کمپین بازگشت به مدرسه

خانه » اخبار » کمپین بازگشت به مدرسه
کمپین بازگشت به مدرسه

کمپین بازگشت به مدرسه

حتما شما هم این روزها ، بروشورها و تبلیغات کوچه و خیابان را دیده اید که خبر از عرضه فوق العاده کیف و کفش مدرسه و لوازم التحریر می دهند. اگر هم گذرتان به چنین فروشگاه هایی افتاده باشد، با ازدحام پدر و مادرها و فرزندانی روبرو شده اید که با اشتیاق مشغول خرید لوازم مورد نیاز برای مدرسه اند. همان طور که می دانید تنها دو هفته تا آغاز سال تحصیلی جدید باقی مانده است. اتفاقی که شاید برای ما تکراری باشد اما خرید لوازم جدید، برای بچه ها ذوق و شوق فراوانی به همراه دارد. اما چطور می توانیم بهترین و مناسب ترین وسایل را برای فرزندانمان تهیه کنیم؟
از هیاهوی خرید که بگذریم، بازگشت دانش آموزان به مدرسه، ممکن است برای بعضی از آنها نگران کننده یا ناخوشایند باشد. طبیعی است که خداحافظی با تفریح و بازی در تابستان و دوباره برگشتن به فضای کلاس و درس، سخت باشد اما می توان در فرصت باقیمانده، مقدمات لازم را برای این تغییر فضا فراهم کرد.
پدر و مادرها و اطرافیان، چه کاری می توانند بکنند تا فرزندانشان، از آغاز سال تحصیلی جدید احساس نگرانی نداشته باشند مخصوصا برای کودکانی که امسال، اولین سال ورودشان به مدرسه است و پا به محیطی می گذارند که کاملا برایشان نا آشنا است.

 

گروه به اندام دکتر کرمانی همزمان با روزهای پایانی تابستان و در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، کمپینی با عنوان «بازگشت به مدرسه» برگزار می کند. در این کمپین مقالات و مطالبی منتشر می کنیم تا خانواده ها با راهکارهایی برای بازگشت فرزندشان به مدرسه آشنا شوند و خاطره ای خوب از اولین روز مدرسه برای فرزندانشان ثبت کنند.

در روزهای باقیمانده تا آغاز سال تحصیلی جدید با ما و کمپین «بازگشت به مدرسه» همراه باشید.

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*