چگونه تا نوروز به وزن مطلوب برسیم

خانه » دکتر کرمانی » چگونه تا نوروز به وزن مطلوب برسیم

نوروز مقارن با بهار و کنار گذاشتن لباس‌های ضخیم زمستانی است؛ لباس‌هایی که بهترین پناهگاه و مخفیگاه برای طبقات چربی است که با تلاش شبانه‌روزی آنها را برای روز مبادا ذخیره کرده‌اید.
لباس‌های بهاری که با آمدن نوروز خواهید پوشید، خواه ناخواه اندام چاق‌ شما را نشان می‌دهد و مخفیگاه چربی‌ها را برملا می‌کند.
عزیزان چاق بدانند که اکنون مناسب‌ترین زمان است تا آستین همت را بالا بزنند و با توکل بر خداوند یکتا مبارزه با چاقی را شروع کنند و اولین قدم برای لاغر شدن را بردارند.

سه انقلاب در دنیای رژیم لاغری

بنده امسال برای اولین بار سه موضوع جدید به برنامه رژیم اضافه کردم تا بتواند سرعت کاهش وزن را افزایش دهد. این سه تغییر اساسی در برنامه را در حالی اجرا کردم که از خط قرمز مقدار کالری مجاز تجاوز نکردم:

۱٫ به جای لیست غذایی، منوهای غذایی را تقدیم کردیم

برای اولین بار نه تنها در ایران بلکه در سطح جهان لیست‌های رژیم غذایی را دور ریختیم و به جای آن «منوهای غذایی» فوق‌العاده متنوعی آماده کردیم تا غذاهای باب میلتان را انتخاب کنید. نرم افزار را نیز هوشمند کردیم تا مقدار تک‌تک غذاهایی را که انتخاب کردید، معین و به شما تقدیم کند تا مجبور نباشید قاچاق‌خوری کنید.

۲٫ برای افزایش سرعت کاهش وزن در آب مصرفی شما چیزی اضافه کردیم

در برنامه رژیم شما توصیه شده که هر روز بین ۶ تا ۸ لیوان آب مصرف کنید. لطفاً از این به بعد در هر لیوان، یک قاشق آب لیمو اضافه کنید و میل فرمایید. همچنین هر شب یک قاشق چای‌خوری زیره در یک لیوان آب‌جوش بریزید و چند قطعه از برش‌های لیمو ترش در آن لیوان بگذارید و صبح ناشتا آب آن را بنوشید. استفاده از این روش، سرعت کاهش وزن را افزایش می‌دهد.

۳٫ برای جمع کردن پهلو و شکم روشی ابداع کردیم

در خانه به جای راه رفتن روی پاشنه پا از امروز حتی‌الامکان روی انگشتان و پنجه پا راه بروید؛ زیرا این‌گونه راه رفتن، هم سرعت کاهش وزن را افزایش می‌دهد و هم شکم و پهلو را جمع می‌کند. این طرز راه رفتن که تأثیر معجزه‌واری بر شکم و پهلو دارد را قبل از اینکه دیگران طبق معمول آن را به خودشان منسوب کنند، از امروز به نام خودم ثبت می‌کنم و آن را «راه رفتن رژیم دکتر کرمانی» می‌نامم.

شاد، سالم و سرافراز باشید.

دکتر محمد صادق کرمانی
ن.پ : ۱۸۹۴۴
امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*