یک ماده معدنی ضروری برای مبارزه با بی خوابی و درد قاعدگی

یک ماده معدنی ضروری برای مبارزه با بی خوابی و درد قاعدگی شاید این روزها مقدار مصرف منیزیم زیاد برایتان اهمیتی نداشته باشد، اما دریافت مقدار مناسبی از این ماده معدنی ضروری از غذاهایی مانند سبزیجات سبز برگ، و یا مکمل ها می تواند خیلی چیزها را درباره سلامتتان تغییر دهد. اگر از دردهای شدید […]

امتیاز کاربرها

زمان مطالعه 4 دقیقه

تعداد بازدید 1430

تاریخ انتشار

یک ماده معدنی ضروری برای مبارزه با بی خوابی و درد قاعدگی

بی خوابی و درد قاعدگی

شاید این روزها مقدار مصرف منیزیم زیاد برایتان اهمیتی نداشته باشد، اما دریافت مقدار مناسبی از این ماده معدنی ضروری از غذاهایی مانند سبزیجات سبز برگ، و یا مکمل ها می تواند خیلی چیزها را درباره سلامتتان تغییر دهد. اگر از دردهای شدید عادت ماهیانه رنج می برید، خوابتان ضعیف است، یا برای مدت طولانی افسرده هستید، منیزیم می تواند کمکتان کند.
مبارزه با درد قاعدگی: اگر از گرفتگی عمده عضلات رنج می برید، ممکن است افزایش منیزیم دریافتی به التیامتان کمک کند. محققان دانشگاه پزشکی مریلند توصیه می کنند، دریافت روزانه 360 میلی گرم به مدت سه روز می تواند تاثیر خود را روی عادت ماهیانه نشان دهد. با اینکه تحقیقات در این زمینه آنچنان زیاد نبوده اما بسیاری از خانمهایی که شکم خود را با روغن منیزیم که در مرطوب کننده میکس شده ماساژ میدادند گزارش کردند گرفتگی عضلاتشان تا حدود زیادی بهبود پیدا می کند.
امشب بهتر بخوابید: افرادی که از بی خوابی رنج می برند و یا کسانی که صبح ها احساس بی حالی می کنند می توانند با اضافه کردن منیزیم به برنامه غذایی خود از این حالت نجات پیدا کنند. در یک تحقیقات افراد بالغی که به مدت 8 هفته منیزیم گرفتند افزایش قابل توجهی در زمان خواب و بهره وری خواب را تجربه کردند. کسانی که از مصرف آنتی هیستامین یا داروهای خواب خسته شده اند باید منیزیم را امتحان کنند.
مبارزه با افسردگی: با توجه به یک تحقیق، منیزیم یکی از پر مصرف ترین راه حل هایی است که برای مبارزه با افسردگی، بیماری های مرتبط با سلامت روان، از دست دادن iq، و انواع اعتیاد مورد استفاده قرار گرفته است. یافته های این تحقیق شگفت آور بود و نشان می داد هر شخصی می تواند از منیزیم برای بهبود سلامت روان خود بهره ببرد.
کاری از گروه ترجمه به اندام ( دکتر کرمانی )

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*