربه کنید

حرکت: Twisting lunge with heel tap

بایستید در حالی که پاها را به عرض شانه باز کردید، دستها در ارتفاع شانه به دو طرف باز شده باشد، کف دستها رو به پایین باشد. پای راست را به اندازه ی 60 سانت به جلو بیاورید، و زانوی چپ را پایین بیاورید حالا هر دو زانو در زاویه 90 درجه قرار دارند. نیم تنه را به سمت راست بچرخوانید، و در حالی که دست چپ را بالا می برید دست راست را به عقب ببرید و پاشنه ی پای چپ را لمس کنید. به حالت اول بازگردید و حرکت را در جهت مخالف تکرار کنید.

ورزش کالری سوز را با جیلیان میشلز تجربه کنید

حرکت: Hip heist push-up

به حالت بالای حرکت شنا بروید ( تصویر A ) قفسه سینه را کمی پایین بیاورید و آرنج ها را خم کنید، در 90 درجه نگه دارید. دست راست و پای چپ را بالا بیاورید، بالا تنه را به سمت راست بچرخانید، در حالی که زانوی چپ را از روی بدن به سمت زیر بغل سمت راست می آورید. روی پای راست بچرخید و به چرخش نیم تنه ادامه دهید تا صورتتان رو به بالا شود. دستها باید دقیقا پایین شانه قرار بگیرد و پاها به عرض باسن باز باشد، زانوها در 90 درجه خم باشند.

باسن را بالا بکشید تا نیم تنه نیز بالا بیایید و به شکل یک میز در بیایید. دست چپ و پای راست را بالا بیاورید، بالا تنه را به سمت راست بچرخانید، روی پای چپ بچرخید تا جایی که پشتتان به حالت بالای حرکت شنا در آید. این حرکت را در سمت مخالف تکرار کنید.

ورزش کالری سوز را با جیلیان میشلز تجربه کنید

حرکت: Single arm burpee

بایستید و پاهای خود را کمی بیشتر از عرض باسن باز کنید، دست چپ به ارتفاع شانه رو به بیرون باز باشد. به طرف پایین حرکت اسکات را انجام دهید ( تصویر A ) دست راست را روی زمین قرار دهید درست زیر مرکز قفسه سینه. عضلات شکم را منقبض کنید و پاها را رو به عقب پرتاب کنید تا به حالت تخته با یک دست درآیید ( تصویر B ). سپس دوباره به یک جهش پاها را به حالت اسکات برگردانید. به طرف بالا بجهید، حالا دوباره به حالت شروع بازگشتید.

ورزش کالری سوز را با جیلیان میشلز تجربه کنید

حرکت: Figure 4 squat with front shoulder raise

بایستید و پاهای خود را به عرض باسن باز کنید، در هر دو دست دمبل های سبکی که 2 تا 3.5 کیلو وزن دارند نگه دارید.  کف دستها به طرف داخل بدن باشند. مچ پای راست را از روی زانوی پای چپ عبور دهید. در حالی که دو دست را به طرف جلو باز می کنید به حالت اسکات پایین بروید ( تصویر B ). سپس به حالت اول بازگردید و با پای دیگر تکرار کنید.

ورزش کالری سوز را با جیلیان میشلز تجربه کنید

حرکت: Side plank with inner thigh raise

در حالی که عضلات شکم و پهلو را درگیر می کنید به حالت تخته از کنار بروید ( تصویر A ). باسن را بالا بیاورید، کنار دو پا روی زمین باشد. پای راست جلوی پای چپ قرار بگیرد دست چپ را مستقیم به سمت بالا ببرید. پای راست را تا جایی که می توانید بالا ببرید. سپس دوباره روی زمین برگردانید.

ورزش کالری سوز را با جیلیان میشلز تجربه کنید

حمایت شده توسط: ورزش کالری سوز را با جیلیان میشلز تجربه کنید - 10 - ورزش کالری سوز - ورزش و زیبایی

 

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*