پیرترین استاد یوگای جهان از رازهای مثبت بودن می گوید

خانه » اخبار » پیرترین استاد یوگای جهان از رازهای مثبت بودن می گوید
پیرترین استاد یوگای جهان از رازهای مثبت بودن می گوید
پیرترین استاد یوگای جهان از رازهای مثبت بودن می گوید

تاو پورچون لینچ، از طرف گینس به عنوان پیرترین مربی یوگا شناخته شده است، اما او برای استراحت و رسیدگی به افتخاراتی که دارد خیلی سرش شلوغ است! در سن ۹۶ سالگی او همچنان در جاهای مختلف از حومه شهر نیویورک که محل زندگی اش است گرفته تا جزیره جامائیکا و ماساچوست در حال آموزش یوگا است.
در میان این کلاس ها به فعالیت های اجتماعی دیگر نیز مشغول است.

در ادامه نصحیت ها و توصیه های این خانم که سالها در حال فعالیت است و هنوز هم از پا نایستاده را برای شما آماده کرده ایم:

۱- روزت را درست شروع کن: وقتی صبح از خواب بیدار می شوم، به چیزهایی که در حال اتفاق افتادن است فکر نمی کنم، چه بد باشند چه خوب. با خودم می گویم: امروز قرار است بهترین روز زندگیم باشد.

۲- سن فقط یک شماره است: من به سن اعتقادی ندارم. وقتی مردم در مورد سن از من سوال می پرسند، من به آنها می گویم به تمام درخت هایی که اطرافشان است نگاه کنند، بعضی از آنها ممکن است صدها سال عمر داشته باشند، و به نظر بیاید هر لحظه ممکن است از بین بروند اما اینطور نیست، درخت ها خود را بازسازی می کنند، و ظرف چند ماه دوباره متولد می شوند.

۳- به سمت مثبت بودن حرکت کنید: هر چیزی که در ذهن قرار دهید محقق می شود، پس اگر افکارتان منفی باشد، چیز های منفی را به طرف خود جذب می کنید. پس مثبت باشید و فقط به دنبال خوبی بگردید.

۴- وقت خود را تلف نکنید: کاری نیست که نتوانید انجام دهید. تنها کافیست از جای خود بلند شوید و از زندگی لذت ببرید و ببینید که چقدر شگفت انگیز است. کارهایی که می توان انجام داد بسیار زیاد است اما زمان محدود است.

فیلم آموزش یوگا

کاری از گروه ترجمه به اندام ( دکتر کرمانی )

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*