رژیم غذایی دکتر کرمانی از زبان رکوردداران کاهش وزن

 چرا رژیم دکتر کرمانی ، این قدر طرفدار دارد؟

افراد زیادی هستند که بدشان نمی آید با استفاده از یک رژیم غذایی، وزن کم کنند و لاغرتر شوند. اما وقتی حرف از رژیم می شود، ترس و نگرانی پیدا کرده و دائم امروز و فردا می کنند. اگر می خواهید این ترس و تردیدها را از خود دور کنید، با ما همراه شوید تا صحبت های رکوردداران رژیم غذایی دکتر کرمانی را بررسی کنیم. این افراد نیز روزی مثل شما فکر می کردند ولی حالا با اراده و اعتماد بنفس به وزن دلخواه خود رسیده اند.

 

رکوردداران رژیم غذایی دکتر کرمانی

 

آقای مجید فرهادی – رکورددار کاهش وزن 47 کیلوگرم

«همیشه از رژیم وحشت داشتم. چون فکر می کردم اگر رژیم بگیرم دیگر از زندگی لذت نمی برم، اما رژیم دکتر کرمانی اینطور نبود.»

رژیم غذایی دکتر کرمانی
دکتر کرمانی فقط یک برنامه سفت و سخت غذایی برای کاهش وزن، پیش رویتان نمی گذارد. رژیم غذایی دکتر کرمانی به شما می آموزد چگونه خودتان کنترل برنامه غذایی را به دست بگیرید. همچنین حساب چیزهایی که می خورید و وزنی که کم می کنید را داشته باشید.

 

خانم اعظم حاجی محمدرضایی – رکورددار کاهش وزن 38 کیلوگرم

« رژیـم غذایی دکتر کرمانی، فقـط یـک رژیـم نیسـت که به مراجعین ماهی بدهد بلکه علـم تغذیـه یعنی شیوه ماهیگیری را نیز بـه انسـان آمـوزش مـی دهـد. من بـا اطمینـان کامل مـی گویـم که  صـددرصـد بـه شـیوه آقـای دکتـر کرمانـی ایمـان و بـاور داشـتم. امیـد کـه جـای خـود دارد.»

رژیم غذایی دکتر کرمانی
یکی از نکات مهمی که رژیم را لذت بخش و آسان می کند این است که فرد، از روند کاهش وزنش لذت ببرد. تعدادی از رکوردداران ما در صحبت هایشان به این موضوع اشاره کرده اند که قبلا از رژیم های دیگری استفاده کرده اند که خسته کننده بوده است. این رژیم ها علاوه بر داشتن برنامه غذایی سخت و محدود، کاهش وزن کندی داشته است. یا اینکه همه وزن کم شده، بعد از مدت کوتاهی به سرعت برگشته است.

 

آقای مسلم فلاح نیت – رکورددار کاهش وزن 39 کیلوگرم

« از مشاهده عکس و مصاحبه رکوردداران در سایت دکتر کرمانی و اینکه می شود روزی عکس من هم در سایت  قرار بگیرد به نتیجه گرفتنم مطمئن بودم ولی نمی دانستم چه مدت طول خواهد کشید. رژیم دکتر کرمانی رژیم نخوردن یا رژیم دارویی نبود!

رژیمی همراه با ورزش بود که از بابت سالم بودن آن مطمئن بودم و می دانستم که فقط صبر و حوصله و انگیزه و اراده می خواهد.»

رژیم غذایی دکتر کرمانی
با رژیم دکتر کرمانی در همان هفته های اول می توانید تغییر محسوسی در وزنتان ببینید. همین مساله باعث افزایش انگیزه و اراده در افرادی می شود که تازه رژیم را شروع کرده اند و نوع برنامه غذایی و ورزشی که در کنار آن انجام می شود، به تثیبت وزنتان کمک فراوانی می کند.

 

خانم مریم معصومی – رکورددار کاهش وزن

« در همان ابتدای رژیم فقط با حذف شیرینجات و فست فود از برنامه غذاییم توانستم از وزن 117 کیلوگرم به 113 کیلو برسم  که این کاهش وزن، انگیزه ام را بسیار تقویت کرد.»

یکی از مزیت های رژیم دکتر کرمانی که تمام افراد موفق به آن اشاره کرده اند، وجود لیست دلخواه غذایی است که به شما این امتیاز + را می دهد تا غذاهای مورد علاقه تان را انتخاب و در طول رژیم آنها را مصرف کنید.

 

خانم شیوا شفیعی – رکورددار کاهش وزن 52 کیلوگرم

«بهترین و موثرترین موردی که باعث شد من بیش از یک سال، رژیم دکتر را رعایت کنم، همین تنوع عالی رژیم بود که ولع و حرص غذا خوردن را در من از بین می برد. با انتخاب لیست، نیازی به حذف هیچ غذایی نداشتم»

رژیم غذایی دکتر کرمانی

آقای حسن عینی رکورددار کاهش وزن 48 کیلوگرم

«خوبی رژیم دکتر کرمانی این بود که در طول اجرای برنامه، اصلا گرسنه نمی شدم. میزان غذایی که دکتر مشخص می کرد برای سیر شدن کافی بود و در مهمانی ها هم طبق همان برنامه غذا می خوردم و مشکلی نداشتم.»

رژیم غذایی دکتر کرمانی

 

ویژگی های رژیم غذایی دکتر کرمانی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در مهمانی ها یا در جمع های دوستانه، وقتی غذایی را نمی خورید، دیگران با تمسخر می گویند: رژیم داری؟! وسوسه های زیادی هستند که باعث می شود شما از رژیم گرفتنان خسته یا ناامید شوید. مثلا تعارف ها یا هوس های و محرومیت های غذایی. اما رژیم غذایی دکتر کرمانی تمامی این مشکلات را در نظر گرفته و برای هر یک از آنها راهکارهای ویژه ای دارد. ویژگی های بارز رژیم غذایی دکتر کرمانی که آن را از سایر رژیم ها متمایز می کند عبارتند از:

 

1- بهره مندی از لیست غذایی دلخواه

انتخاب لیست دلخواه کمک می کند، هیچ حس محرومیتی نداشته باشید و گرسنگی به شما فشار نیاورد. با این لیست تمام غذاهای دلخواهتان را می توانید در کنار خانواده میل کنید. بدون اینکه رژیم، دیواری بین شما و آنها قرار داده باشد و باعث جداماندگی تان از دیگران شود.

 

2- ثبت نام و پیگیری رژیم بصورت آنلاین

سامانه آنلاین رژیم غذایی دکتر کرمانی به شکلی طراحی شده است که بدون صرف وقت و با کمترین هزینه در قیاس با ویزیت های متعدد متخصصین تغذیه، می توانید نسبت به دریافت رژیم غذایی اقدام کنید. نیازی نیست که از خانه بیرون بروید، در خانه بمانید و با یک تلفن همراه و یا کامپیوتر رژیم غذایی خود را مدیریت کنید.

 

3- تماس رایگان کارشناسان تغذیه

هر 2 هفته یک بار کارشناسان تغذیه دکتر کرمانی با شما تماس می گیرند و روند رژیم غذایی شما را بررسی می کنند. همچنین ممکن است در طول رژیم سوالاتی برایتان پیش بیاید، می توانید از طریق “چت آنلاین” سایت، ارسال ایمیل و یا ارسال عدد 100 به سامانه 30006026 اقدام کنید. کارشناسان به اندام در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

 

4- بانک جامع کالری غذاها و فعالیت ها

در رژیم غذایی دکتر کرمانی شما به جامع ترین و کامل ترین لیست کالری غذاها و فعالیت ها دسترسی دارید. می توانید با عضویت در نرم افزار به اندام و یا دانلود کالری شمار زیره از این اطلاعات بهره مند شوید.

 

5- دریافت رژیم غذایی متناسب با بیماری و محدودیت ها

رژیم غذایی دکتر کرمانی مناسب ترین برنامه غذایی را برای بیماران ابتلا به بیماری های سلیاک، دیابت، فشار خون، تیروئید و سایر امراض می باشد.

 

سخن پایانی

رژیم دکتر کرمانی به مرور زمان شما را به فردی بااراده و با انگیزه و البته دانا تبدیل می کند. بعد از گذشت زمان می توانید خودتان برنامه غذایی تان را کنترل و بایدهای و نبایدهای غذایی تان را تعیین کنید. رژیم دکتر کرمانی دست و پایتان را نمی بندد و وادارتان نمی کند، فقط از چند مدل خاص با مقدارهای دقیق استفاده کنید. بلکه راه و طریقه درست وزن کم کردن را به شما می آموزد. این خودتان هستید که با ورزش کردن، تقویت اراده و پشتکار می توانید بهترین بازدهی را از این برنامه داشته باشد.

ما در کنار ارائه رژیم غذایی، در طول مدت برنامه از طریق مطالب، کتاب ها، ویدئوها، سخنرانی ها و مصاحبه ها در کنارتان هستیم. به شما کمک می کنیم همواره در طول رژیم و بعد از آن به هدفتان پایبند بمانید. این نکته را تجربه ی چندین ساله در زمینه رژیم و صحبت های رکوردداران سایت تایید می کند.

پس شما دوست گرامی، همین امروز برای رژیم تصمیم بگیرید، تردیدها را کنار بگذارید. به راهی که قبل از شما انسان های زیادی در آن موفق بوده اند، اعتماد کنید. یادتان باشد این خودتان هستید که باید قدم آخر را بردارید و برای تغییر در سبک زندگی تان تصمیم جدی بگیرید.

در حال ارسال
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
5 (1 vote)
-