5 بهانه برای کاهش وزن و راه های غلبه بر آنها

اگر وقت ورزش کردن ندارید و یا نمیتوانید برنامه خود را مرتب انجام دهید، اوا ردپز متخصص و مربی ورزش به شما کمک میکند از این موانع عبور کنید. بهانه ی شماره 1: وقت ندارم. اوا ردپز میگوید: تا وقتی زمان نسازید زمان نخواهید داشت. همانطور که برای رفتن به دندانپزشک یا آرایشگاه از قبل […]

5 بهانه برای کاهش وزن و راه های غلبه بر آنها - 6 - - رژیم لاغری
امتیاز کاربرها

زمان مطالعه 6 دقیقه

تعداد بازدید 2066

تاریخ انتشار

5 بهانه برای کاهش وزن و راه های غلبه بر آنها - 8 - - رژیم لاغری اگر وقت ورزش کردن ندارید و یا نمیتوانید برنامه خود را مرتب انجام دهید، اوا ردپز متخصص و مربی ورزش به شما کمک میکند از این موانع عبور کنید.

بهانه ی شماره 1: وقت ندارم.
اوا ردپز میگوید:

تا وقتی زمان نسازید زمان نخواهید داشت. همانطور که برای رفتن به دندانپزشک یا آرایشگاه از قبل وقت تعیین میکنید برای ورزش نیز باید از قبل وقت تعیین کرد. به هفته ای که پیش رو دارید نگاه کنید و برای خود اهدافی مشخص کنید، ساعاتی را به ورزش اختصاص دهید و در موبایل خود یا دفترچه یادداشتی ثبت کنید اگر دوست دارید ورزش به بخشی از زندگی تان تبدیل شود باید برای آن جا خالی کنید.

بهانه شماره 2: نمیدانم چگونه به اهداف تناسب اندامم برسم

5 بهانه برای کاهش وزن و راه های غلبه بر آنها - 10 - - رژیم لاغری

اوا ردپز میگوید:

همه چیز به مسئولیت پذیری برمیگردد. میتوانید یک همراه که اهدافی مانند خودتان دارد پیدا کنید و در این راه به یکدیگر کمک کنید. اهداف خود را در شبکه های اجتماعی که عضو آنها هستید بیان کنید مطمئن باشید تشویق خواهید شد و دربرابر چیزی که نوشتید احساس مسئولیت خواهید کرد. کاره دیگری که میتوانید انجام دهید و بسیار کمکتان میکند این است که عضو انجمنی با هدف تناسب اندام شوید.

بهانه شماره 3: من تلاش میکنم اما شکست میخورم
اوا ردپز میگوید:

گاهی اوقات به خاطر اینکه از خود انتظار بالایی داریم شکست میخوریم. اهداف را دستنیافتنی در نظر نگیرید هدفی واقع بینانه باید داشته باشید چیزی که بتوان به آن دست یافت. به مرور اهداف را بزرگتر کنید و همیشه نحوه ی عملکرد خود را زیر نظر داشته باشید. یک مربی نیز میتواند این کار را برای شما انجام دهد.

بهانه شماره 4: برای ورزش کردن به اندازه کافی انرژی ندارم

5 بهانه برای کاهش وزن و راه های غلبه بر آنها - 12 - - رژیم لاغری

اوا ردپز میگوید:

انرژیست که انرژی میسازد. تا وقتی بی حال باشیم نباید انتظار داشت که ورزش کنیم. من چند وقت تصمیم گرفتم صبح زود بیدار بشوم و ورزش کنم، صبح که از خواب بیدار میشدم خیلی بی حال بودم اما هر طوری شده بود خود را از روی تخت جدا میکردم و شروع به حرکت میکردم، کم کم از این انرژی که میگذاشتم انرژی تولید شد و توانستم به راحتی این کار را بکنم در حالی که اگر بلند نمیشدم میتوانستم دوباره به راحتی بخوابم. پس انتظار نداشته باشید انرژی با پای خودش بیاید باید آن را خودتان بیاورید.

بهانه شماره 5: نمیتوانم رژیم غذایی را مرتب انجام دهم
اوا ردپز میگوید:

70% کاهش وزن شامل آنچه میشود که میخورید، 30% باقی مانده شامل ورزش کردن میشود. با بد غذا خوردن تمام ورزشهایی را که کرده اید را میتوانید به هیچ و پوچ تبدیل کنید. اگر غذای مغذی نخورید انرژی نخواهید داشت. پس آشپزخانه و یخچال خود را آماده کنید غذای خوب با پای خودش نمی آید!. برای وعده های اصلی و میان وعده ها فاصله زمانی در نظر بگیرید با این کار دیگر گرفتار اینکه چه ساعتی فلان غذا را بخورم نمیشوید. البته فراموش نکنید یک برنامه بدون تغییر زمانی کارتان را راحت تر میکند و میتوانید به همه کارها از جمله ورزش نیز برسید.

کاری از گروه ترجمه به اندام (دکتر کرمانی)

 

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*