نقشه راه تغییر

خانه » روانشناسی » نقشه راه تغییر » نقشه راه تغییر

تغییر، شاه کلید کاهش  وزن
زهرا استادیان دکترای روانشناسی و مدیر گروه روانشناسی مجموعه به اندام دکتر کرمانی هستم. هدف از این بخش افزایش اراده شما در رسیدن به موفقیت یعنی کاهش وزن از نظر روانشناختی و ذهنی است.

در ابتدا صحبت را با داستانی واقعی شروع می کنم.
«مریم دختری ۳۲ ساله که در یک شرکت خصوصی، مشغول حسابداری بود. او از دوران نوجوانی یعنی دوران دبیرستان، اضافه وزن داشت.
برای رسیدن به کاهش وزن انواع رژیم های مختلف را امتحان کرده بود ولی بعد از کمی کاهش وزن از ادامه مسیر خسته می شد و رها می کرد.
چند وقت یک بار با انگیزه باشگاه می رفت و ورزش های مختلفی را امتحان می کرد اما باز هم بعد از مدتی یا خسته میشد و یا کارهایی برایش پیش میومد که خیلی سریع جایگزین ورزش و باشگاه میشد.
و این روال ادامه داشت.
کاملا قابل پیش بینی ست که به مرور مریم با مسائل زیر درگیر بود:
– کمبود اعتماد به نفس
– عدم اطمینان به خودش برای انجام کار به صورت کامل
– فرار از آینه و دوست نداشتن خودش
– به خاطر ترس از تمسخر و نگاه اطرافیان، در جمع ها و مهمانی ها حاضر نمیشد
– لباس های مورد علاقه اش را نمیتوانست خرید کنه چون در سایزش نبود
– …
و از همه مهم تر، مریم دچار افسردگی شدید شده بود.
این در حالیست که بعد از یادگیری شیوه تغییر در زندگی، نه تنها به وزن و اندام دلخواهش رسید بلکه موفق شد تا بسیاری از مسائلی که با آن مواجه بود را حل کند و در کارش هم ارتقاء شغلی گرفت و به عنوان مدیر مالی شرکت مشغول هست.»
داستان زندگی مریم، یک داستان واقعی ست و در مدتی که تحت نظر من بود، توانستم تا با ارائه یک مسیر مناسب، شیوه زندگیش را تغییر بدم.
هدف من این است که تغییرات واقعی را یاد بگیرید. تغییراتی که زیاد سخت نیست و به راحتی انجام می شود.
همیشه به تغییر به عنوان کاری ساده نگاه کنید و آن را سخت نگیرید. از کاه کوه نسازید.
اکنون تصمیم دارم که طی این دوره ۳۰ روزه، مطالب را برایتان توضیح دهم تا بدانید که تغییر، کار سختی نیست.

هر روز تقریبا بین ۵تا ۷ دقیقه فایل صوتی داریم که از همین بخش امکان دانلود وجود دارد. سرانجام با ما یاد می گیرید چگونه ذهنیت خود را تغییر دهید تا خوش اندام شوید. اگر فکر می کنید این فایل ها به دوستان و آشنایان شما هم کمک می کند حتما برای آنها ارسال کنید.  تغییر از درون هر فرد شروع می شود. هنگامی که شما تغییر کنید دنیا را هم تغییر خواهید دارد.

موفق و تندرست باشید

بخش اول : تغییر عادت

شماره جلسهعنوان جلسه
معرفی دورهمعرفی دوره
جلسه اولعادت چیست؟
جلسه دوممسیر عصبی
جلسه سومعوامل تداوم عادت
جلسه چهارمتشخیص و ثبت عادت ها
جلسه پنجمنحوه تغییر عادت ها ۱
جلسه ششمنحوه تغییر عادت ها ۲
جلسه هفتماستراتژی تثبیت عادت درست ۱
جلسه هشتماستراتژی تثبیت عادت درست ۲

بخش دوم : طرز فکر

شماره جلسهعنوان جلسه
جلسه نهمآشنایی با طرز فکر
جلسه دهمانواع طرز فکر
جلسه یازدهمتفاوت های طرز فکر
جلسه دوازدهمانعطاف پذیری عصبی
جلسه سیزدهمچرخه تلاش
جلسه چهاردهمچرخه شکست
جلسه پانزدهمغلبه بر شکست
جلسه شانزدهمچالش در طرز فکر
جلسه هفدهمدرماندگی آموخته شده
جلسه هجدهممنطقه امن ذهن
جلسه نوزدهمخروج از منطقه امن ذهن
جلسه بیستمموفقیت در رژیم
جلسه بیست و یکمچراغ راهنمایی یادگیری از شکست ۱
جلسه بیست و دومچراغ راهنمایی یادگیری از شکست ۲
جلسه بیست و سومتبدیل شدن به فرد موفق

بخش سوم: سبک زندگی سالم

شماره جلسهعنوان جلسه
جلسه بیست و چهارمسبک زندگی سالم
جلسه بیست و پنجمبی خوابی و چاقی
جلسه بیست و ششمتاثیر خواب بر لاغری (۱)
جلسه بیست و هفتمتاثیر خواب بر لاغری (۲)
جلسه بیست و هشتمغلبه بر باورهای غلط خوردن
جلسه بیست و نهمدرست غذا بخور و لاغر شو
جلسه سی امروانشناسی وزن و کاهش وزن
۵/۵ - (۱ امتیاز)
این مطالب را از دست ندهید ...
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما

الهه ۰۹ تیر ۱۳۹۸

یه سوال من 4 سال پیش کیلو با برنامه آقای دکتر کم کردم ولی عادات غذایی برگشت و وزنم بیشتر از قبل اضافه شد. مگر عادت جدید توی ذهنم ثبت نشده بود چرا دوباره عادات برگشتند.

کارشناس به اندام ۱۲ تیر ۱۳۹۸

سلام خانم الهه عزیز. عادت هایی که در خودتون ایجاد کردید و باعث کاهش وزن موقت شما شده به دلیل انجام کار هایی که در دوره رژیم خودتون رو موظف به انجامشون میدانستید. اما بعد از اتمام دوره رژیم رفتار جدید که به اجبار و بدون آگاهی بوده خاموش شده. در واقع ما زمانی میگیم یه عادتی در شما شکل گرفته که در زمان رژیم و بعد از آن هم اون رفتار تکرار بشه و به آن پایبند باشید نه فقط مختص به یه زمان و یه دوره خاص باشه (رژیم). برای شکل دادن عادت در خودتون نیاز به تمرین و تکرار بیشتری است. در واقع ازتون میخوام با آگاهی بیشتری مسیر عصبی درست رو انتخاب کنید و با تمرین روزانه برای خودتون بسازید.

هانی ۰۹ تیر ۱۳۹۸

سلام ممنون ببخشید رژیم آقای دکتر را داشتم و ۷ کیلو کم کردم ولی یک ساله که وزنم ثابت مونده الان خیلی افسرده شدم ودیگه ثبت نام نکردم ریزه خواری میکنم دیگه حوصله تحرک ند ارم وخیلی غمگینم و فقط غصه می‌خورم که به آرزو نرسیدم همه‌ی تلاشم هم کردم ولی نتیجه نگفتم ۷ کیلو اضافه دارم به نظر شما چه کنم ????????

کارشناس به اندام ۱۲ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. تا اینجا تغییراتی در کاهش وزن خودتون ایجاد کردید که خودش جای تقدیر داره. ازتون میخوام تک تک موفقیت هایی که بدست آوردید و ببینید و بابتش خودتون رو تشویق کنید. برای ریزه خواری هاتون هم از امروز شروع کنید و یک کار جدید که مورد علاقتون هست رو به شکل عادت در خودتون شکل بدید. البته برای جایگزین کردن این رفتار میتونید با انجام دقیق تمرین های فایل های نقشه راه تغییر کمک بزرگی به خودتون کنید. ازتون میخوام به رژیمتون نگاهی متفاوت داشته باشید و سبک زندگی سالم رو پیشه خودتون کنید.

الهه ۰۴ تیر ۱۳۹۸

سلام وقت بخیر بابت ویس های عالی ممنون. فایل جلسه 10 قابل دانلود نیست و مشکل دارد. یک سوال خیلی مهم از خانوم دکتر داشتم اینکه برای نهادینه شدن عادت جدید چقدر زمان لازم است؟

کارشناس به اندام ۰۹ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. ممنون از اینکه با ما همراه هستیم. مشکل دانلود فایل دهم حل شد و اما در خصوص نهادینه شدن عادت جدید: برای شکل دهی یک عادت ۲۲ روز زمان نیاز دارید. برای اینکه عادت در شما عمیق تر بشه ۲۲ روز دیگر هم لازم است. و در نهایت بعد از ۲۲ روز سوم انجام ندادن این عادت سختتر از انجام دادنش میشه. پس به طور کلی بعد از دو ماه عادت جدید رو میتوانید راحت تر انجام بدید. فقط حواستون باشه که یه سری عادت های قبلی استحکام بیشتری دارن و امکان داره تغییر یا جایگزین کردنشون زمان بیشتری نیاز داشته باشه. موفق و پیروز و سربلند باشید.

مریم ملک محمد ۰۳ تیر ۱۳۹۸

بسیار فوق العاده هستید سرکار خانم دکتر.

کارشناس به اندام ۰۴ تیر ۱۳۹۸

سلام. خانم ملک محمد عزیز. از اینکه مورد رضایت شما قرار گرفتیم بسیار خوشحالیم.

شادي ۰۳ تیر ۱۳۹۸

من از چاقي خسته شدم تصميم گرفتم لاغر بشم دعا كنيد برام

کارشناس به اندام ۰۳ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. متاسفانه چاقی یکی از مشکلاتیه که امروز گریبانگیر مردم شده و علاوه بر به هم زدن تناسب اندام باعث بیماری هایی مثل فشار خون، دیابت و حتی سکته می شه. امیدواریم که شما هم با همت و تلاش بتونید این اضافه وزنتون رو کم کنید و از تناسب اندامتون لذت ببرید. اگر به مشاوره نیاز داشتید می تونید عدد 24 رو به به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و به صورت رایگان بهتون مشاوره بدن. موفق باشید

زهرارحیمی ۰۲ تیر ۱۳۹۸

من قبل از گوش دادن این ویس هاهربارکه میخواستم رجیم بگیرم نمیشداستعدادرجیم گرفتن نداشتم ولی من وقتی رجیم گرفتم رجیم خودم را یادداشت نمیکنم.ولی من وقتی رجیم خودم را گرفتم هرباروقتی میبینم و زنم إستب کرده امیدم را ازدست میدهم و میگم با خودم دیگه رجیم چه فایده ای داره رجیم نگیرم بهتره ولی خداروشکرمادرم همیشه به من یه امیدی میده تارجیم خودم رابهترانجام بدم و نکات رجیم خودم رادارم خیلی خوب رعایت میکنم.

زهره عربي ۰۱ تیر ۱۳۹۸

باسلام و خسته نباشيد .من حدود 6ماه هست كه 17كيلو كاهش داشتم وخيلي خوب پيش رفتم ولي حدود دوسه هفته هس كمي شل شدم .البته من افسردگي هم دارم و دارو مصرف ميكنم .تا 5ماه اول عالي بودم هم روحيه ام هم اراده ام.نميدونم حالت روحيم بهمريخته لطفا راهنمايي بفرماييد در ضمن 6كيلو ديگر بايد كم كنم.فايلهاي صوتي انگيزه برانگيز هس.وممنون

کارشناس به اندام ۰۳ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. خیلی خوب تونستی وزنتو کم کنی بابت این موفقیت بهت تبریک میگم. خوشحالم که فایل های صوتی رو گوش کردی و برای تغییر توی زندگیت گام برداشتی. برای ادامه راه بهتره حتما ورزش رو کنار رژیمت داشته باشی، نه ورزش شدید (بلکه مثل استخر رفتن به صورت تفریحی) و کار هایی که حالت رو بهتر میکنه و قبلا انجام میدادی و حس خوبی داشتی رو دوباره انجام بده. کارهای هنری، حرف زدن با دوستایی که بهت روحیه میدن رو توی برنامه ت داشته باش. چون تغییر رفتار میتونه احساس و رفتار منفیت رو کم کنه. پیشنهاد میکنم کتاب از حال بد به حال خوب رو هم بخونی.

فریبا ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

من قبل از گوش دادن این ویس ها،، هر روز و هر شب ،رزیمم رو یادداشت میکردم وحتی قول هایم رو هم زیرش مینوشتم‌..ولی تا صبح میشد ،خارج از کنترل میشد و بی برنامه میشدم وطبق همون عادت قبلی ادامه میدادم

کارشناس به اندام ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. خیلی عالیه که برای خودت وقت میگذاری و برای هدف هات برنامه ریزی میکنی.عادت ها با تمرین و تکرار به وجود میآیند و در ذهن ما ثبت میشوند.بنابراین ساخت عادت های جدید زمان بر هست و نیاز به پایبندی و تعهد روزانه دارد. اینطوری که هر روز یک گام هرچند کوچک در مسیر هدفت برداری. سعی کن انتظار از خودت را معقولانه کنی و هدفت را به اهداف کوچک تری تقسیم کنی و پله پله جلو بری تا به خواسته ات برسی.در مسیر راه، دیدن پیشرفت ها و موفقیت های هرچند کوچک مهمه که با یاد آوری روزانه آنها به خودت میتونی انگیزه بیشتری بگیری.

پوریا ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

با سلام وخسته نباشید خدمت مجموعه روانشناسی دکتر کرمانی مطالب ، نظر ،مقاله ها و فایل های صوتی سایت را بسیار غنی وپر محتوا میباشد و فایل های صوتی سایت را گوش دادم سایت بسیار خوبی در کنار مطالب دیگر جمع آوری شده. امیدوارم برای کسانی که این راهکار ها و روش هارو مورد پیگیری و عمل قرار بدن مفید واقع باشه. سپاس و خسته نباشید خدمت تیم روانشناسی که مطعن هستم برای نوشتن و جمع بندی چنین مطالبی نیاز به نویسنده های و روانشناسان عالی با پشت کار زیاد و درک بسیار بالا بوده . استفاده از روش های روانشناسی در لاغری و تناسب اندام بسیار مهم بوده و کمتر بهش توجه میشود. خوشحالم میبینم همیچین جمع بندی مطالب بسیار زیاد در یک جا جمع ودسته بندی شده و امید وارم مورد توجه همه بشه. انتقاد ها: 1.بهتر است نه به عنوان لاغری به عنوان سبک زندگی صحیح و تندرستی هم یاد کنیم . 2. از استفاده دمنوش های گیاهی طبیعی بیشتر تاکید شود.(تاثیراتش رو هم خودم هم اطرافیانم تجربه کردیم) 3.معرفی گروه روانشناسی و افراد تشکیل دهنده ی آن. 4.آگاه سازی مردم بابت قرص های لاغری که با تبلیغ و... فروخته میشود و عوارض های بسیار بدی دارند مردم بدانند و آگاه باشند که این نوع قرص ها باعث بروز بیماری های جدی میشود. پیشنهادات: 1. استفاده از روش های خام گیاه خواری و وعده های مصرفی آنان که پر از ویتامین و مواد مغذی مورد نیاز بدن میباشد که بسیار موثر هستند. 2.استفاده از روش های روانشناسی متعدد برای زندگی بهتر. استفاده از تکنیک های روانشناسی برای لاغری بسیار خوب و عالی هستند قدمی بزرگ برای آماده سازی افراد برای رسیدن به اندام مناسب و سلامتی میباشد. موفق و پیروز باشید.

کارشناس به اندام ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز، متشکرم ازاینکه وقت گذاشتین و هم نقد خوب داشتید، هم پیشنهادهای عالی، همه تلاش ما در تیم روانشناسی افزایش کیفیت و تغییر ذهنیت بر کاهش وزن درست و مناسب هست. چون قسمت عمده کاهش وزن در ذهن اتفاق می افتد. در ادامه بعد از اتمام طرز فکر، درباره سبک زندگی صحبت میکنیم خیالتون راحت/ استفاده از دمنوش ها حتما تاثیرگذار است به ویژه چای سبز و دارچین، حتی مصرف 1 فنجان قهوه قبل از ورزش باعث افزایش سوخت و ساز می شود. در مورد قرصهای لاغری هم کاملا درست می گویید، قطعا تاثیر موقتی و عوارض طولانی مدت دارد، بازهم مطلب خواهیم گذاشت. روشهایی مثل خام خواری، گیاه خواری یا رژیم کتوژنیک با توجه به اینکه با حذف یک سری از مواد مورد نیاز بدن مواجه می شویم، میتواند احتمال شکست را چند برابر افزایش بده؛ چون از نظر روانشناسی وسوسه زیادی ایجاد میکند. پکیج های روانشناسی کاهش وزن در حال اماده سازی هست و به زودی در سایت قرار خواهد گرفت.

زهره ۲۲ خرداد ۱۳۹۸

سلام فایلهای صوتی خیلی خوب هستند ذهن ادم رو خوب درگیر میکنند ولی چیکار کنم که این تاثیرات ماندگار بشه من تا فایل هشت رو قبلا گوش کردم یک هفته که تکلیف هم انجام میدادم خوب بود ولی بعد خسته شدم ویادداشت نویسی رو کنار گذاشتم دوباره هم که گوش کردم دیگه حوصله اول رو نداشتم

کارشناس به اندام ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

سلام خانم زهره عزیز. خیلی عالیه که ویس ها رو گوش دادی و تمرینات را انجام دادی. دوست خوبم برای اینکه موفق بشی و بتونی یک عادت جدید را درخودت ایجاد کنی اول از هر چیزی بهترِ باطری انگیزه ات رو شارژکنی و بعد به سمت هدفت حرکت کنی. چطوری؟؟ با پیدا کردن یک جواب منطقی به این سوالات که چرا میخواهی این عادت را درخودت شکل بدی؟ چرا رسیدن بهش برات مهمه؟چه تاثیری روی جریان زندگیت داره؟ جواب به این سوالات همون انگیزه ایه که برای ادامه راه دنبالش هستی. دو اینکه انتظار از خودت را معقولانه کن ، شکل گیری عادت جدید نیاز به زمان داره پس به عنوان یه اجبار بهش نگاه نکن، با برگشتن و دوباره گوش کردن فایل ها خودت را خسته نکن بلکه روزی یک ربع الی 20 دقیقه وقتت را برای این موضوع بگذاری کافیه. هر روز به خودت تعهد بده که یک قدم به سمت خواسته ات برداری . بابت هرتلاش، روزانه از خودت قدردانی کن و با هر موفقیت هرچند کوچک به خودت هدیه بده. موفق وسربلند وتندرست باشید.

سارا ثمری ۱۹ خرداد ۱۳۹۸

سلام. من سیزده سال پیش با همون لیست کالری ها و توصیه های کتاب آقای دکتر کرمانی پنجاه و شش کیلو کم کردم و با همون توصیه های دکتر که توی کتاب بود این کاهش وزن رو نگه داشتم و چاق نشدم دیگه. الان که میخوام وزنم رو ده کیلوی دیگه کم کنم، انواع رژیم رو تجربه کردم و نتیجه نگرفتم و همه بهم میگن که متابولیسم ات خیلی کم شده. الان دوباره برگشته ام به رژیم دکتر کرمانی و امیدوارم دوباره ازش نتیجه بگیرم. امیدوارم‌. واقعا امیدوارم.

کارشناس به اندام ۲۰ خرداد ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. انشالله با انگیزه و پشتکار موفق خواهید شد

اسما ۱۷ خرداد ۱۳۹۸

سلام.چرا ثبت نام نمیشم

کارشناس به اندام ۱۸ خرداد ۱۳۹۸

ماری ۱۵ خرداد ۱۳۹۸

من واقعا از اضافه وزن رنج میبرم و دیگه خسته شدم کنترلی رواضافه وزنم ندارم

کارشناس به اندام ۱۸ خرداد ۱۳۹۸

سلام. وقت بخیر. با گوش دادن به فایل های صوتی می تونید انگیزه لازم برای رژیم رو به دست بیارید. اگر تصمیم به دریافت رژیم گرفتید، می تونید با مراجعه به این لینک اقدام به ثبت نام کنید و از پشتیبانی مشاوران ما بهره مند شید.

فاطمه کاظمی ۱۴ خرداد ۱۳۹۸

سلام نمره شما بیست

کارشناس به اندام ۱۸ خرداد ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. ممنون از دیدگاهتون

نرگس ۱۳ خرداد ۱۳۹۸

نرگس سلام ممنون ازمطالب عالیتون واینکه خوب توصیح دادید من قبلا بارزیم دکترکرمانی تو۹ ماه بیست وشش کیلو کم کردم ولی بازمتاسفانه اصافه کردم میخوام دوباره شروع کنم ولی ارادمو ازدست دادم

کارشناس به اندام ۲۰ خرداد ۱۳۹۸

سلام خانم نرگس عزیز خیلی عالیه که توانستید وزنتون را کاهش بدید. از یادآوری مدام همین موفقیت برای ایجاد و تقویت انگیزتون استفاده کنید. سعی کنید به خودتون تعهد بدهید وبرای رسیدن به خواسته اتتون هر روز به خودتون بگید فقط امروز میخوام به رژیمم پایبند باشم. این کار چه فایده ایی داره؟ باعث میشه به رژیمتون به عنوان یک هدف روزانه نگاه کنید، با ادامه این مسیر کم کم و بعد مدتی کارهایی که برای کاهش وزن انجام میدهید به سبک زندگیتون تبدیل میشود. با هر موفقیت حتما به خودتون یه هدیه بدهید. با گوش دادن به فایل های صوتی نقشه راه تغییر و انجام تمریناتش ، همینطور به کار بستن آنها در زندگیتون بعد مدتی تغییرات خودتشون را نشان میدهند و با ادامه این راه به خواستتون دست پیدا میکنید. موفق و سربلند و تندرست باشید.

سارا کیانی ۱۳ خرداد ۱۳۹۸

سال 92 به کمک مطالعه کتاب دکتر کرمانی 40 کیلوگرم کم کردم اما متاسفانه چون پرخوری عصبی دارم بعد سه سال 50 کیلو به جای 40 کیلو برگشت. الان دو ماهه مجددا رژیمم رو شروع کردم اما اگه یاد نگیرم زمانی که ناراحت و مضطربم لزومی نداره غذا بخورم مجدد شکست میخورم امیدوارم صحبت های شما به من کمک کنه رفتارم رو تغییر بدم و از غذا نه به عنوان مکانیزم دفاعی بلکه فقط برای رفع گرسنگی استفاده کنم. شاد و سلامت باشید.

کارشناس به اندام ۱۹ خرداد ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. حتما با پشتکار و تلاش به خواسته هاتون خواهید رسید. امیدواریم گوش دادن به فایل های صوتی این انگیزه رو به شما بده. موفق باشید.

سپیده ۱۳ خرداد ۱۳۹۸

سلام من چند سال پیش با رژیم دکتر کرمانی خیلی خوب کم کردم ولی دوباره ول کردم و مجددا وزنم برگشت الان هم چند ماهی است که مجددا رژیم رو شروع کردم من خوب پیش میرم فقط نقطه ضعف من در مهمانیها و مسافرتها است که نمیتونم از غذا ها و بویژه دسر ها بگذرم و همین باعث میشه که اگه پشت سر هم چن بار مهمونی برم روند کاهش وزنم کند میشه و این منو کلافه میکنه ولی این فایلهای صوتی نقشه راه تغییر نقطه امیدی برام شد دلم روشن شد که این راه جواب میده ممنون از حمایتهاتون و ممنون از بیان شیوا و روان خانم دکتر استادیان

کارشناس به اندام ۱۳ خرداد ۱۳۹۸

سلام. حتما پیگیری فایل های صوتی انگیزه ی کافی برای ادامه ی رژیم و پایبندی به اون رو بهتون میده. امیدواریم در این مسیر موفق باشید.

هلیا ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

سلام و خسته نباشید تمامی ویس های خیلی خوب بودن و من خیلی خوشحالم که همراه به اندام و خانواده بزرگ دکتر کرمانی هستم من الان ۹ ماه هست که رژیم میگیرم وتا دوماه گذشته ۱۵ کیلو کاهش وزن داشتم اما این دوماه اخیر انگیزه و توان فکری برای ادامه رژیممو از دست دادم و خوشحالم که میتونم دوباره با کمک شما انگیزمو پیدا کنم

کارشناس به اندام ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

سلام. خیلی خوشحالیم از این که با ما همراه هستید. موفق باشید.

عسل ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

ممنون از فایل های صوتی بسیار مفید وارزشمندتون.واقعا دوست داشتم وبی صبرانه منتظر فایل های صوتی دیگه ازشماهستم مرسی از همه به اندامی ها وخداقوت

کارشناس به اندام ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

بسیار ممنون از پیگیری شما.

نظریان ۱۱ خرداد ۱۳۹۸

با سلام و خسته نباشید واقعا خیلی فایلهای صوتی موثر هستن بنده یک هفته است که رژیمم را شروع کردم واقعا خیلی راضی هستم و امیذوارم خداوند یاری کند تا بتوانم به هدف و وزن ایده الم برسم

کارشناس به اندام ۱۱ خرداد ۱۳۹۸

سلام. خیلی ممنون. با لطف خدا حتما موفق خواهید شد.