آيا گرفتن رژیم در دوران کرونا سیستم ایمنی بدن رو ضعیف میکنه؟

خیلیا فکر می کنن تو این شرایط قرنطینه اگه رژیم بگیرن بدنشون ضعیف میشه و کرونا میگیرن‌‌‌‌‌، ولی یادتون باشه رژیمی که تمام گروه های غذایی سالم رو داشته باشه نه تنها بدن رو ضعیف نمیکنه بلکه در مقابل بیماری قویتر هم می کنه. این دقیقا همون چیزیه که تو رژیم غذایی دکتر کرمانی کاملا […]

گرفتن رژیم در دوران کرونا
5 از 5

زمان مطالعه < 1 دقیقه

تعداد بازدید 9285

تاریخ انتشار

خیلیا فکر می کنن تو این شرایط قرنطینه اگه رژیم بگیرن بدنشون ضعیف میشه و کرونا میگیرن‌‌‌‌‌، ولی یادتون باشه رژیمی که تمام گروه های غذایی سالم رو داشته باشه نه تنها بدن رو ضعیف نمیکنه بلکه در مقابل بیماری قویتر هم می کنه. این دقیقا همون چیزیه که تو رژیم غذایی دکتر کرمانی کاملا رعایت شده. فقط باید سعی کنید تا جایی که می تونید توی رژیم آب و غذاهای آبکی نوش جان کنید.

شما رو دعوت می کنم این ویدئوی دکتر کرمانی در مورد رژیم در دوران کرونا رو تماشا کنید:

5 از 5
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما

لطفی 1399/08/16

باسلام ،درطب ایرانی زیاد آب خوردن توصیه نمی شودبانظر آقای دکتر کرمانی دچار تناقض شدم آب زیاد خوردن خوبه یانه؟ممنونم ازراهنماییتان

کارشناس به اندام 1399/08/22

دوست عزیز، به طور کلی تناقض های زیادی تو این مسئله وجود داره اما فواید آب بر هیچ کسی پوشیده نیست. یک سوم بدن ما رو آب تشکیل داده و نمی شه اهمیت این موضوع رو نادیده گرفت. از دفع سموم بدن گرفته تا درخشندگی پوست، کمک به کاهش وزن و افزایش سوخت و ساز بدن و هزاران فایده دیگه از نشانه های اهمیت مصرف آبه. در طب چینی هم نوشیدن آب به شدت توصیه شده و این موضوع هم می تونه نشون بده که بی ضررترین و در عین حال سودمندترین نوشیدنی هست.

محبوبه رحیمی 1399/01/26

باسلام یک رژیم میخام تو یکماه پنج کیلو کم کنم

کارشناس به اندام 1399/01/29

سلام و وقت بخیر دوست عزیز اگر برای بار اول هست که رژیم می خواید بگیرید و بیماری خاصی که باعث افزایش وزنتون میشه، نداشته باشید انتظار می ره که با رژیم ما بتونید تو ماه اول 3 تا 5 کیلو کم کنید. برای دریافت رژیم روی این لینک بزنید.