چه مواد غذایی برای میان وعده‌ها مناسب است؟

در صورت تمایل به مصرف مواد غذایی در فواصل وعده‌های اصلی غذا، می‌توانید از تنقلات مناسبی که محققان به شما پیشنهاد می‌کنند، استفاده کنید. به گزارش ایسنا، هنگامی که تمایل زیادی به خوردن یک میان وعده دارید، باید برای خود تنقلات مناسبی در نظر بگیرید. محققان آکادمی تغذیه و رژیم‌های غذایی، گزینه‌های سالمی را پیشنهاد […]

زمان مطالعه 2 دقیقه

تعداد بازدید 1233

تاریخ انتشار

دکتر کرمانی

دکتر کرمانی
توسط کارشناسان تغذیه دکتر کرمانی بررسی و تایید شده است.

امتیاز کاربرها
چه مواد غذایی برای میان وعده‌ها مناسب است؟ - 4 - - اخبار در صورت تمایل به مصرف مواد غذایی در فواصل وعده‌های اصلی غذا، می‌توانید از تنقلات مناسبی که محققان به شما پیشنهاد می‌کنند، استفاده کنید.
به گزارش ایسنا، هنگامی که تمایل زیادی به خوردن یک میان وعده دارید، باید برای خود تنقلات مناسبی در نظر بگیرید. محققان آکادمی تغذیه و رژیم‌های غذایی، گزینه‌های سالمی را پیشنهاد کرده‌اند:

  • چوب شور، بادام یا بادام زمینی
  • ذرت بو داده کم چرب یا بدون چربی
  • بیسکوئیت‌های گندم کامل که با پنیر یا کره بادام زمینی پر شده‌اند
  • غلات یا شیرینی گرانولا ساخته شده با غلات سبوس‌دار (شیرینی گرانولا یک ماده غذایی محبوب در آمریکای شمالی است که برای صبحانه و یا برای میان وعده مصرف می‌شود و شامل جو، مغزها، عسل و برخی اوقات برنج که معمولا تا مرحله‌ای که مواد ترد شود پخته می‌شود. در طول فرآیند پخت مخلوط هم زده می‌شود تا مخلوط نرم باقی بماند. میوه‌های خشک نظیر کشمش و خرما نیز گاهی اوقات به آن اضافه می شود).
  • زغال اخته خشک، زردآلو یا کشمش
  • بیسکویت‌های نمکی
  • آب میوه طبیعی و یا آب سبزیجاتی که در منزل تهیه کرده‌اید

چه مواد غذایی برای میان وعده‌ها مناسب است؟ - 6 - - اخبار

مریم اصیلی سرپرست محتوای به اندام

از سال 95 با ورود به مجموعه دکتر کرمانی وارد حوزه‌ی محتوا و به طور تخصصی محتوای تغذیه و سلامتی شدم. ابتدا کار رو با ترجمه شروع کردم و بعد از اون بخش سرپرستی و نظارت بر محتوا رو به عهده گرفتم. به شدت عاشق تولید محتوا هستم و به معجزه‌ی کلمات باور دارم.

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*