ثبت نام و دریافت رژیم غذایی راهنمای ثبت نام 32143-025

چگونه رژیم آنلاین بگیرم؟

در مقاله رژیم آنلاین چیست درباره رژیم غذایی و انواع آن توضیحاتی را خدمتتان ارائه دادیم. قصد داریم در ادامه؛ به مراحل ثبت نام در رژیم غذایی آنلاین دکتر کرمانی اشاره کنیم:

مراحل ثبت نام؛ پس از فشردن دکمه ی ثبت نام و دریافت رژیم غذایی که در تصویر نشان داده شده است، به ترتیب توضیح داده شده است.

در صفحه ثبت نام شماره موبایل و کلمه عبور خود را وارد کنید. در صورت تکراری نبودن موبایل ثبت نام انجام می شود و بلافاصله وارد صفحه کاربری خود خواهید شد

 

در صفحه کاربری که پیش رویتان است، اطلاعات زیر را تکمیل کنید:

1-مرحله اول : دریافت مشخصات فردی

اطلاعات اولیه ثبت نام شامل : نام، نام خانوادگی، سن میباشد.

2- مرحله دوم:دریافت اطلاعات وضعیت جسمانی

مشخصات جسمی مانند قد، وزن، سن، استخوان بندی، عارضه یا بیماری از شما دریافت می گردد.

rezhim-1

3- مرحله سوم: بیماری ها

در صورتی که با یکی از بیماری هایی که در این مرحله به آنها اشاره شده است درگیر هستید؛ آن را نشانه گذاری کنید.

rezhim-2

4- مرحله چهارم: تعیین وزن مناسب اندام شما

متناسب با اطلاعات دریافتی در مرحله قبل، وزن مناسب، وزن زیبایی اندام ، وزن سلامت شما با توجه به شرایط جسمانی تان مشخص می شود.

rezhim-3

 

5- مرحله پنجم: پرداخت

در آخرین مرحله از فرایند ثبت نام در رژیم؛ مبلغ پرداخت انجام می شود و در صورتی که پرداخت با موفقیت انجام شود وارد مرحله دریافت رژیم خواهید شد. در نظر داشته باشید که این مبلغ فقط برای یک دوره سه ماهه در نظر گرفته شده است و برای برنامه هایی که در این مدت خدمت شما عرضه می شود در نظر گرفته شده است.

6- مرحله ششم: کدپستی

اطلاعات کدپستی و آدرس محل سکونتتان را در این مرحله وارد کنید.

7- مرحله ششم:دریافت اولین لیست غذایی

پس از اتمام مراحل ثبت نام، اولین لیست غذایی مناسب، برحسب اطلاعات دریافتی شما تجویز می شود. این برنامه برای مدت دو هفته می باشد.

rezhim-4

مراجعات بعدی

پس از گذشت دو هفته از برنامه غذایی تان، جهت دریافت لیست جدید (برای دو هفته بعدی) اقدام نمایید. این لیست براساس وزن جدید شما صادر خواهد شد. لازم به ذکر است که دریافت لیست غذایی بصورت دو هفته یکبار می باشد.
-