پشتیبان اختصاصی، خدمتی دیگر از گروه به اندام

پشتیبان اختصاصی، خدمتی دیگر از گروه به اندام - - - اخبار

بعد از درخواست های فراوان از سوی شما به اندامی های عزیز، تیم به اندام دکتر کرمانی با بررسی هایی که داشته اند به این نتیجه رسیدند که کاربران تمایل دارند که با یک پشتیبان اختصاصی در طول دوره رژیم درارتباط باشند و مشاوره تغذیه دریافت کنند.
از آنجایی که برای تیم به اندام دکتر کرمانی همیشه خواسته های مخاطبین جز اولویت های بالا بوده ، لذا برای افزایش میزان موفقیت شما عزیزان، امکان دریافت پشتیبان اختصاصی را در برنامه غذایی فراهم کردیم.
شما می توانید با انتخاب این ویژگی، یک کارشناس تغذیه را به عنوان پشتیبان اختصاصی در طول دوره رژیم غذایی تان همراه خود داشته باشید.

از مزیت های پشتیبان اختصاصی به اندام می توان به موارد زیر اشاره کرد

1. هر فرد تا پایان دوره سه ماهه برنامه غذایی خود می تواند به انتخاب خود و تنها با یک کارشناس در ارتباط باشد و سوالات و مشکلات احتمالی خود را با ایشان در میان گذارد.
2. در برنامه غذایی خود انتخاب می کنید تا در هر ساعتی از شبانه روز که امکان پاسخگویی به کارشناس تغذیه را دارید با شما تماس گرفته شود.
3. برای آنکه کارشناس اختصاصی راهنمایی های بهتری به شما ارائه دهد لازم است تا شرح کاملی از جزئیات سلامتی شما در طول دوره رژیم غذایی تان داشته باشد، بدین منظور سوالات دقیق تری در طول برنامه از وضعیت جسمانی و علایق تغذیه ای شما پرسیده می شود تا کمک شایانی برای رژیم غذایی تان باشد.

پشتیبان‌های ما به صورت 12 ساعته آماده‌ی پاسخگویی به شما عزیزان هستن. هر وقت به کمک نیاز داشتین کافیه با تیم پشتیبانی به اندام تماس بگیرین.

به اندام باشید

 

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما

سکینه 1400/02/13

سلانم وقت بخیربابت برنامه تون خیلی خیلی ممنون وتشکرخداشماروحفظ کنه ثولی کردید بخدا😜😜😜😜😜😛😍😍😂😂😂😂💋💋🙏💋🙏💋🙏💋🙏😜

فاطمه 1396/12/08

برنامه ی پشتیبان اختصاصی عالیه کاش بدونیم که هر روزه تحت نظر هستیم