۱ شهریورماه، روز پزشک مبارک باد

خانه » اخبار » ۱ شهریورماه، روز پزشک مبارک باد
1 شهریورماه، روز پزشک

1 شهریورماه، روز پزشک

پزشکان با ادای سوگند، متعهد به نجات زندگی‌ انسان ها می شوند و وظیفه دارند به عنوان یک طبیب از هر  تلاشی برای بهبود بیماران خود دریغ نکنند.
بدیهی است که یک پزشک باید در حرفه خود مهارت علمی و توانایی روحی بالایی داشته باشد تا بتواند بهترین تشخیص را برای درمان بیماری ها صادر کند. اما آنچه بیمار بدان نیاز دارد فقط تجربه و مهارت علمی پزشک نیست بلکه او به دنبال طبیبی است که با همدردی و محبت خود، بتواند او را به بهبودی امیدوار و ترس و نگرانی های ناشی از بیماری را از او دور کند.

اول شهریور ماه، همزمان با زادروز ابوعلی سینا و برای تجلیل از خدمات و تالیفات ارزنده وی در عرصه طب، به عنوان روز پزشک نامگذاری شده است. ابوعلی سینا از مشهورترین و تاثیرگذارترین فیلسوفان و دانشمندان ایران است که آثارش در زمینه فلسفه ارسطویی و پزشکی اهمیت زیادی دارد. وی ۴۵۰ کتاب در زمینه‌های گوناگون نوشته ‌است که یکی از معروف ترین آنها کتاب شفا، دانشنامه علمی و فلسفی جامع و کتاب قانون است.
این روز را به تمام پزشکان متعهد ایرانی و کسانی که با پوشیدن لباس سفید طبابت، خود را خدمتگزار مردم و جامعه می دانند تبریک می گوییم و امیدواریم همواره دعای خیر بیماران، بدرقه راهشان باشد.
گروه به اندام دکتر کرمانی به این مناسبت، طرح تخفیف ۱۵ درصدی در نظر گرفته است. در این طرح، هزینه ثبت نام در رژیم دکتر کرمانی از ۱۷۳ هزار به ۱۴۷ هزار تومان کاهش پیدا می کند. شما عزیزان از ساعت دوازده امشب (یک شهریورماه) به مدت ۲۴ ساعت وقت دارید برای استفاده از این طرح، به سایت دکتر کرمانی مراجعه و برای استفاده از رژیم، ثبت نام کنید.

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما

وحید میگلی ۰۱ شهریور ۱۳۹۵

بنده ایمیل خود را مدتها قبل ثبت کرده ام. ولی اکنون که برای ورود به سایت اقدام می کنم، وارد به سایت نمی شود و پیغام می دهد که به دلیل ارتقا سیستم رمز عبور شما تغییر کرده است. رمز عبور جدید به شما ایمیل خواهد شد. ولی پس از دریافت رمز جدید و اقدام به ورود به سایت باز هم همان پیغام می دهد. دگر بار هم همان آش و همان کاسه.

کارشناس به اندام ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

سلام در صورتی که در روند ثبت نام و یا ورود به سایت براتون مشکلی پیش اومده می تونید از طریق شماره تلفنی 02532143 پیگیری بفرمایید.