رکورددار کاهش وزن

آقای محمود یوسفی

وزن اولیه:۱۰۰٫۵۰۰ کیلوگرم

وزن پایانی: ۶۸ کیلوگرم

میزان کاهش وزن: ۳۲٫۵۰۰ کیلوگرم

 

آقای محمود یوسفی، جدیدترین رکورددار سایت دکتر کرمانی و ساکن استان ایلام (شهرستان دهلران) است. وی موفق شده با استفاده از رژیم دکتر کرمانی، ۳۲٫۵۰۰ کیلوگرم کاهش وزن داشته باشد.

صحبت های ایشان را در ادامه می خوانید:

یک سال قبل از اینکه شروع کنم به رژیم گرفتن، وزن زیادم تبدیل به یک مشکل شد. با توجه به وزن زیادم همیشه احساس خستگی و بی حوصلگی می کردم و موقع خرید، لباس دلخواهم را پیدا نمی کردم تا اینکه با سایت دکتر کرمانی آشنا شدم و برای رژیم لاغری ثبت نام کردم.

قبل از رژیم دکتر کرمانی، یک بار برنامه ای از مشاور تغذیه گرفتم ولی چون برنامه غذایی ام یکنواخت بود، نتوانستم آن را ادامه بدهم اما تنوع غذایی و انتخاب لیست دلخواه موجود در رژیم دکتر کرمانی، باعث شد این بار با دفعه های قبل تفاوت داشته باشد.

در طول رژیم علاوه بر اصلاح مصرف مواد غذایی، ورزش های هوازی هم انجام می دادم که باعث شادابی و تندرستی بیش از پیشم شد.

کتاب موردعلاقه ام کتاب «معجزه ای برای چاق ها و لاغرها»، تالیف دکتر کرمانی است که اثر مفیدی در راستای مصرف درست مواد غذایی می باشد. همچنین غذای سالم موردعلاقه ام که زیاد هم می خورم، ماهی است.
آخرین غذای سالمی که در لیست غذاهای مورد علاقه ام قرار دارد، باقالی پلو با گوشت می باشد و اگر بخواهم یک وعده دلخواه به خودم بدهم، خورشت قرمه سبزی است.

توصیه ام درباره خوب غذا خوردن این است: همین که کالری مورد نیاز بدنتان با غذاهای سالم تامین شود یعنی خوب غذا خورده اید.

از طریق مطالعه کتاب های سلامت تغذیه دریافتم که قبل از رژیم چقدر پرخوری کرده ام و برای همین سعی کردم الگوی غذا خوردنم را تغییر دهم.

من در باشگاه ورزش می کنم و ورزش موردعلاقه ای که بیشتر انجام می دهم، شنا است چون باعث تقویت روحیه و شادابی ام می شود. ورزش هوازی موردعلاقه ام، دویدن و حرکات کششی با طناب است که باعث شادابی و تناسب اندامم می شود.

بهترین توصیه ام برای کسانی که به تازگی ورزش را شروع کرده اند، این است که به تدریج زمان ورزش کردن را افزایش داده و حرکات اصولی و درستی انجام دهند.

هدفم برای امسال این است که ورزش را ادامه دهم و تثبیت وزن داشته باشم.

هدفی که داشتم و انگیزه ای که برای رسیدن به آن داشتم، به من کمک کرد تا این سبک زندگی سالم را با زندگی خودم ادغام کنم و سلامتی و شادابی و تندرستی ای که به دست آورده ام، کمکم می کند تا این سبک زندگی را ادامه دهم.

دشوارترین چیزی که در مسیر رژیم با آن درگیر بودم، وسوسه های غذایی بود که تلاش می کردم به آنها غلبه کنم.
هروقت ناامید می شدم با اراده قوی و یادآوری هدفم، دوباره انگیزه پیدا می کردم.

الان که به وزن ایده آلم رسیده ام اعتماد به نفسم بالا رفته و دوستان و آشنایان تشویقم می کنند.

کتاب معجزه ای برای چاقها
Sending
User Review
0 (0 votes)