یلدای ۹۷ در به اندام

خانه » اخبار » یلدای ۹۷ در به اندام

یلدا مبارک

شب یلدا

شب یلدا یک سنت باستانی است که از گذشته تا به امروز در میان مردم مرسوم بوده است وبه علت طولانی تر بودن منزلت خاصی به خود گرفته است.  این شب فرصتی را فراهم آورده است تا در دنیای دیجیتالی امروزی که هیچ کس وقت دیدار هم را ندارد و بیشتر از طریق فضای مجازی (اینستا، تلگرام) احوالپرسی می کنند یاد بگیرند که برای یک دقیقه بیشتر با هم بودن را باید جشن گرفت.

شب چله، بهترین فرصت  برای یادآوری لحظه های کوتاه زندگی است لحظه های یک دقیقه ای که از دست می دهیم و می گذرند. در این شب زیبا قدر لحظه لحظه های با هم بودن را بدانیم و تجربه های ارزشمند پدربزرگ ها و مادربزرگ ها را زنده کنیم.

در این شب به یاد ماندنی، دل هایمان را غبار روبی کنیم و از هزار رنگی پاییز به سمت یکرنگی زمستان حرکت کنیم و ناراحتی ها را در میان برگ های پاییزی بگذاریم. حواسمان باشد که در این شب آخر پاییز و اول زمستان دچار سردی فاصله نشویم و شعله عشق و محبت مان را روشن نگه داریم. در بلند ترین شب سال از غم ها و شادی ها باخبر باشیم و از بودن کنار هم لذت ببریم.

مجموعه به اندام دکتر کرمانی، بلندترین شب سال شب یلدای امسال را به همه شما عزیزان تبریک می گوید. امیدواریم وقتی که روزها بلند می شود عمر تاریکی ها کوتاه شود و همیشه سالم و سلامت باشید.

شما شب یلدا را چگونه گذراندید؟

 

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ارتباط مستقیم