ثبت نام و دریافت رژیم غذایی راهنمای ثبت نام 32143-025

20 درصد تخفیف ثبت نام رژیم آنلاین دکترکرمانی

اخبار، اخبار دکتر کرمانی

ویژه روز جهانی دیابت

20 درصد تخفیف ثبت نام رژیم آنلاین دکترکرمانی

چهاردهم نوامبر، سالگرد تولد “فردریک بانتینگ” کاشف انسولین، با همکاری بنیاد بین‌المللی دیابت (IDF) و سازمان جهانی بهداشت (WHO) به عنوان روز جهانی دیابت نامگذاری شده است. هدف از نامگذاری چنین روزی، افزایش آگاهی عمومی در ارتباط با علل، عوارض، پیشگیری و درمان این بیماری شایع و رو به رشد است. بر اساس آمارهای اعلام شده، 5 میلیون نفر از جمعیت کشور مبتلا به دیابت هستند که پیش بینی می شود این تعداد، تا 15 سال آینده به 9 میلیون نفر خواهد رسید.
دیابت یا همان بیماری قند خون که متاسفانه افراد بسیاری را به خود مبتلا کرده است، یک نوع اختلال متابولیک و سوخت و سازی در بدن است که به واسطه آن، توانایی تولید انسولین در بدن از بین می رود.

دیابت نوع 1 یک نوع بیماری خودایمنی است. طوری که فرد مبتلا، دچار کمبود انسولین می شود. اما افراد مبتلا به دیابت نوع 2 نمی توانند از انسولین خود به درستی استفاده کنند، دلیلش هم می تواند تولید ناکافی انسولین و مقاومت سلول هایشان به انسولینی که می سازند باشد. همچنین علاوه بر این دو نوع دیابت، نوع دیگری از این بیماری به نام دیابت بارداری نیز وجود دارد. دیابت بارداری همانطور که از اسمش برمی آید در مادران باردار ایجاد می شود. دیابت بارداری، حالت عدم تحمل گلوکز است و با وجود ناسازگاریش با بدن، در زنان باردار بدون سابقه دیابت ظاهر می‌شود.
هر دو نوع این بیماری ها ممکن است در هر سنی گسترش پیدا کنند، اما در حالی که برای پیشگیری از دیابت نوع 1 راه شناخته شده ای وجود ندارد، دیابت نوع 2 با تغییراتی ساده در برنامه غذایی و سبک زندگی قابل پیشگیری است. حتی شواهدی وجود دارد که ثابت می کند دیابت نوع 2 را می توان درمان کرد و به حالت عادی بازگرداند.

متخصصان بر این عقیده اند که افراد می توانند با کاهش 15 کیلوگرم وزن، دیابت نوع 2 را تا حدود زیادی به عقب باز گردانند. این در حالی است که باور عمومی می گوید دیابت یک بیماری دائمی است. اگر بیشتر افراد با این هدف تلاش کنند و پزشکان نیز این مورد را مد نظر قرار دهند، میزان مشکلاتی که مردم با این بیماری دارند و هزینه های درمان می توانند به شدت کاهش یابند.

توصیه می شود که بیماران مبتلا به دیابت نوع 2 تا جایی که می توانند برنامه غذایی بی خطری را جهت کاهش وزن و حفظ وزن کاهش یافته به کار بگیرند. به همین منظور، رژیم غذایی دکتر کرمانی تمام ویژگی های یک رژیم غذایی مناسب برای افراد دیابتی را دارد. از جمله این مزایا می توان به  افزایش وعده های غذایی به 6 وعده، غذاهای سرشار از فیبر و پروتئین و وجود فعالیت ورزشی در رژیم اشاره کرد. رژیم غذایی آنلاین دکتر کرمانی به علت ویژگی های منحصر به فردی که دارد توانسته است اعتماد گسترده دیابتی ها جلب کند و از ابتدای راه اندازی رژیم آنلاین این افراد در رژیم ثبت نام کرده اند.
مجموعه به اندام دکتر کرمانی، همزمان با روز جهانی دیابت علاوه بر اطلاع رسانی در خصوص این بیماری و راه های پیشگیری و کنترل آن طرح تخفیف رژیم نیز در نظر گرفته است. این طرح مختص افرادی است که مبتلا به دیابت هستند و با هدف حمایت از این افراد و تلاش در جهت کنترل دیابت اجرا خواهد شد.
افرادی که قصد کاهش وزن با استفاده از رژیم دکتر کرمانی را دارند می توانند در روز سه شنبه 23 آبان با ثبت نام آنلاین از این تخفیف 20 درصدی بهره مند شوند.
امیدواریم که شما نیز مانند بسیاری از افراد موفق، تجربه شیرینی از کاهش وزنتان با رژیم دکتر کرمانی داشته باشید.


صفحه اختصاصی ویژه روز جهانی دیابت
ثبت نام رژیم اینترنتی به اندام دکتر کرمانی
    به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*