گیاهان چگونه به بهبود سلامتمان کمک می کنند؟

خانه » اینفوگراف » گیاهان چگونه به بهبود سلامتمان کمک می کنند؟
گیاهان چگونه به بهبود سلامتمان کمک می کنند خواص گیاهان دارویی رژیم لاغری

به دلایلی هر وقت آشپزی می کردم غذاهایم همگی طعمی شبیه به هم داشتند. غذاهایی که با مرغ بود یا با ماهی همگی طعم هایشان شبیه به هم بود. موادی که به کار می بردم زیاد با هم تفاوتی نداشت و امیدوارم بود کسی از اعضای خانواده متوجه طعم یکسان غذاها نشود.

مقصر این موضوع سس و ادویه جاتی بود که همیشه استفاده می کردم. خانواده ام زیاد از گیاهان در آشپزی استفاده نمی کردند بنابراین این موضوع روی من نیز تاثیر گذاشت و بعد از تشکیل یک خانواده برای خود این رویه را آنجا نیز ادامه دادم.

گیاهان نه تنها می توانند غذاها را جالبتر و خوش طعم تر کنند بلکه مشخص شده استفاده از آنها برای سلامت نیز مزایای فراوانی دارد. مشکل بوی بد دهان دارید؟ بذر و برگ های شوید درست مانند خوش بو کننده دهان عمل می کنند. جالب است بدانید یک قاشق غذا خوری بذر شوید از یک سوم فنجان شیر کلسیم بیشتری دارد بنابراین برای کسانی که بدنشان مقاومت به لاکتوز دارد و یا سعی دارند خوردن لبنیات را محدود کنند بسیار مناسب است.

پیازچه ها که پیاز سبز نیستند، طعمی متمایز دارند و به همراه املت فوق العاده می شوند. ریحان عطری عالی دارد و همچنین خاصیت ضد التهابی، کاهش دهنده کورتیزول ( هورمون استرس ) و ضد پیری دارد.

در ادامه می خواهیم اینفوگرافی را در اختیارتان قرار دهیم که در آن بهترین گیاهان را برای استفاده در غذا به شما معرفی کرده ایم. همچنین می توانید از خواص و نحوه نگهداری از آنها نیز مطلع شوید.

گیاهان چگونه به بهبود سلامتمان کمک می کنند خواص گیاهان دارویی رژیم لاغری گیاهان چگونه به بهبود سلامتمان کمک می کنند خواص گیاهان دارویی رژیم لاغری گیاهان چگونه به بهبود سلامتمان کمک می کنند خواص گیاهان دارویی رژیم لاغری

 

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*