چرا کسی به فکر لاغرها نیست ؟

خانه » رژیم ها » رژیم چاقی » چرا کسی به فکر لاغرها نیست ؟

با یک نگاه گذرا به مجلات ، ماهنامه ها و روزنامه ها ، مشاهده خواهیم کرد که بیشتر صفحات آن ، تبلیغات برای دستگاهها و داروهای کاهش وزن ، طب سوزنی، وسایل ورزشی، مؤسسات عجیب وغریب که همه آنها محصولات کاهش وزن را عرضه می کنند صورت گرفته است ، همچنین سالن های ورزشی مجهز به وسایل گوناگون همه در خدمت چاق ها می باشد ، پزشکان ومشاوران تغذیه ، مطب ها و دفاتر مشاوره تغذیه را فقط وفقط در اختیار چاق ها گذاشتند ،جراحان باعمل های بای پاس و قراردادن بالون در معده ،و حلقه انداختن دور معده و لیپوساکشن های مرگبار به سوی چاق ها رفتند .
اما لاغرهای بیچاره هیچ کس به فکرشان نیست، نه رسانه ها، نه داروسازها، نه مشاورین تغذیه ، حتی یک تبلیغ هم برای رسیدگی به حال آنان در مجلات و روزنامه ها و پیک های تبلیغاتی مشاهده نمی کنیم .
چرا؟! چرا جامعه آنها را فراموش کرده و یادی از آنها نمی کند …می گویند تعدادشان کم است، و ارزش تبلیغ ندارد …. دروغ است آمار نشان می دهد که آنها یک سوم جامعه را تشکیل می دهند … بنابراین تعداد لاغرها کم نیست .
پس چرا آنها به مطب ها مراجعه نمی کنند …
می گویند لاغرها خیلی به این موضوع فکر نمی کنند و راغب نیستند ….و نمی خواهند مثل همنوعانشان خوش اندام باشند ……
از طرف آنها دروغ نگوئید ؛ زیرا هیچ انسانی نیست که دوست نداشته باشد خوش اندام شود .
عروس خانم لاغر شاید تنها فکری که ناراحتش می کند این است که چطور لباس سفید شب عروسیش به تنش بنشیند به طوری که دیگران متوجه اندام اسکلتی او نشوند .
لاغرها از وصفهای ناپسند اطرافیانشان عاجز و خسته شده اند.
وصفهایی چون مارمورک ، اسکلت ، مردنی ، تیر برق…
این گفته ها واقعا آنان را آزار می دهد.
چرا آنها باید این کلمات را همه روزه بشنوند . مگر آنها احساس ندارند.
عزیزان , لاغرها دقیقا مثل هم نوعانشان خواهان اندام مناسب هستند، ولی تنها یک عامل است که نمی گذارد آنها برای حل مشکلشان به مطب ها مراجعه کنند … علت آن چیزی جز نا امیدی نیست .
مخصوصا که بعضی از خدا بی خبران از این وضعیت سوء استفاده کرده و از آب گل آلود ماهی می گیرند.
داروهای مضر بتامتاز،دکزامیتازون ، بردنیزولون ، ناندرلون ، و هورمون تستسترون وغیره
نسخه های مرگباری هستند که با آن داروها، بدنشان( ورم کاذب ) پف می کند و تصور می کنند که چاق شده اند …
آنان به حرفه ی شریف پزشکی خیانت کرده وسوگند فارغ التحصیلی را پایمال نمودند.
گروهی از شیادان بی دین وقتی عمل آن پزشک نماهارا دیدند ، فرصت را غنیمت شمرده و داروهای فوق را با پودر ها ومعجون های مختلف مخلوط کردند وبا مارکهای مختلف به بازار عرضه کردند .
لاغرهای نامید در تعجب مانده اند و ترس این را دارند که نکند در دام شیادان بیفتند واگر ذره ای امید در دل داشتند آن را هم از دست دادند .
لاغرهای عزیز نا امید نباشید زیرا چیزی به نام ژن چاقی و لاغری وجود ندارد ، ما توانستیم هزاران چاق را به خواب دیرینه شان برسانیم و توانستیم هزاران لاغر را خوش اندام کنیم .
زیرا ما چاقی ولاغری را فقط یک نوع اختلال و اشتباه در تغذیه می دانیم . اشتباهاتی که قابل جبران است ؛ و اختلالات در رفتار تغذیه قابل کنترل می باشد .
بله با یک برنامه ریزی غذایی صحیح بدون دارو وبدون هورمون های مرگبار می توانیم آنهارا به رویای دیرینه شان در افزایش وزن برسانیم ولبخند امیدواری را به آنها هدیه کنیم .

شاد،سالم، خوش اندام وسرافراز باشید.
دکتر محمد صادق کرمانی

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*