ثبت نام و دریافت رژیم غذایی راهنمای ثبت نام 32143-025

پشتیبان اختصاصی، خدمتی دیگر از گروه به اندام

اخبار، اخبار دکتر کرمانی

بعد از درخواست های فراوان از سوی شما به اندامی های عزیز، تیم به اندام دکتر کرمانی با بررسی هایی که داشته اند به این نتیجه رسیدند که کاربران تمایل دارند که با یک پشتیبان اختصاصی در طول دوره رژیم درارتباط باشند و مشاوره تغذیه دریافت کنند.
از آنجایی که برای تیم به اندام دکتر کرمانی همیشه خواسته های مخاطبین جز اولویت های بالا بوده ، لذا برای افزایش میزان موفقیت شما عزیزان، امکان دریافت پشتیبان اختصاصی را در برنامه غذایی فراهم کردیم.
شما می توانید با انتخاب این ویژگی، یک کارشناس تغذیه را به عنوان پشتیبان اختصاصی در طول دوره رژیم غذایی تان همراه خود داشته باشید.

از مزیت های پشتیبان اختصاصی به اندام می توان به موارد زیر اشاره کرد

1. هر فرد تا پایان دوره سه ماهه برنامه غذایی خود می تواند به انتخاب خود و تنها با یک کارشناس در ارتباط باشد و سوالات و مشکلات احتمالی خود را با ایشان در میان گذارد.
2. در برنامه غذایی خود انتخاب می کنید تا در هر ساعتی از شبانه روز که امکان پاسخگویی به کارشناس تغذیه را دارید با شما تماس گرفته شود.
3. برای آنکه کارشناس اختصاصی راهنمایی های بهتری به شما ارائه دهد لازم است تا شرح کاملی از جزئیات سلامتی شما در طول دوره رژیم غذایی تان داشته باشد، بدین منظور سوالات دقیق تری در طول برنامه از وضعیت جسمانی و علایق تغذیه ای شما پرسیده می شود تا کمک شایانی برای رژیم غذایی تان باشد.

در نظر داریم تا با ارتقای امکانات جدیدتری نظیر موارد زیر استفاده از این نرم افزار را برایتان ساده تر کنیم:

  1. انتخاب روز تماس کارشناس به دلخواه شما خواهد بود.
  2. تماس های هر دو هفته یک بار کارشناسان در مدت های کوتاه تر هر هفته یک بار کارشناس اختصاصی با شما انجام خواهد شد.

به اندام باشید

 

    به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

فاطمه ۰۸ اسفند ۱۳۹۶
برنامه ی پشتیبان اختصاصی عالیه کاش بدونیم که هر روزه تحت نظر هستیم