9 علامت که نشان میدهد به سمت هدف میروید

9 علامت که نشان میدهد به سمت هدف میروید - - - برنامه ریزی رژیم

9 علامت که نشان میدهد به سمت هدف میروید - 2 - - برنامه ریزی رژیم دنبال کردن میزان کاهش وزن روی ترازو عالی است، شماره ها نشان میدهند تا چه اندازه پیش رفتید. اما خود را محدود نکنید! راه های دیگری هم برای سنجش میزان موفقیت هست، راه هایی که انگیزه ی خود را فعال و تلاشتان در مسیر درست نگه دارید. در ادامه با دیگر تغییرات قابل توجه که نشان میدهد تغییر کرده اید آشنا میشوید.

احساس بهتری نسبت به خودتان میکنید:

9 علامت که نشان میدهد به سمت هدف میروید - 4 - - برنامه ریزی رژیم احساسی مانند فصل بهار دارید، حس میکنید در مسیر سلامت گام برمیدارید و این احساس هر روز به شما انرژی میدهد. خودی جدید ساخته اید و از آن لذت میبرید و به بهتر شدن آن کمک میکنید.

سایز کم کردید:

بیل مک آردل فیزیولوژیست ورزش میگوید: بعضی ورزشها باعث میشود حجم عضله بیشتر شود این افزایش حجم عضله روی ترازو ممکن است اضافه شدن وزن را نشان دهد. با این حال، عضله نسبت به چربی فضای کمتری را اشغال میکند و زمانی که تناسب اندامتان بهبود میابد سایز کم میکنید در حالی که ترازو نشان میدهد وزن اضافه کردید! این تغییرات با ترازو دیده نمیشود و ممکن است فکر کنید در انجام رژیم اشتباه کرده اید. میتوانید با پوشیدن لباسها و اندازه گیری میزان گشاد شدن آنها برای اندامتان این تغییرات را حس کنید.

سایز کوچکتر میخواهید:

این مورد یک علامت کلاسیک است. به مغازه ی لباس فروشی میروید تا شلوار جدید بخرید چون شلوار قبلی دیگر سخت می ایستد. میبینید شلواری که خریدید یک یا چند سایز از قبل کوچکتر است! احساس فوق العاده ای است تبریک میگویم.

منو های غذایی دیگر مرعوب کننده نیستند:

9 علامت که نشان میدهد به سمت هدف میروید - 6 - - برنامه ریزی رژیم ماهی کبابی سفارش میدهید نه سرخ شده، سس سیبزمینی که سفارش میدهید خامه ای نیست، روی سالاد خود سسی کم کالری مثل سس ماست میریزید نه سس مایونزو در کل برنامه غذایی تان هوشمندانه و سالم پیش میرود.

حرفه ای آشپزی میکنید:

میدانید چه مقدار روغن بریزید، چطور از سبزیجات برای حجم دادن به غذا استفاده کنید، چه سسی برای سالاد خود تهیه کنید که کالری بالا نداشته باشد و در کل طوری پیش بروید که مزه را فدای رژیم نکنید.

به خود خلاقانه پاداش میدهید:

با دیدن کاهش سایز و کاهش وزن برای دادن انگیزه به خود یک لباس ورزشی جدید میخرید به جای اینکه یک بسته سیب زمینی سرخ شده بخرید.

بدون احساس خستگی ورزش میکنید:

برای مثال به راحتی از پله ها بالا میروید و یا برای دویدن و رسیدن به اتوبوس دیگر به نفس نفس زدن نمی افتید. کاهش وزن سختی ورزش را کم میکند و وزن کمتری را مجبورید حمل کنید.

دعوت ها را با آغوش باز قبول میکنید:

بعد از کسب موفقیت در رژیم و کاهش سایز دیگر نگرانی از بابت مهمانی ندارید. از خود راضی هستید ( البته در هر حالی باید اعتماد بنفس داشت ) و انتخاب های زیادی برای لباس دارید.

 

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*