چطور مهمانی عروسی چاق تان می کند؟

خانه » اخبار » چطور مهمانی عروسی چاق تان می کند؟
دکتر کرمانی

مدت ها تلاش کرده اید تا به وزن ایده آل خود برسید. دوست دارید که همیشه این تناسب اندام و زیبایی را حفظ کنید. اما زمانی که به مهمانی، تولد، عروسی و … دعوت می شوید تنوع غذاها شما را وسوسه می کند تا بیش از نیاز بدنتان مصرف کنید.

بدن انسان روزانه ۲۱۰۰ کالری نیاز دارد. هر کیلو از وزن بدن ۳۰ کالری مصرف می کند. پس سعی کنید در مهمانی هدف تان را برای دیدار با دوستان، اطرافیان و … بگذارید نه مواد غذایی.

در مهمانی ها با دوستان خود صحبت کرده و لذت ببرید و بر روی چیزی غیر از مواد غذایی تمرکز کنید. خیلی سخت است که بعد از برگشت از یک مهمانی با اضافه وزن شدید روبه رو باشیم و تمامی زحمات را بر باد دهیم.

در مهمانی ها سعی کنید جایگزین برای خود قرار دهیم. با این جایگزین های غذایی هم به اندازه نیاز بدن دریافت کرده اید و هم اضافه وزن پیدا نکرده اید. مثلا یک عدد موز ۱۵۰ کالری داردکه معادل ۱۵ حبه قند است. پس بهتر است بجای موز هرچه می خواهید خیار بخواهید چرا که کالری آن صفر است.

سعی کنید حد امکان از میز شام فاصله بگیرید. سعی کنید قبل از ورود به مهمانی یک میان وعده سالم میل کنید تا گرسنگی تان کمتر شود و شام کمتری میل کنید. در مجلس عروسی که با انواع غذاهای مختلف روبه رو می شوید سعی کنید شما شامتان را دو کفیگر برنج و یک ران مرغ انتخاب کنید.

هر ۷/۷ کالری تبدیل به یک گرم چربی می شود. پس با خود فکر نکنید که یک شب است و تمام می شود. همه ی زحماتتان را نابود نکنید و در مهمانی ها هم همه نکات را رعایت کنید.

اگر شما هم جزء کسانی هستید که در مهمانی عروسی چاق می شوید، به دیدن ویدئوی صحبت های دکتر کرمانی دعوتتان می کنم.


با ما همراه باشید.


ثبت نام رژیم اینترنتی دکتر کرمانی
امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*